Wybory w USA już jutro, 3 listopada. God Bless President Donald Trump!

God Bless President Donald Trump - Lets Make America Great Again!

0
63
God Bless President Donald Trump

Donald Trump jest najbardziej polaryzującą postacią w amerykańskiej polityce. Jego krytycy nie tylko mu się sprzeciwiają, ale nim gardzą, a każdy jego ruch interpretują jako egzystencjalne zagrożenie dla Ameryki i świata.

Ale ci, którzy potrafią ominąć jego szorstki wygląd, widzą innego człowieka: mistrza klasy robotniczej, odnoszącego sukcesy biznesmena, który ma pragmatyczne podejście do polityki, outsidera, który nie boi się robić rzeczy inaczej, i patrioty, który kocha naród amerykański. i stara się przywrócić swój kraj na właściwe tory.

Niedawno usiadłam i przeprowadziłam wywiad z historykiem i intelektualnym gigantem Lordem Conradem Blackiem na potrzeby mojego podcastu True North Speakers Series.
Black i ja rozmawialiśmy o jego ostatniej książce Donald J. Trump: A President Like No Other, która jest po części biografią, a po części podsumowaniem monumentalnych politycznych wyczynów Trumpa: zdobycie prawyborów republikańskich pomimo wszelkich wysiłków partii, wybranie na najwyższe stanowisko w świat bez wcześniejszego doświadczenia politycznego i niedoświadczonego zespołu nowicjuszy, ale lojalnych pracowników, którzy wytrzymali 360-stopniowe ataki ze strony establishmentu w Waszyngtonie i wciąż potrafią wdrażać szeroko zakrojone reformy.

W przeciwieństwie do prawie wszystkich innych obserwatorów politycznych, Black potraktował Trumpa poważnie od pierwszego dnia.

Dostrzegł wyjątkową zdolność Trumpa do nawiązywania kontaktów z niezadowolonymi wyborcami z obu stron i wykorzystania swojego apelu do celebrytów, aby dokonać politycznie niemożliwego – a wszystko to bez kłaniania się politycznej poprawności lub kłaniania się obludnemu lewicowemu tłumowi.

“Muszę przyznać, że kiedy Trump po raz pierwszy pojawił się na scenie politycznej w 2015 roku, byłem sceptyczny. Myślałem, że był niedoinformowany, a jego kampania była chwytem reklamowym. Ale im więcej obserwowałem Trumpa i im więcej osiągał, zdałem sobie sprawę z kilku czynników, które skłoniły mnie do zmiany poglądu.”

Trump jest agentem zmiany, który staje w obronie zapomnianych ludzi w naszym społeczeństwie, jednocześnie drażni i wyzwala najpotężniejszy – w tym nieuczciwe media, które ujawnił jako niepoważne i hiper-partyjne.


Black przedstawił mocne argumenty w naszym wywiadzie, w tym jego ocenę, że pierwsza kadencja Trumpa była jedną z najbardziej udanych w historii Ameryki.

Black nie jest w błedzie. Przed globalną pandemią COVID-19 Trump przewodził kwitnącej gospodarce – jego cięcia podatkowe i regulacyjne uwolniły możliwości i mobilność w górę we wszystkich dziedzinach. Mediana dochodu wzrosła o 9,2%, stopa bezrobocia spadła do najniższego poziomu od 50 lat, pół miliona miejsc pracy w przemyśle wróciło do Ameryki, a stopa ubóstwa spadła do najniższego w historii poziomu.
Jego osiągnięciom ekonomicznym towarzyszą inne osiągnięcia krajowe, w tym zaangażowanie w mianowanie konserwatywnych sędziów, ustawa o reformie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, która dała non-violent przestępcom drugą szansę oraz nowy wybor szkoły, który daje dzieciom mieszkającym w biednych dzielnicach możliwość uczęszczania do dobrej szkoły i wejdź na lepszą ścieżkę życia.

Rekord polityki zagranicznej Trumpa jest równie imponujący. Zdziesiątkował ISIS i zabił jego przywódcę Abu Bakr al-Baghdadiego.

Wycofał się z katastrofalnego porozumienia z Iranem, izolując państwo terrorystyczne i ograniczając jego zdolność do destabilizacji regionu.

Przeniósł ambasadę Izraela do stolicy w Jerozolimie, udowadniając, że panująca mądrość establishmentu polityki zagranicznej jest błędna, i wykorzystał ten rozmach, aby ułatwić historyczne dyplomatyczne umowy pokojowe między Izraelem a czołowymi państwami arabskimi.

Podobnie, pomimo wszystkich ostrzeżeń, że Trump jest tyranem i podżegaczem wojennym, jest pierwszym prezydentem mojego życia, który nie wszczyna wojny.

Największymi wadami Trumpa jest brak dyscypliny w przekazie i łamanie norm retorycznych. Jeśli uda ci się ominąć te wady – których, zgadzam się, nie da się obronić – zobaczysz mistrza klasy robotniczej, agenta zmian negocjującego lepszą ofertę dla swojego ludu i potężną siłę na rzecz dobra świata.

Zasługuje na ponowny wybór.

Autor: Candice Malcolm

„Jeśli Trump przegra, obawiam się nieodwołalnego autorytaryzmu ze strony naszych nowych szefów – JD Rockefellera, Carnegiesa i innych baronów-rabusiów naszych czasów. Oligarchowie technologiczni, z których wszyscy mają dziwaczny kompleks Boga.”

Kabała medialna w Kanadzie jest dotowana z pieniędzy podatników dostarczanych przez polityków, którzy są obecnie u władzy, aby kupić korzystne relacje z ich poglądów. Ten poziom korupcji jest niewybaczalny i nie ma powodu, aby wierzyć, że cokolwiek publikują media, jest oparte na faktach.

Trudeau płaci CBC miliardy za to, żeby nie mówić o jego korupcji. Są wrogami Kanadyjczyków! DEFUND CBC! Jego blokady mają zniszczyć gospodarkę Kanady i wolę Kanady. To jest program AGENDA 2021 w pełni wykorzystujący covid, aby zmienić kanadyjskich socjalistów i Kanadyjczyków zależnych od rządu. Wtedy oni cię kontrolują. Obowiązkowe szczepionki i nie będziesz miał wyboru, albo odetną ci fundusze.

Prawie cztery lata od dnia wyborów prezydenckich w 2016 roku, a media głównego nurtu nadal nie rozumieją, dlaczego Trump wygrał. Andrew Lawton z True North mówi o tym, co się zmieniło, a co nie od tamtej pory.

God Bless President Donald Trump – Lets Make America and the WORLD Great Again!

"TRUMP: MAKE AMERICA GREAT AGAIN",

The Greatest President In Our Lifetime

Prosimy czytelników, takich jak Ty, o wsparcie niezależnego dziennikarstwa True North, opartego na faktach. W przeciwieństwie do mediów głównego nurtu, True North nie otrzyma pomocy rządowej. Zamiast tego polegamy na hojności Kanadyjczyków, takich jak Ty. Jak można ufać, że media pozostaną neutralne i uczciwe, jeśli są beneficjentami rządowej jałmużny? Uważamy, że nie mogą. Dlatego niezależne media w Kanadzie są ważniejsze niż kiedykolwiek. Jeśli możesz, złóż dziś darowiznę na rzecz True North, którą można odliczyć od podatku. Dziękuję bardzo.

True North logo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here