Zniesławienie: Trudeau uśmiecha się, podaje rękę irańskiemu ministrowi spraw zagranicznych z reżimu, który zamordował 57 Kanadyjczyków

Czasami przywódcy muszą okazywać agresję, gniew i determinację. Trudeau pokazuje tylko słabość i uległość.

0
78
Trudeau and Zarif

Podczas gdy Kanada pogrąża się w anarchii rządzonej przez mafię, Justin Trudeau kontynuuje swoje żałosne przygody kłusaków po świecie.

I właśnie wydarzyła się jedna z najbardziej haniebnych chwil jego urzędowania.

Trudeau fotografuje sie na spotkaniu z irańskim ministrem spraw zagranicznych Jawadem Zarifem, ministrem spraw zagranicznych tego samego reżimu, który zamordował 57 Kanadyjczyków, gdy zestrzelił samolot ukraińskich linii lotniczych.

„Niezbyt dobrze wygląda premier Trudeau z uśmiechniętym FM Zarifem z Iranu po tym, jak Kanadyjczycy zostali zabici z rąk irańskiej niekompetencji i złośliwości na ukraińskim samolocie – nie wspominając już o zabitych niewinnych protestujących”.

Trudeau and Zarif

Niezbyt dobrze wygląda premier Trudeau z uśmiechniętym FM Zarifem z Iranu po tym, jak Kanadyjczycy zostali zabici z rąk irańskiej niekompetencji i złośliwości na ukraińskim samolocie – nie wspominając już o zabitych niewinnych protestujących pic.twitter.com/gWvNyNFQca

Alex Brown powiedział na Twitterze, że to cholerna hańba:

„57 Kanadyjczyków zamordowanych zaledwie miesiąc temu. W domu pozostawił naród bezsilny wobec kilkudziesięciu profesjonalnych protestujących. Nadal planuje udać się na plażę w przyszłym tygodniu, aby kupić więcej głosów ONZ.

Co za cholerna hańba.

Czy masz na rękach krew, @JustinTrudeau? ”

Zniesławienie: Trudeau uśmiecha się, podaje rękę irańskiemu ministrowi spraw zagranicznych z reżimu, który zamordował 57 Kanadyjczyków 1

57 Kanadyjczyków zamordowanych zaledwie miesiąc temu. W domu pozostawił naród bezsilny wobec kilkudziesięciu profesjonalnych protestujących. Nadal planuje udać się na plażę w przyszłym tygodniu, aby kupić więcej głosów ONZ.

Co za cholerna hańba.

Dostajesz krew na swoje ręce, @JustinTrudeau? https://t.co/lAHm3uytqT

– Alex Brown (@ alebrbrown17) 14 lutego 2020 r

„Premier @ JustinTrudeau

Jak możesz podać rękę mordercy i oszustowi? Z uśmiechem?!! # PS752 ″

Premier @ JustinTrudeau
Jak możesz podać rękę mordercy i oszustowi? Z uśmiechem?!! # PS752 pic.twitter.com/KczJ6Y8lOR

– Salome Seyednia (@SalomeSeyednia) 14 lutego 2020 r

„Wczoraj uścisnął dłoń premiera, którego kraj wsadza gejów do więzienia, dziś podniósł poprzeczkę i podał rękę irańskiemu FM, którego kraj zabija gejów. Naprawdę elastyczne morale i przekonania. ”

Wczoraj uścisnął dłoń premiera, którego kraj wsadza gejów do więzienia, dziś podniósł swoją grę, aby uścisnąć dłoń irańskiego FM, którego kraj zabija gejów. Naprawdę elastyczne morale i przekonania. https://t.co/pxAxQ0FT2F

– T Lee Humphrey (@tleehumphrey) 14 lutego 2020 r

Lider ma bronić swojego kraju. A czasem oznacza to okazywanie gniewu, agresję i odmawianie serdeczności komuś, kto właśnie popełnił przestępstwo przeciwko naszemu krajowi i ludowi.

Zamiast tego Trudeau pokazuje słabość, uległość i zachowuje się, jakby wszystko było w porządku.

Ponieważ ty i ja wiemy, jak duży obraz odgrywa rolę na scenie światowej, wiemy, że Iran będzie zachwycony wizerunkiem stworzonym przez Trudeau. Z jego życzliwością i odmową gniewu lub twardości Trudeau wydaje się rozgrzebywać Iran ze swoich zbrodni, i będzie to ogromne zwycięstwo propagandowe dla brutalnego reżimu irańskiego.

Kolejna żałosna porażka Justina Trudeau.

Spencer Fernando

Zdjęcie – Twitter

Spencer Fernando

Polonia Calgary podaj dalej textNAPISZ W KOMENTARZU CO O TYM MYSLISZ !

Podoba Ci sie ten artykul? Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email. Spread the word

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here