Burzynski: Zatuszowanie leczenia raka

0
1768

Współczesna historia biograficzna lekarza i biochemika dr Stanislawa Burzynskiego, który wygral najwieksza batalie prawna przeciwko federalnemu Urzedowi Zywnosci i Leków (FDA) w historii Stanów Zjednoczonych.
Dr Stanislaw Burzynski to Polak, który w latach 70-tych oglosil, ze wynalazl lek na raka. Mówi jednak, ze za odkrycie musial stoczyc heroiczna walke z amerykanskim systemem zajmujacym sie rejestracja leków – grozilo mu 300 lat wiezienia.

 Burzyński: The Cancer Cure Cover-up
Dr Stanislaw Burzynski

BURZYŃSKI WYGRYWA WALKĘ!

Dr Stanislaw Burzynski
Po trwającym wiele lat sporze dotyczącym legalności prowadzonego leczenia w klinice w Houston, TX, dr Stanisław Burzyński, autor innowacyjnej metody leczenia raka, a przede wszystkim jego pacjenci mogą odetchnąć z ulgą. Sędziowie stanowi wydali decyzję, zgodnie z którą ponad 1000 zarzutów postawionych przez Texas Medical Board zostało odrzuconych.

Obecnie uczestniczy w badaniach klinicznych FDA. Ta historia rzuca światło na obecne przeszkody regulacyjne i branżowe, które zapobiegają przedostawaniu się tych ratujących życie leków na rynek od 2016 roku. 

Dokumentalny film Erica Meroli – “Burzyński: The Cancer Cure Cover-up” to historia pionierskiego biochemika, który odkrył unikalną i zastrzeżoną metodę skutecznego leczenia większości nowotworów. Ten dokument zabiera publiczność w podróż trwającą prawie 50 lat, zarówno dr Burzyński, jak i jego pacjenci, aby uzyskać zatwierdzone przez FDA badania kliniczne antyneoplastonów.

Przeciwstawiając się sceptycyzmowi, legalnym atakom ze strony agencji stanowych i federalnych oraz potężnej kampanii propagandowej, aby powstrzymać Burzyńskiego – ten lekarz i jego pacjenci wciąż mają się dobrze.
Dr Stanislaw BurzynskiZe względu na nieustające nieudane wysiłki agencji stanowych i federalnych w próbach powstrzymania Burzyńskiego przed dalszym leczeniem pacjentów i rozszerzeniem jego badań, grupy interesów rozpoczęły odtąd nieustanną kampanię propagandową przeciwko dr Burzyńskiemu, jego zwolennikom i pacjentom, w nadziei że ta przełomowa innowacja nigdy nie trafi na otwarty rynek.
Główny powód, dla którego przemysł rakowy i jego agencje regulacyjne obawiają się zatwierdzenia antyneoplastonów, jest czysto ekonomiczny.
Jeśli antyneoplastony zostały zatwierdzone przez FDA tylko dla jednego rodzaju raka, oznaczałoby to, że każdy w każdym wieku, u którego zdiagnozowano jakikolwiek rodzaj raka, mógłby legalnie nalegać, aby jego onkolog dostarczył mu antyneoplastony „poza etykietą”.
Biorąc pod uwagę delikatny i nietoksyczny charakter tych leków, większość ludzi zaczęłaby wybierać antyneoplastony jako pierwszą linię obrony przed rakiem zamiast wybierać zagrażającą życiu, ale opłacalną chemioterapię i radioterapię.

Burzyński: The Cancer Cure Cover-up bada to ukryte leczenie raka i dziesięciolecia nieudanych procesów, które rząd USA i FDA ścigały, aby go uciszyć.

Dystrybucja przez Sideways Films

Ważny rozwój!

Niesamowicie, film Amazon Prime CENSORED wszystkich Dokumentów Burzyńskiego (zawieszone oglądanie z usunięciem wkrótce). Ostrzegano mnie, że YouTube i Facebook są następne.

Oto link do udostępnienia na YouTube najnowszego filmu dokumentalnego BURZYNSKI. Podziel się nim, zanim zostanie on również usunięty z YouTube!

https://www.youtube.com/watch?v=Lvvh1PErwYc

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here