Danielle Smith z QR77 rezygnuje z talk show.

0
66
Danielle Smith z QR77 rezygnuje z talk show.
Danielle Smith z QR77 rezygnuje z talk show.

W poniedziałek prowadząca talk show w Global News Radio 770 CHQR ogłosiła, że 19 lutego odłącza mikrofon po prawie sześciu latach występu w Danielle Smith Show, jednym z najpopularniejszych programów radiowych w Albercie. Planuje również opuścić Twittera tego samego dnia.

SMITH, była liderka WILDROSE PARTY i PROGRESSIVE CONSERVATIVE MP z HIGHWOOD, AB, która dołączyła do CHQR prawie sześć lat temu, napisała na stronie internetowej stacji, że decyzja o odejściu była jej własną decyzją i odchodzi, ponieważ jest

„poważnie zaniepokojona jak łatwo większość w naszym społeczeństwie zdecydowała się porzucić wolność. Wolność przedsiębiorczości, wolność wyznania i sumienia, wolność zgromadzeń, swobody przemieszczania się, wolność prasy. Szczególnie wolność słowa jest w fatalnym stanie ”.

“I wanted to talk about topics that matter, but Corus wouldn’t let me because they are afraid of losing their government subsidy”.

Twierdziła, że

„zbyt wiele tematów stało się nie do zakwestionowania, a tłum politycznej poprawności (the mob of political correctness ) tylko szuka i myśli o niszczeniu kariery i reputacji danej osoby z jakiegoś drobnego, prawdziwego czy nie powodu. Odkryłam, że w rezultacie jest wiele tematów, których po prostu już nie moge mówić ”.

“I am gravely troubled by how easily most in our society have chosen to give up on freedom. Free enterprise, freedom of religion and conscience, free assembly, freedom of movement, freedom of the press. Freedom of speech, in particular, is in a dire state.

My entire adult life and career has been spent questioning authority and institutions and conventional wisdom. I’ve been all too aware that in many nations of the world it is against the law to speak truth to power. It can be dangerous.

Sadly, in the last year I’ve noticed there are times where it has become perilous here too,” Smith said.

“Unfortunately over the last few years far too many topics have become unchallengeable and the mob of political correctness thinks nothing of destroying a person’s career and reputation over some perceived slight, real or imagined. I’ve found that as a result there are many topics I simply choose not to cover anymore.

“You rely on me to seek the truth and to give you my honest opinion. In this hyper-sensitive social media environment I don’t believe I can do that anymore. So it’s time for me to go. I do believe there is going to be a great reckoning in the next several years as we come to terms with what we’ve allowed social media to do to our relationships, our society, and our public discourse.”

Bez wątpienia lewica chce oczerniać, zastraszać, cenzurować, dyskryminować, usuwać z platformy i usuwać wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają.

Danielle Smith planuje odłączyć mikrofon, ale nadal będzie wywierać wpływ
„Wierzę, że w ciągu następnych kilku lat dojdzie do wielkiej rozrachunku, kiedy pogodzimy się z tym, że pozwoliliśmy mediom społecznościowym wpłynąć na nasze relacje, społeczeństwo i dyskurs publiczny” – powiedziała.

W międzyczasie nie ma pracy, do której mogłaby się udać (choć będzie nadal pisać swoją dwutygodniową kolumnę Heraldzie), ale planuje założyć szkołę handlu czarterowego w Calgary. Już na Twitterze szaleją spekulacje, że zamierza kandydować na burmistrza Calgary. Śmieje się swoim znajomym i radosnym śmiechem.

Planuje pozostać w High River z mężem Davidem, dwoma psami i pasierbem w ich rozległym stuletnim domu. Jeśli sytuacja będzie się tam pogarszać, może nawet spróbuje „przekonać” męża, by dał jej swoje błogosławieństwo, by znów startowała w wyborach politycznych, ale to nie będzie praca burmistrza Calgary. Mówi, że będzie osiągalna przez jej blog.

Podczas audycji radiowej Smith zaśpiewała początkowe wersety My Way, rozsławione przez Franka Sinatrę. Śmiała się z jej wysiłków. Cokolwiek przyniesie przyszłość, śpiew prawdopodobnie nie odegra dużej roli. Ale będzie nadal, jak zawsze, robić znaczący ślad.
W swoim liście Smith zachęciła fanów do śledzenia jej na jej stronie internetowej www.daniellesmith.ca, gdzie mogą być na bieżąco z jej planami na przyszłość.

“Powrót do tej równowagi będzie wymagał wielkiego wysiłku. Zamierzam zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc urzeczywistnić ten ideał i przywrócić nam wolność. Po prostu nie będę tego robić z radia codziennie po 19 lutego. Możesz śledzić mnie na daniellesmith.work”

Do 19 Lutego mozna ja bedzie jeszcze uslyczec na zywo od godziny 9:30 do 12:30 w radiu na falach AM 770

Listen Online Live stream at https://streema.com/radios/AM_770_CHQR

Danielle Smith on Apple Podcasts https://podcasts.apple.com/ca/podcast/danielle-smith/id1066415321

Danielle can be reached at danielle@daniellesmith.ca. Her radio podcast can be accessed here: https://omny.fm/shows/danielle-smith

The left wing’s main strategy is to smear, intimidate, censor, discriminate, de-platform and cancel everybody who disagrees with them.

Eventually this will backfire on them…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here