„SZCZEPIONKA mRNA TO IDEALNA BROŃ BIOLOGICZNA” — Dr. Lee Merritt

0
1221
Dr Lee Merritt

W tym wybuchowym wywiadzie dla starszego redaktora Alexa Newmana z magazynu The New American, byłej prezes Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów (AAPS), dr Lee Merrit wyjaśnia swoje przekonanie, że Ameryka stoi obecnie w obliczu czegoś, co wydaje się być wojną biologiczną.

Nie wiadomo, czy komunistyczni Chińczycy wypuścili wirusa COVID-19 celowo, czy przypadkowo, ale konsekwencje są ogromne.

A jeśli chodzi o nowe szczepionki, dr Merrit, była lekarz wojskowy, która studiowała wojnę biologiczną, przegląda wcześniejsze badania na zwierzętach nad technologią leżącą u podstaw szczepionek i przedstawia tragiczny obraz.

Jednak chociaż współczesne szkoły medyczne nie uczą tego często, istnieją sprawdzone i skuteczne sposoby leczenia infekcji wirusowych – podsumowuje.

Zobacz do konca film ponizej:

⚠️ Help us bypass big tech censorship by posting this video everywhere!
Download here
Video transcript at http://stateofthenation.co/?p=50390 with thanks.
Video also available at https://www.bitchute.com/video/ElkfHzIwzLux/

Celem tego przeglądu jest ostrzeżenie przed międzynarodowymi nieporozumieniami, które powstały w wyniku celowego fałszowania dokumentacji i wydarzeń naukowych, oraz skorygowanie tych nieporozumień.

Genomika covid 2019-nCoV wskazywała, że był to rekombinowany wirus pochodzenia SARS-CoV i HIV. Oba gatunki wirusów miały odrębne i odległe rodowody, a ze względu na różną przestrzeń i czas ich istnienia ich rekombinant nigdy nie pojawił się w środowisku naturalnym [4]. Dlatego 2019-nCoV nie może być produktem natury, ale raczej produktem inżynierii genetycznej człowieka. https://www.scirp.org/pdf/ojrm_2020042016561553.pdf

Cicha wojna z cichą bronią

Wojna, o której mówi dr Merritt, to „cicha wojna” z użyciem cichej broni, przepowiedziana w planie „Raportu z Żelaznej Góry” do tyranii.

OPISOWE WPROWADZENIE CICHEJ BRONI

Wszystko, czego oczekuje się od zwykłej broni, oczekuje od cichej broni jej twórcy, ale tylko w jej własnym sposobie działania.

– Strzela sytuacjami zamiast kulami;
– napędzane przez przetwarzanie danych, zamiast reakcji chemicznej (wybuch);
– pochodzące z kawałków danych, a nie z ziaren prochu;
– z komputera zamiast pistoletu;
– obsługiwany przez programistę zamiast strzelca;
– pod rozkazami magnata bankowego zamiast generała wojskowego.

Nie wydaje wyraźnych odgłosów wybuchu, nie powoduje widocznych obrażeń fizycznych ani psychicznych i oczywiście nie koliduje z codziennym życiem towarzyskim. Mimo to wytwarza wyraźny „hałas”, powoduje niewątpliwe szkody fizyczne i psychiczne oraz niewątpliwie przeszkadza w codziennym życiu społecznym, tj. Nieomylnym dla wyszkolonego obserwatora, który wie, czego szukać.

Opinia publiczna nie może zrozumieć tej broni i dlatego nie może uwierzyć, że jest atakowana i podbijana bronią.

Opinia publiczna może instynktownie czuć, że coś jest nie tak, ale ze względu na techniczny charakter cichej broni nie jest w stanie wyrazić swoich uczuć w sposób racjonalny ani poradzić sobie z problemem za pomocą inteligencji.

