William Guy Carr – „Pionki w grze”

0
1143
William Guy Carr PAWNS IN THE GAME

Nie zrażajcie się rokiem, w którym ta książka została opublikowana. Jest tak aktualna, jakby została opublikowana wczoraj. Właściwie to w latach 50-tych, 60-tych lub 70-tych i zaledwie kilka lat temu wszystkie informacje zawarte w tej książce można by nazwać „Teorią spisku”. Jednak w oparciu o bieżące wydarzenia, oczywiste dla dobrze poinformowanych i aktualnych osób, z jasnym i wnikliwym umysłem oraz bez politycznego nastawienia, PAWNS IN THE GAME to dzisiejsza wiadomość.

Pozwala zrozumieć bieżące sprawy polityczne; nie tylko w USA, ale w skali globalnej. Co więcej, jeśli studiowałeś także Biblię i dobrze rozumiesz jej treść, zwłaszcza jeśli chodzi o proroctwa, ta książka byłaby jak nadanie nazw ogłoszonym biblijnym wydarzeniom.

Z drugiej strony, ta książka nie jest dla przeciętnego czytelnika lub źle poinformowanej osoby. Jeśli nie masz pełnego zrozumienia bieżących wydarzeń, zrozumiesz 0% tej książki. Jeśli jesteś stosunkowo dobrze poinformowany, zrozumiesz około 50%. Jeśli jesteś poinformowany i dobrze rozumiesz Biblię, poczekaj chwilę na przejażdżkę. Za chwilę odkryjesz prawdziwy świat, w którym żyjesz i jak jesteś tylko pionkiem w grze innej osoby.

Komandor Carr jest zdeterminowany, aby poinformować jak najwięcej osób możliwe w odniesieniu do Sił Zła, które niekorzystnie wpływają na wszystkie nasze życie i życie naszych dzieci. Jego książka otworzy oczy rodzicom, duchownym, nauczycielom, uczniom, mężom stanu, politykom, i liderów związkowych.

To co chcemy wam pokazać to nagranie sprzed 50 laty. Zostało ono zrobione przez Myrona Fagana w 1967 roku. Jest ono oparte na książce Williama Carr’a pt. „Międzynarodowa konspiracja: Pionki w grze”, która ukazała się w 1958 roku i jest ona obowiązkowa do przeczytania przez każdego kto chce poznać prawdę.

speaker iconPosłuchaj nagrania

DARMOWA PUBLIKACJA DO POBRANIA W FORMACIE PDF >>> TUTAJ <<<

Żyjemy teraz w czasach, które ostrzegł William Carr. Gdyby każde liceum uczyniło tę książkę obowiązkową 15 lat temu, możemy nie znaleźlibysmy w tej sytuacji.

Media i wszyscy wysoko postawieni ludzie w społeczeństwie zostali skorumpowani przez żołnierzy iluminatów / szatana. Ludzie są zajęci rozrywką i bardziej martwią się tym, kto wygrał taniec z gwiazdami, niż prawdą.

Elita celowo ogłupiała całe społeczeństwa grami, zabawkami, nielegalnymi narkotykami, elektroniką, GMOS, geoinżynierią, szczepieniami, kontrolą pogody, dużymi farmami. Globaliści zajmują się ludźmi przy pomocy skorumpowanych, wyszkolonych mediów – niewiele prawdy jest znane.

Świat jest w stanie wojny i jest w stanie wojny od początku. Bagno wie, że wiemy, i teraz muszą zagrać swój ostatni ruch, jesteśmy pionkami w ich grze.

W zakończeniu swojej książki „Pionki w grze”, która demaskuje spisek Iluminatów w celu zdominowania świata, William Guy Carr wyjaśnia, co trzeba zrobić, żeby ten spisek powstrzymać. Po pierwsze, musimy jako jednostki rozpoznać duchowe siły włączone w walkę i zdać sobie sprawę, że to są siły nie tylko doczesne (ziemskie …

William Guy Carr, komandor Kanadyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, urodzony 2 czerwca 1895 r. zmarł 2 października 1959 r.

William Guy Carr -  „Pionki w grze”
William Guy Carr, komandor Kanadyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, urodzony 2 czerwca 1895 r. zmarł 2 października 1959 r.
William Guy Carr -  „Pionki w grze”
Pawns in the Game, FBI Edition Carr, William Guy 9781939438034 Amazon.com Books

Ksiazka dostepna jest na AMAZON

Wspaniała książka naprawdę warta przeczytania od wielkiego pisarza, który spędził życie zbierając informacje dla dobra ludzkości.

Cóż, jest wiele do powiedzenia na temat tej książki, ale ile z niej jest prawdą? Zostawię to czytelnikowi. Niemniej jednak jest dobrym dodatkiem do każdej kolekcji teoretyków spiskowych.

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

 

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here