Stephen Harper: „Istnieje tylko jedna opcja ochrony środków do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. To Danielle Smith i Zjednoczona Partia Konserwatywna”.

Stephen Harper: Wiadomość do wszystkich mieszkańców Alberty

0
51
Wiadomosc od byłyego premiera Kanady Stephena Harpera

Były premier Kanady Stephen Harper ogłosił, że popiera i chce, aby przywódczyni Zjednoczonej Partii Konserwatywnej Danielle Smith została kolejnym przywódcą Alberty.

„Koledzy z Alberty, po kilku trudnych latach, nasza prowincja w końcu doszła do siebie po ostatniej kadencji NDP” – powiedział Harper w filmie opublikowanym na Twitterze w piątek.

„Rachel Notley obiecuje cofnąć cały ten postęp. NDP obiecuje podnieść podatki dla twórców miejsc pracy o 38%. Ogromna podwyżka, która zabiłaby dziesiątki tysięcy miejsc pracy”.

Harper powiedział, że Notley próbowała podobnej podwyżki podatków, kiedy ostatni raz była premierem, a miejsca pracy uciekły z prowincji i nastąpiły masowe zwolnienia.

„Nic dziwnego, że Rachel Notley nie chce rozmawiać o swoim rekordzie jako premier. Rachel Notley nie chce też rozmawiać o tym, że liberałowie z Trudeau głosują w tych wyborach na NDP” – powiedział Harper.

„Rachel Notley i Justin Trudeau to połączenie, które naraża gospodarkę Alberty na wielkie ryzyko w tych wyborach. Jest tylko jedna opcja ochrony środków do życia dla Ciebie i Twojej rodziny, to jest Danielle Smith i Partia Konserwatywna.

Notley and Trudeao

Dzięki wszystkim Albertyńczykom za wysłuchanie tej wiadomosci i wsparcie Danielle i jej team”.

Alberta Premier Danielle Smith

Wejdz na elections.ab.ca jesli checesz spawdzic lokacje na advance voting (mozesz pojsc do kazdej lokacji). W dniu wyborow Maj 29 mozesz tylko glosowac w twoim rejonie. Te informacje juz kazdy powinien dostac poczta.

KAZDY JEDEN GLOS SIE LICZY!

Kazde wybory moga byc okazja do celebracji demokracji. Jest to jedyny moment, w którym wszyscy obywatele, którzy moga glosowac, maja realny wplyw na polityke. Poza wyborami zostaja nam jedynie protesty na ulicy, które równiez oddzialuja na spoleczenstwo, ale nie w tak bezposredni sposób jak glosowanie w wyborach. Niewazne kto wygra, oddajac swój glos na kogokolwiek jestes aktywny obywatelem, który troszczy sie o nasza prowincje i nasz kraj.

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here