Dlatego nie wiedzą, jak wzywać pomocy i nie wiedzą, jak zadawać się z innymi, aby się przed nią bronić. Kiedy cicha broń jest stopniowo nakładana na społeczeństwo, społeczeństwo dostosowuje się / dostosowuje do jej obecności i uczy się tolerować jej wkraczanie w ich życie, aż presja (psychologiczna poprzez ekonomiczną) stanie się zbyt duża i pęknie. Dlatego cicha broń jest rodzajem wojny biologicznej.

Atakuje witalność, możliwości i mobilność jednostek w społeczeństwie poprzez poznanie, zrozumienie, manipulowanie i atakowanie ich źródeł energii naturalnej i społecznej oraz ich fizycznych, psychicznych i emocjonalnych mocnych i słabych stron.

Dr Lee Merritt
Dr Lee Merritt

Dr Lee Merritt jest dożywotnim członkiem Towarzystwa Medycznego Alpha Omega Alpha Honor, lekarzem marynarki wojennej i chirurgiem [9 lat], mianowanym Louis A. Goldstein Fellow of Spinal Surgery, ortopedii i chirurgii kręgosłupa prywatnej praktyki od 1995 roku, zasiadała w zarządzie Arizona Medical Association i jest byłym prezesem Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów.
Alex Newman
Alex Newman is a senior editor for The New American. He can be reached at anewman@thenewamerican.com or through Liberty Sentinel Media. Follow him on Twitter @ALEXNEWMAN_JOU or on Facebook.
https://thenewamerican.com/bio-warfare-weaponization-of-medicine-amid-covid/

Udostępnij innym, aby zobaczyć większy obraz.

UWAGA * Jeśli zostanę zaszczepiony *: / Leczenie

1. – Czy mogę przestać nosić maskę? – Nie

2. – Czy mogą ponownie otworzyć restauracje itp. I wszyscy pracują normalnie? – Nie

3.- Czy będę odporny na COVID? – * Może *, ale nie wiemy dokładnie, prawdopodobnie to nie powstrzyma Cię przed uzyskaniem tego

4. – Przynajmniej nie będę już zaraźliwy dla innych? – * Nie, nadal możesz to przekazać *, prawdopodobnie nikt nie wie.

5.- Jeśli zaszczepimy wszystkie dzieci, czy szkoła zostanie wznowiona normalnie? – Nie

6. – Jeśli jestem zaszczepiony, czy mogę powstrzymać dystans społeczny? – Nie

7.- Jeśli jestem zaszczepiony, czy mogę przestać dezynfekować ręce? – Nie

8.- Jeśli zaszczepię siebie i moich dziadków, czy możemy się przytulić / pożegnać, zanim umrą. – Nie

9.- Czy po szczepieniach kina, teatry i stadiony zostaną ponownie otwarte? – Nie

10.- Czy zaszczepieni będą w stanie zbliżyć społeczność? – Nie

11.- Jakie są rzeczywiste korzyści ze szczepień? – * Wirus może Cię nie zabić *.

12.- Czy na pewno mnie to nie zabije? – Nie

13.- Jeśli statystycznie rzecz biorąc, wirus i tak mnie nie zabił … Dlaczego miałbym się zaszczepić? ” – Aby chronić innych.

14.- Więc jeśli się zaszczepię, inni są na 100% pewni, że ich nie zarażam? – Nie

15.- Czy istnieje odpowiedzialność w przypadku poważnych obrażeń lub śmierci? –NIE

💥 Więc prawdą jest, że zastrzyk nie daje odporności. Nie eliminuje wirusa. Nie zapobiega śmierci. Nie gwarantuje, że tego nie dostaniesz. Nie przeszkadza w uzyskaniu Covid. Nie przeszkadza ci w przekazywaniu go dalej Nie eliminuje konieczności zakazu podróżowania. Nie eliminuje potrzeby zamykania działalności. Nie eliminuje potrzeby blokad. Nie eliminuje konieczności maskowania.

Więc … Dlaczego, do cholery, mam się szczepić … Żeby dalej wspierać biznes farmaceutyczny? aby pomóc wprowadzić „Wielki reset”. Coś bardziej nikczemnego? Zakończmy blokady i ograniczenia TERAZ

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here