Jakie są niezamierzone konsekwencje paszportów szczepionek?

But how far will you go along with this?

0
94
kanada medyczna tyrania

Oto, co Ezra z RebelNews miał do powiedzenia o jednym słynnym zdjęciu dysydenta, Augusta Landmessera, który został sfotografowany odmawiając wykonania nazistowskiego salutu:
„…wszyscy lubimy myśleć, że jesteśmy odważni i pryncypialni, i że to my bylibyśmy tym człowiekiem.

Ale myślenie o tym to jedno, kiedy surfujesz po Internecie i myślisz o tym przez kilka minut, a potem ruszasz dalej. Ale ten człowiek nazywał się August Landmesser i pozwól, że ci o nim opowiem. „Był Niemcem, który zakochał się w Żydówce. Zaręczyli się, ale nie mogli wziąć ślubu – ponieważ uchwalono prawa norymberskie, zabraniające Żydom poślubiania nie-Żydów.

Nazwij to paszportem szczepionkowym dnia.

Landmesser był dysydentem; odmówił salutowania. „…Ale to nie tak się skończyło. Oto jak to się skończyło. Jego narzeczona została wysłana do obozu koncentracyjnego, gdzie została zabita. Landmesser został aresztowany i osadzony w więzieniu, a następnie wysłany do batalionu jenieckiego — więźniów zmuszonych do walki za Hitlera. I został zabity w akcji. “Więc tak. Myślisz, że będziesz jak Landmesser. Ale nie zrobiłbyś tego. To znaczy, nie jeden na milion.

Jakie są niezamierzone konsekwencje paszportów szczepionek? 1

Kiedy krok po kroku pozbawiaja nasze prawa i wolności.

Ezra Levant omawia niektóre z ostatnich działań kanadyjskich przywódców rządowych promujących tyranię medyczną.

"canadioan leaders"

Ezra Levant omawia niektóre z ostatnich działań przywódców rządowych w umacnianiu tyranii medycznej na całym świecie. Jako tylko jeden z tych przykładów, wicepremier Nowej Południowej Walii John Barilaro powiedział na konferencji prasowej na początku tego tygodnia, że ci, którzy „nie będą się szczepić… stracą swoją wolność 11 października”.

Omawiając oświadczenie wicepremiera Nowej Południowej Walii Johna Barilaro we wczorajszym Rebel News DAILY Livestream, Ezra powiedział:
Przekonaj się sam… Nie mówi, że jeśli jesteś chory – tam prawie nikt nie choruje, nie mam przed sobą ich statystyk hospitalizacji, ale są bardzo skromne – ale stracisz wolność . Nie za to, że jesteś chory, co samo w sobie byłoby niemoralne, ale za to, że nie zażyłeś medycznego zastrzyku – stracisz wolność.

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here