Jutro Calgaryjczycy zagłosują w najważniejszych wyborach w historii naszego miasta.

Jutro wybory! Twój glos sie liczy!! Idz na wybory!

0
139

Glosowanie w wyborach to obowiazek obywatelski. Nic nie kosztuje, trwa tylko chwile. A kazdy jeden glos ma ogromnie wielkie znaczenie dla wyników wyborów.

Calgary przygotowuje się do wyrzucenia sojuszników Nenshi w jutrzejszych wyborach. Nikt nie chce lewicowej rady miejskiej po tym, jak zobaczyli, co zrobili z biznesem i przestępczością w ciągu ostatnich 12 lat.

Jutro Calgaryjczycy zagłosują w najważniejszych wyborach w historii naszego miasta. 1

Jeremy jako jedyny stanął w naszej obronie przeciwko Nenshi i lewackej radzie miasta. Ponieważ wierzy w to, czego chce, a my chcemy, to samo. Uważa, że w ratuszu powinniśmy żyć w miarę naszych możliwości. Nie marnować pieniędzy podatników na niepotrzebne rzeczy.

Ludzie stracili pracę, domy i wciąż próbują przetrwać. On jest naszą jedyną nadzieją, aby spróbować stanąć z powrotem na nogach. Farkas został wyrzucony z Rady, ponieważ uważał, że Rada potrzebuje zamrożenia płac, a co więcej, obniżenia płac. I wszyscy członkowie powiedzieli nie..

Jeromy wierzy w dawanie przykładu. Kiedy został wybrany radnym, odrzucił „złotą emeryturę”. Jeśli zostanie wybrany na burmistrza, obiecał również odrzucić tę emeryturę. Niedawno udało mu się zakończyć drugą emeryturę burmistrza. Zagłosuj dzisiaj za zmianą. JEROMY 10 POINT PLAN

“My first campaign promise is to control taxes and city spending. If elected mayor, I will work with Council to adopt a four-year tax freeze.”

Jeromy Farkas for Mayor
Jeromy Farkas

WIĘC TO JEST CZŁOWIEK, KTÓRY STOI Z NAMI, A NIE PRZECIW NAM. DLATEGO GŁOSUJ NA JEROMY FARKASA. KOGOŚ, KTÓRY WSTAWI SIĘ ZA NAMI, A NIE PRZECIWKO NAS WSZYSTKIM – INNI POLITYCY SA TYLKO TAM DLA PIENIĘDZY.

Na kogo glosowac w Twojej dzielnicy:

JEZELI CHCESZ NAPRAWDE ZMIANY W NASZYM MIESCIE POLECAMY GLOSOWAC NA kandydatow konserwatywnych (C) Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w naszym miesci, musisz głosować na konserwatywnego kandydata w swoim okręgu, który ma największą szansę na wygraną, zamiast dzielić głos.

Lista tych kandydatów w oparciu o to, czy są popierani przez PAC zrzeszone w związku (U), konserwatywne PAC (C) lub liberałów status quo (L).

Ward 1 Sonya Sharp (U) Strongest Challenger Steve Webb (C)

Ward 2 Jennifer Wyness (U) Strongest Challenger Kim Tyres (C)

Ward 3 Jasmine Mian (U) Strongest Challenger Brent Trenholm (C)

Ward 4 Sean Chu (C) Strongest Challenger DJ Kelly (U)

Ward 5 Raj Dhaliwal (U) Strongest Challenger Anand Chetty (C)

Ward 6 Richard Pootmans (L) Strongest Challenger Sanjeev Kad (C) followed by Lana Bentley (U)

Ward 7 toss up between Terry Wong (C) and Erin Waite (U) followed by Marilyn North Peigan (U)

Ward 8 Gary Bobrovitz (L) Strongest Challenger Courtney Walcott (U) followed by Cornelia Weibe (C)

Ward 9 incumbent Gian Carlo Carra (U) Strongest Challenger Naomi Winters (L) followed by Kim Feser (C)

Ward 10 Andre Chabot (C) Strongest Challenger Abed Harb (U)

Ward 11 Rob Ward (C) Strongest Challenger Kourtney Branagan (U) Dawid Pawlowski

Ward 12 Evan Spencer (U) Strongest Challenger Craig Chandler (C) * Though it’s notable that the conservative PAC Lead Calgary did not endorse in this ward

Ward 13 Dan McLean (C) Strongest Challenger Jay Unsworth (U) followed by the incumbent most likely to lose Diane Colley-Urquhart (L)

Ward 14 Peter Demong (C)

Ending equalization

Jutro Albertanie zagłosują takze w referendum w sprawie zakończenia wyrównania „ending equalization”. Zobacz, jak Candice Malcolm z True North wyjaśnia, dlaczego kanadyjski program wyrównawczy nie ma żadnego sensu. VOTE YES !!!!

