„Aborcja, wojna, kastracja naszych dzieci” – Odpowiedź Tuckera Carlsona na orędzie o stanie Unii 2024.

TUCKER CARLSON RESPONDS TO JOE BIDEN’S STATE OF THE UNION ADDRESS

0
12
TUCKER CARLSON RESPONDS TO JOE BIDEN’S STATE OF THE UNION ADDRESS
Tucker powraca NA ŻYWO. Obejrzyj ponownie jego reakcję na orędzie o stanie Unii 2024 z udziałem Victora Davisa Hansona i Alexa Jonesa.

W czwartkowy wieczór Tucker Carlson wygłosił na żywo odpowiedź na ostatnie orędzie o stanie Unii wygłoszone przez prezydenta Bidena.

W przemówieniu chodziło głównie o wspieranie wojny na Ukrainie z Rosja (a proxy war), promowanie aborcji, podawanie hormonów nieletnim, tyrady na temat opozycji i krzyki o zniszczeniu tego kraju. Połowa sali oklaskiwała to wszystko tak radośnie, jakby w ogóle nie słuchała słów, a jedynie klaskała na komendę. Naprawdę najbardziej przerażający adres SOTU w historii. To nie było przemówienie o stanie Unii, to było wypowiedzenie wojny Rosji.

Obejrzyj ponownie jego reakcję na orędzie o stanie stanie Unii z 7 marca 2024 ponizej.

Obejrzyj cały odcinek z odpowiedziami na żywo z udziałem Victora Davisa Hansona i Alexa Jonesa poniżej: >>>>

Alternatywne łącze do transmisji: TuckerCarlson.com, X/TuckerCarlson, Rumble

Biden ochwalił kobietę za aborcję, wtf….

Dlaczego więc lewacy mieliby chcieć, aby Amerykanie mieli mniej dzieci? Z tego samego powodu, dla którego nakazaliby eksperymentalne szczepionki do sterylizacji kobiet, z tego samego powodu, dla którego nakłoniliby do stosowania leków i operacji w celu sterylizacji dzieci. Wszystko zmierza do wyludnienia.

Dlaczego UniPartia/globaliści/komuniści/oligarchowie w naszym kierownictwie tak mocno naciskają na WWW III lub jakakolwiek wojnę gdziekolwiek? Dzieje się tak dlatego, że wojna jest ich głównym źródłem dochodów – wytwarzaniem broni, sprzedażą broni itp. Oni nieustannie POTRZEBUJĄ wojny.

Najstraszniejsze było obserwowanie sali psychopatów wychwalających obłąkany pomysł starego człowieka na dążenie do wywołania wojny z Rosja bez przyczyny.

Alex – “Ale Tucker, muszą wyprać więcej pieniędzy na Ukrainie, aby móc ukraść wybory”

Poruszyło mnie to, jak WSZYSCY Demokraci w pokoju wiwatowali i bili brawa za każdym razem, gdy kłamał na jakiś temat – jakby po prostu połykali to WSZYSTKO, haczyk, żyłkę – i ciężarek! Jakby ktoś im wyprał mózgi czy coś! – Czytałem, że tzw. “szczepionkowcy” są podejrzewani o “zmianę myślenia ludzi”, czyniąc ich mniej wnikliwymi, mniej kłótliwymi, bardziej “ugodowymi” itp. – może to jest to! – Dziwne!
Wszyscy podżegacze wojenni stojący i klaskający, podczas gdy naród amerykański cierpi, to było obrzydliwe.

Kto w Ameryce może jeszcze uwierzyć, że to Demokrata kontra Republikanin. To jest dobro kontra zło. Życie kontra śmierć. Wolność kontra niewolnictwo.

Jestesmy na drodze bez powrotu albo wygramy albo bedziemy niewolnikami.

Każdy, kto głosuje na Bidena pomimo tego, co robi i co powiedział w swojej nienawistnej mowie, jest twoim wrogiem lub w najlepszym wypadku kompletnym imbecylem.

Świetna analiza… Biden i LEWICA prowadzą Stany Zjednoczone, REPUBLIKĘ do piekła… chcesz dobrego życia – chcesz cieszyć się wakacjami – chcesz bezpieczniejszego świata – GŁOSUJ NA Trumpa i wspieraj go aby oczyścić Wash DC i korupcję, która zatruła ten naród

To NAJBARDZIEJ otwierający oczy komentarz, jaki słyszałem od jakiegoś czasu… Teraz WSZYSTKO nabiera sensu…

STATE OF THE UNION IS DIRE- American’s know the state of the Union is DEVASTATING ! Democrat’s, and Biden’s puppet master Obama have opened our borders to criminals and terrorists, drugs and gangs. They are stealing OUR elections, they are indicting President Trump and political opponents for NOTHING. They have gone soft on crime,releasing prisoners, facilitating crime, then trying to take our Protection, (our 2nd amendment), our free speech, our freedom. Trying to indoctrinate our children to perversion. Denied us parental rights. Mandating woke in big companies and schools. Socializing OUR children. Firing conservatives from these schools. Spending billions of TAX PAYER DOLLARS, on illegal aliens, flying them in, housing them, giving them American’s jobs, taking resources from our homeless, our veterans, our poor. SPENDING BILLIONS ON THESE FOREIGNERS-OUR MONEY, TO BUY VOTES ! Then, all the lies, corruption, deceit. Destruction of a once great country, and it’s people.

Weaponizing our judicial system,our FBI-IRS-CIA-THE MEDIA,and many other agencies and entities against conservatives. Using Ukraine to launder money back to these corrupt elites. Not doing the will of the people, but doing the will of these GLOBALISTS. Destroying food sources, destroying political and conservative businesses that don’t align.

They have PRINTED trillions of dollars, causing INFLATION, stealing OUR money this way. DESTROYED OUR GREAT ECONOMY ! Mandated poisonous covid vaccines that are still killing American’s. Look how many mostly illegal men are coming through the border, this will have dire consequences on our population.

THIS IS ONLY THE TIP OF THE ICEBERG, ON THE CORRUPTION THIS REGIME THE DEMOCRAT’S AND THE RINO’S HAVE DONE IN THE LAST 3 YEARS. We have only one more chance to save OUR COUNTRY.
THEN, they say Trump is destroying democracy!”

Alex Jones jest bohaterem. Od lat bardzo dokładnie raportuje ich program. Alex i Tucker, dwaj najwięksi mówcy i głosiciele prawdy i rozumu. 👏🏿👏👏🏽👍🏼

Teraz WSZYSTKO nabiera sensu… O.M.G Tucker, jesteś jedną z najbardziej wpływowych, uczciwych i troskliwych osób, jakie mamy w mediach. Mam nadzieję, że niezależni się obudzą!

Trump 2024!!! Dla dobra Ameryki i calego świata wszyscy muszą głosować w listopadzie. 🙏🏼🇺🇸🇺🇸

Najlepsze jeszcze przed nami”: Trump publikuje nowy film w stylu kampanii

People didn’t believe him when he said “they hate you, but they come after me because I’m in their way”

Wszystko, co powiedział, jest całkowicie słuszne To najpotężniejsza przemowa, jaką słyszałem, pełna emocji To smutne, że musimy oglądać to w australijskim źródle wiadomości. Nasze media nie dotkną tego 3-metrowym kijem. To naprawdę niesamowity człowiek i bardzo go POTRZEBUJEMY!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here