Iwona Gavin – Dzień Mamy.

0
30
Dzien Mamy Happy Mother's Day

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.”

MAMA kim dla nas jest ta osoba, która wyróżnia się wszędzie i stawiana jest po Bogu, na pierwszym miejscu jako największy autorytet?

MAMA jest kobietą, która kocha bezgranicznie swoje dzieci i nie oczekuje nic w zamian. To dzięki niej jesteśmy na świecie, dała nam życie i chce, abyśmy wyrośli na wspaniałych dzieci i dobrych ludzi. Jest wszystkim.. chwilą pocieszenia w smutku, osobą z którą dzielimy wszystkie radości. Jest niedoścignionym autorytetem, wzorem który uparcie pragniemy naśladować. Zawdzięczamy Jej tak wiele.. wspaniałe dzieciństwo pełne miłości, uśmiechu, możliwość kształcenia.

MAMA to najpiękniejsza rola życia, którą mogła otrzymać kobieta, rola za którą nagrody zbiera od dziecka każdego dnia pod postacią miliona całusów, przytuleń na dzień dobry czy dobranoc i z tytułu innych okazji w ciągu dnia, najpiękniejszych słów wypowiadanych podczas zabawy, odrabiania lekcji czy robienia porządków.

Jest najcudowniejszą mamą na świecie. Szczęściem jest mieć tak niezwykłą i wyjątkową osobę.

Wszystkim Mamom przesyłam głęboki ukłon i życzę Miłości, zdrowia i pociechy z dzieci w tym pięknym dniu oraz Tatom, którzy tez zasługują na najważniejsze miejsce w ich życiu.

Happy Mother’s Day!

Autor: Gavin Yvonne Edmonton

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here