Jutro Calgaryjczycy zagłosują w najważniejszych wyborach w historii naszego miasta. 2

Na Senat głosujemy na kandydatow:

18 października Albertanie powrócą do wyboru nowych senatorów, aby obsadzić wolne miejsca w Senacie krajowym. Po raz pierwszy partie federalne są w stanie poprzeć kandydatów do Senatu, a PPC właśnie to zrobiła! Popieramy trzech znakomitych kandydatów z Alberty starających się przywrócić rozsądek kanadyjskiemu Senatowi.

To nasza okazja, aby wysłać mocne głosy do Ottawy. Głosy przemawiające za autonomią prowincji Alberta. Głosy w obronie wolności i przeciwko blokadom i nakazom szczepień. Głosy za reformą dysfunkcjonalnej formuły Wyrównania i przeciwko cenzurze w Internecie.

Wybory do Senatu Alberty odbywają się w głosowaniu rankingowym, więc wyborcy będą mogli poprzeć wszystkich trzech naszych kandydatów do Senatu
Nasi faworyci kandydaci to:
PPC Ann McCormack, PPC Kelly Lorencz CPC Ericę Barootes i Pam Davidson oraz kandydatkę do PPC Nadine Wellwood jestem pewien, że będą dobrze reprezentować naszą prowincję.

Jutro Calgaryjczycy zagłosują w najważniejszych wyborach w historii naszego miasta. 3

W referendum w sprawie wyrównywania (Equalization) zagłosuj na TAK!!!.

W sprawie referendum fluorowym w Calgary, zagłosowałbym NIE!!!

. Nie tylko dlatego, że mam dość polityków, którzy mówią nam, że musimy na siłę spożywać rzeczy, których nie chcemy, ale dlatego, że uważam, że krople z fluorem są lepsza opcja. Zęby dzieci gniją z głów, ponieważ jedzą za dużo cukru i nie myją zębów. Nie zmuszaj mnie do picia fluoru, bo dzieci mają ubytki. Znajdź lepszy sposób na poprawę zdrowia jamy ustnej u dzieci. Może dzieci powinny myć zęby po obiedzie w szkole? Przyniosłoby to przynajmniej korzyść w postaci podejścia skierowanego do tych, którzy najbardziej go potrzebują i budującego podstawy dobrych nawyków w zakresie zdrowia jamy ustnej na całe życie. Nie ma sensu wydawać miliona dolarów rocznie na dodawanie go do wody, która w większości będzie spłukiwana w toalecie, spłukiwana, używana jako zmywarka lub podlewanie trawników i nie przyniesie żadnych korzyści nikomu po około 12 roku życia.


Change starts now. -Team Jeromy www.jeromy.ca #yyccc #yyc #yycvote #farkas4yyc | Facebook

Jutro Calgaryjczycy zagłosują w najważniejszych wyborach w historii naszego miasta. 4

Municipal calgary Election- here are some good school board candidates that are oposed to masks for children – Monika Z Polski

Jutro Calgaryjczycy zagłosują w najważniejszych wyborach w historii naszego miasta. 5


Dołącz do walki. Oddaj swój głos! Musimy zachecac naszych przyjaciól i rodzine do glosowania razem z nami !!!!!!!!!!!!.

Pomóżmy wybrać ludzi, którzy faktycznie będą wspierać nasze dobre cele i moralne zasady!

„Wszystko sprowadzi się do tego, czy rzeczywiście pojawią się przy urnie wyborczej. Nie wystarczy być szalonym i ciagle nażekac. To do Calgarians należy pokazanie, że mają na myśli to, co mówią. –Jeromy

KIEDY I GDZIE GLOSOWAC? >>> LINK

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here