Ceremonie Dnia Pamięci w Calgary oraz Obchody Dnia Niepodległości.

Remembrance Day ceremonies Calgary

0
97
Ceremonie Dnia Pamięci w Calgary

Wiele ceremonii Dnia Pamięci będzie się odbywać wirtualnie w tym roku, aby pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19.

Muzeum Wojskowe twierdzi, że jego ceremonia będzie zamknięta dla publiczności, ale będzie gospodarzem wirtualnego wydarzenia, które będzie transmitowane na żywo na Facebooku od godziny 10:20.

Ceremonie wschodu i zachodu słońca w parku Field of Crosses na Memorial Drive nie będą odbywać się, a miasto Calgary twierdzi, że park będzie zamknięty dla publiczności od 7:00 do 14:00.

Park zostanie ponownie otwarty o godzinie 14:00. a grupy po 100 osób będą wtedy wpuszczane na boisko w dowolnym momencie.

Ceremonia Dnia Pamięci Kanadyjskiego Pacyfiku będzie również transmitowana na żywo i rozpocznie się o godzinie 10:45.

W tym roku nie odbędzie się publiczna ceremonia w Central Memorial Park, jednak każdy odwiedzający Cenotaph jest proszony o zachowanie fizycznego dystansu od innych i noszenie maski na twarz.

Jeśli chodzi o osoby, które chcą poruszać się komunikacją miejską, wszyscy weterani i członkowie rodziny będą mogli jeździć komunikacją miejską za darmo. Transport publiczny będzie funkcjonował jak w niedzielę.

Parkowanie na ulicy w strefach ParkPlus będzie bezpłatne, jednak dla każdego, kto zaparkuje w Calgary Zoo i TELUS Spark, będą obowiązywały standardowe stawki.
CALGARY (660 NEWS) – Nie przejmuj się, jeśli usłyszysz grzmiący ryk na niebie. W środę Królewskie Kanadyjskie Siły Powietrzne (RCAF) mówią, że będą robić przeloty nad Calgary w Dniu Pamięci.

Royal Canadian Air Force CF-18
AppleMark

RCAF zaplanował przelot nad miastem CC-130H Hercules.

Przelot odbędzie się o godzinie 11:00 nad Polem Krzyży.

W związku z ograniczeniami dotyczącymi COVID-19 obowiązującymi w całej Kanadzie, RCAF zachęca Kanadyjczyków do obchodzenia ceremonii Dnia Pamięci w ich domach.

Zaproszenie na obchody Dnia Niepodległości w Calgary.

Stowarzyszenie Polskich Kombatantów Koło nr 18 w Calgary oraz Stowarzyszenie Polsko-Kanadyjskie w Calgary zaprasza całą społeczność
polonijną na mundurową Mszę Św. do Kościoła MBKP z okazji obchodów Niepodległości

Szczegółowe informacje w >>> kalendarzu wydarzen <<<

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here