“Nowa Normalnosc” – Nowy film dokumentalny odkrywajacy ukryty cel koronavirusa.

The New World Order aka "The New Normal" aka "The Great Reset"

0
229

Jest styczeń 2021 r., Świat jest zablokowany, a nasza gospodarka jest na skraju załamania. Czy nowa „szczepionka” umożliwi nam powrót do normalności, czy też będzie stanowić punkt zwrotny w ewolucji ludzkości (napędzanej przez sztuczną inteligencję, na nowo wyobrazi kapitalizm i będzie rządzić się skrajnymi tyrańskimi prawami dyktowanymi przez globalne elity) ?

The New Normal, oparty na faktach, 50-minutowy film dokumentalny, bada czwartą rewolucję przemysłową, w której 1% musi zyskać, a reszta z nas ma stracić.

Czy nie widzisz, co się dzieje na twoich oczach!

Ten film dokumentalny jest NAJLEPSZYM wyjaśnieniem obecnego stanu rzeczy, jaki ostatnio widzielismy. 10 na 10.

To genialny dokument. Jeśli to nie spowoduje, że ludzie zadadzą pytania, to winika z tego że są już kompletnie oszołomieni.

The New Normal Documentary by happen.network

Film z ograniczeniami wiekowymi (musisz sie zalogowac na youtube zeby go zobaczyc)

JAK zniknie z YT co kopia filmu znajduje sie na BITCHUTE.com ponizej link

"The New Normal" film dokumentalny

Moja rada: Zanim zniknie proszę dalej podawać i robić download filmu
Link do filmu w Dropbox >>> TUTAJ <<<

Badanie pochodzenia tytułu “The New Normal” które od początku 2020 roku, powtarzalo sie codziennie z ust medialnych i rzadowych autorytetów na całym świecie – The New Normal, zawierający treści z Oracle Films, bada prawdziwe cele związane z zamknięciami i rozdętą pandemiczną histerią otaczającą Sars-coV-2 , i odkrywa pochodzenie bardzo realnego i mrocznego planu, który może być sednem tego wszystkiego. The Great Reset.

Spójrz na twarz Billa, on tak bardzo stara się nie pokazać, jak umiera ze śmiechu i nie może nawet powiedzieć „Tak, szczepionki są bezpieczne” – zamiast tego snuje się o „FDA, skutki uboczne nie są takie złe”.

To właśnie dlatego miliarderzy chcą monopolu na wszystkie branże i systemu, w którym zawsze będą czerpać zyski bez względu na wszystko. Jeff Benzos Bill Gates i kilka innych nazwisk zarobili miliardy od marca. Przemysł farmaceutyczny zyskuje na chorobach, a przemysł wojenny na wojnie!

Dlatego nie chcą pokoju ani zdrowia, nie ma w tym pieniędzy. Teraz znaleźli sposób na zastąpienie ludzi maszynami, a także wykorzystanie ludzi jako towarów.

Niewiele wiemy o Happen.network, ponieważ ich witryna wydaje się obecnie nie działać, jednak zachęcamy do przyjrzenia się temu interesującemu i dobrze wykonanemu filmowi. Dobrze zmontowany, z efektowną narracją i wysokim standardem produkcji, The New Normal zabiera widza w dobrze odwzorowaną podróż i sprawia, że zatrzymujesz się i myślisz z każdym nowym fragmentem materiału, który przedstawia.

Zaktualizujemy ten artykuł, podając więcej informacji o twórcach, gdy ich witryna zostanie utworzona. Tweeter

Nie mogę wystarczająco pochwalić producentów i wszystkich stojących za tym. Potrzebujemy coraz bardziej wpływowych wiadomości, takich jak ten dokument, który mogą zobaczyć ludzie.

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here