Chrystia Freeland i Patty Hajdu przemawiają podczas inauguracji „Great Reset Initiative” w tym tygodniu

The global push for a "great reset"

0
89
Alberta Premier Jason Kenney REJECTS “The Great Reset”

Premier Justin Trudeau we wrześniu 2020 mówił na konferencji ONZ o pandemii jako  „okazji do resetu”.

Kiedy konserwatywny poseł Pierre Poilievre zwrócił uwagę na podobieństwo między uwagami Trudeau a Wielką Inicjatywą Resetowania, Trudeau oskarżył konserwatystów o szerzenie „dezinformacji” i „teorii spiskowych”..

ZOBACZ video na ktorym Premier Kanady Justin Trudeau podczas wideokonferencji ONZ, na której omówił planowany wkład Kanady w pomoc w globalnej walce z pandemią COVID-19.

„Pandemia była okazją do zresetowania” i „ponownego wyobrażenia sobie systemów ekonomicznych” – powiedział Trudeau.

“The Great Reset” is a global push to use the COVID-19 pandemic to promote a leftist reorganization of the global economy – and Canada’s Prime Minister endorsed this movement in a speech at the United Nations

Niebezpieczni przywódcy marksistowscy wzywają do „Wielkiego Resetowania”, aby zniszczyć naszą wolność i kapitalizm

Premier Alberta Jason Kenney odpowiedział na pytanie widzow podczas transmisji na żywo na Facebooku dotyczącej „Wielkiego resetowania”, promowanego przez polityków na całym świecie, takich jak premier Justin Trudeau. Kenney nie popiera tej koncepcji.

WATCH: Alberta Premier Jason Kenney REJECTS “The Great Reset”

Jason Kenney ma 100% racji i jest jednym z niewielu przyzwoitych polityków na świecie!!!

Wicepremier skrajnie lewicowego rzadu liberalnego Kanady Chrystia Freeland i minister zdrowia Patty Hajdu będą wśród światowych liderów i światowych elit przemawiających, gdy Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum) oficjalnie rozpoczelo sie w tym tygodniu 25 stycznia 2021 „wielki reset”.

Freeland Hajdu Great Reset

Freeland ma wziąć udział w panelu “Implementing Stakeholder Capitalism” we wtorek wieczorem, którego celem jest zbadanie, „w jaki sposób inwestorzy i rządy mogą współpracować, aby rozwijać kapitalizm interesariuszy w swoim regionie”.

Minister zdrowia Patty Hajdu zabierze głos w czwartkowe popołudnie podczas panelu “Restoring Cross-Border Mobility”, który dotyczy „polityki, praktyki i partnerstw… potrzebnych do ponownego otwarcia granic i umożliwienia podstawowych podróży w bezpieczny i zrównoważony sposób”. (czytaj Bill Gates ID DIGIDAL VACINATION PASS)
Ani Freeland, ani Hajdu nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz od True North.

Światowe Forum Ekonomiczne, które normalnie odbywa się w Alpach Szwajcarskich, przyjęło wirtualny model cyklu z tego tygodnia, który rozpoczyna Wielką Inicjatywę Resetowania i zwraca się do światowych liderów o „wybranie innowacyjnych i odważnych rozwiązań w celu powstrzymania pandemii i doprowadzenia do solidnej naprawy Następny rok.”

„Czas odbudowy zaufania i dokonywania kluczowych wyborów zbliża się wielkimi krokami, ponieważ potrzeba zresetowania priorytetów i pilna potrzeba reformy systemów stają się coraz silniejsze na całym świecie” – mówi Światowe Forum Ekonomiczne.

„Wielki reset” Światowego Forum Ekonomicznego przekonuje, że świat musi przyjąć nową formę kapitalizmu, odbudowując się po ekonomicznej dewastacji spowodowanej pandemią COVID-19.

Pierwszym głównym mówcą tego tygodnia był chiński przewodniczący Xi Jinping, który mówił o znaczeniu rozszerzania globalizacji i wspierania porządku światowego kierowanego przez ONZ.

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres przemawiał w poniedziałek po południu, wzywając kraje do przyjęcia „nowej umowy społecznej i globalnego porozumienia” oraz formy multilateralizmu, która wykracza poza istniejące organizacje międzynarodowe.

Premier Justin Trudeau we wrześniu mówił na konferencji ONZ o pandemii jako „okazji do resetu”. Kiedy konserwatywny poseł Pierre Poilievre zwrócił uwagę na podobieństwo między uwagami Trudeau a Wielką Inicjatywą Resetowania, Trudeau oskarżył konserwatystów o szerzenie „dezinformacji” i „teorii spiskowych”.

Światowe Forum Ekonomiczne jest gospodarzem corocznego spotkania w Singapurze pod koniec maja.

ZOBACZ: Prince Charles is now selling his “eco-fascist fantasy of the Great Reset” to the Germans themselves, according to Sky News host Rowan Dean.

Globalne dążenie do „wielkiego resetu”

Trudeau może próbować odrzucić „Wielki reset” jako teorię spiskową, ale w rzeczywistości jest to inicjatywa Światowego Forum Ekonomicznego. „Wielki reset” to globalna zachęta do wykorzystania pandemii COVID-19 do promowania lewicowej reorganizacji gospodarki światowej – a premier Kanady poparł ten ruch w przemówieniu w ONZ. Leo Knight z True North mówi, że „Wielki reset” dotyczy kontroli społecznej nad populacją.

Trudeau can try to dismiss “The Great Reset” as a conspiracy theory but it is in fact an initiative from the World Economic Forum.

SUPPORT INDEPENDENT MEDIA

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

They have a plan and they want control!!! We have to stand up and fight this or we the people and Canada is GONE…..FOREVER!!!!!!
Freedom must be defended every step of the way!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here