Ujawnianie prawdy, korporacyjnej korupcji, zdrady i dlaczego Focus on Fauci jest tak istotny.

Connecting all the dots and laying out the Anatomy of the Crime

0
361

Dwugodzinna BEZPŁATNA specjalna transmisja ktora odbyla sie 5 stycznia br. Wydarzenie ukazuje publiczności ogromną patologię zbrodni przeciwko ludzkości, którą wielu kluczowych badaczy i ekspertów zarzuca Anthony’emu Fauci (najpotężniejszemu człowiekowi na ziemi w sektorze administracji publicznej).

TRANSCRIPT

The bombshell revelation:

” Let’s make sure we are clear… This is not a vaccine. They are using the term “vaccine” to sneak this thing under public health exemptions. This is not a vaccine.” Dr. David Martin

This means that all those ‘pushing this non vaccine … this untested, experimental toxin‘ are now complicit.

Our leadership who are actively participating in this malfeasance must be made aware that this participation will have consequence. This kind of complicity is no different than what the German doctors and scientists were accused of and went to trial for, at Nuremburg.

Dr. David Martin gave to the world yesterday, the smoking gun that we can now claim Public Health in Canada (and around the world) has become weaponized.
Dr David Martin also gave us the understanding to help ‘we the people” reclaim the narrative.

ZOBACZ CALY FILM PONIZEJ

https://youtu.be/bZdMFSFfqeQ

Jak zniknie ten film z youtube to mozna go tez zobaczyc na stronach ponizej:

na kanale NEWEARTH PROJECT

SPECIAL FREE LIVE BROADCAST 5th Jan 2021: >>> Focus on Fauci <<<

na kanale BITCHUTE >>> TUTAJ <<<

Cytat z następującego artykułu:

Dr David Martin podarował wczoraj światu dymiącą broń, za którą teraz możemy się ubiegać o zdrowie publiczne w Kanadzie (i na całym świecie), która została uzbrojona.

Dr David Martin dał nam również zrozumienie, aby pomóc „nam, ludziom” odzyskać narrację: „To mRNA zapakowane w tłuszczową otoczkę, która jest dostarczana do komórki. Jest to urządzenie medyczne zaprojektowane w celu stymulowania ludzkiej komórki do stania się twórcą patogenu.

To nie jest szczepionka. Szczepionki są w rzeczywistości terminem prawnie zdefiniowanym w prawie dotyczącym zdrowia publicznego; są one prawnie zdefiniowanym terminem zgodnie ze standardami CDC i FDA.

[1] Szczepionka musi w szczególności stymulować zarówno odporność osoby, która ją otrzymała, jak i zakłócać przenoszenie. A to nie to.

Oni (Moderna i Pfizer) bardzo jasno powiedzieli, że nić mRNA, która dostaje się do komórki nie ma na celu zatrzymania transmisji, jest leczeniem. Ale gdyby omawiano to jako leczenie, nie spotkałoby się to z przychylnością władz zdrowia publicznego, ponieważ wtedy ludzie powiedzieliby: „Jakie są inne metody leczenia?”

Używanie terminu „szczepionka” jest nieuzasadnione zarówno dla definicji prawnej, jak i w rzeczywistości jest to frajer dla otwartego i swobodnego dyskursu… Moderna została założona jako firma chemioterapeutyczna na raka, a nie producent szczepionek na SARSCOV2.

Gdybyśmy powiedzieli, że będziemy podawać ludziom profilaktyczną chemioterapię raka, którego jeszcze nie mają, wyśmialibyśmy się z sali, ponieważ to głupi pomysł.

To jest dokładnie to, co to jest. Jest to urządzenie mechaniczne w postaci bardzo małego pakietu technologii, który jest wprowadzany do organizmu człowieka w celu aktywacji komórki, aby stała się miejscem produkcji patogenu. I odmawiam stwierdzenia w jakichkolwiek rozmowach, że w rzeczywistości jest to kwestia szczepionek.

Jedynym powodem, dla którego termin ten jest używany, jest nadużycie sprawy Jacobsona z 1905 r., Która jest fałszywie przedstawiana od czasu jej napisania. A gdybyśmy byli z tym szczerzy, nazwalibyśmy to tak, jak jest: jest to urządzenie patogenu chemicznego, które ma w rzeczywistości wyzwolić działanie chemiczne wytwarzające patogen w komórce.

Jest to wyrób medyczny, a nie lek, ponieważ spełnia definicję wyrobu CDRH. To nie jest żywy system, to nie jest system biologiczny, to technologia fizyczna – tak się składa, że ma rozmiar molekularnego pakietu.

Musimy więc naprawdę mieć pewność, że nie damy się nabrać na ich grę. Ponieważ ich gra polega na tym, że jeśli mówimy o tym jako o szczepionce, mamy zamiar wdać się w rozmowę o szczepionkach, ale to nie jest, jak sami przyznają, szczepionka.

W rezultacie dla każdego słuchacza musi być jasne, że nie damy się nabrać na tę nieudaną definicję, tak jak nie ulegniemy ich przemysłowej chemicznej definicji zdrowia. Oba są funkcjonalnie wadliwe i stanowią domniemane naruszenie wykorzystywanej konstrukcji prawnej.

Jestem sfrustrowany, kiedy słyszę, jak aktywiści i prawnicy mówią: „będziemy walczyć ze szczepionką”. Jeśli zastrzegasz, że to szczepionka, już przegrałeś bitwę.

To nie jest szczepionka. Został stworzony, abyś był chory. 80% osób narażonych na SARSCOV2 to bezobjawowi nosiciele. 80% osób, którym wstrzykuje się to, doświadcza klinicznego zdarzenia niepożądanego.

Dostajesz wstrzyknięcie substancji chemicznej, aby wywołać chorobę, a nie wywołać odpowiedź immunologiczną. Innymi słowy, nic w tym nie powstrzyma cię przed przekazaniem czegokolwiek.

Chodzi o to, żebyś zachorował i żeby twoje własne komórki powodowały chorobę.

Kiedy płatnikiem za dystrybucję informacji jest branża zajmująca się dystrybucją, przegrywamy. Ponieważ jedyna narracja to ta, która zostanie zrekompensowana przez osoby wypisujące czek.

To dotyczy naszych polityków… i naszych mediów – za które zapłacono – jeśli podążasz za pieniędzmi, zdajesz sobie sprawę, że w żadnej sieci nie ma głosu bez konfliktu ”. – Dr David Martin, 5 stycznia 2021 r.,

https://youtu.be/1Wkxe89yNAo

Please support the continuation of Dr. David Martin’s critical discovery work and the New Earth Media Team so we can continue to deliver this relevant content here:
https://www.mightycause.com/story/Kmiw8f

Jest to kolejny dowód na szeroką i powszechną koordynację, która wyraźnie kryje się za COVID-19.

Ta sama osoba, która wierzy, że ziemia jest przeludniona, chce „RATOWAĆ” twoje życie SZCZEPIONKĄ . 2

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

PRZECZYTAJ >>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here