Wspieraj pastora Artura Pawłowskiego w obliczu nieustających prześladowań ze strony rządu Alberty. “The Ministry of Truth”

0
142

Komunistyczny kanadyjski sedzia Adam Germain nakazuje pastorowi Arturowi Pawlowskiemu potepienie samego siebie.

Kanadyjski liberalny i kochajacy komunistów sedzia Adam Germain orzekl w srode, ze pastor Artur Pawlowski i jego brat Dawid Pawlowski musza zaplacic wysokie grzywny i koszty Alberta Health Services, poniewaz nie chca nic lepszego niz zostac meczennikami w wiezieniu.

Wspieraj pastora Artura Pawłowskiego w obliczu nieustających prześladowań ze strony rządu Alberty. "The Ministry of Truth" 1
nieudany liberalny kandydat polityczny liberalny sedzia Adam Germain

Germain, nieudany liberalny kandydat polityczny, nalozyl grzywne w wysokosci 23 tys. dolarów na Artura Pawlowskiego i 10 tys. na Dawida Pawlowskiego. Bracia beda równiez musieli zaplacic 15 733 dolarów kosztów, a proboszcz dodatkowe 4758 dolarów.

W sprawie pastora Artura Pawlowskiego zapadla decyzja, w której sedzia nakazal pastorowi potepienie siebie, czytajac skrypt rzadowy za kazdym razem, gdy mówi o COVID-19, maskach, szczepionkach i wszystkim innym zwiazanym z pandemia.

Germain, zarzadzil, ze przez nastepne 18 miesiecy, ilekroc pastor Artur Pawlowski bedzie mówil o blokadach, pandemii lub szczepionkach – w tweetach, przemówieniach, w wywiadach medialnych – musi natychmiast sie wyrzec i przedstawic oficjalny poglad rzadu potepiajacy samego siebie, donosi Ezra Levant. w Rebel News. „Musi spierac sie przeciwko sobie. Musi sam siebie potepic. Lub wrócic do wiezienia za otwarcie kosciola podczas blokady.

Pastor musi potepic swoje wlasne czyny, tak jak Winston pod koniec 1984 roku Orwella “Kocham cie starszy bracie” -To prosto z podrecznika 1984 i dokladnie jak w tym filmie kiedy zmuszaja ludzi do przyznania sie do zbrodni, których nie popelnili

Wolnosc slowa… komunistyczne prawo po prostu powiedzialo mu, ze moze mówic ale tylko to, co mu nakazauja..

Musimy wspólnie walczyc przeciwko wszelkiemu uciskowi.

Niech Bóg blogoslawi Ezre i Rebel News Niech Bóg blogoslawi Artura i wszystkich, którzy mówia prawde.

Jesli kiedykolwiek zastanawiales sie, jak mozliwe sa potworne rezimy, takie jak nazistowskie Niemcy lub Chiny Mao, dziwaczny rozkaz kanadyjskiego sedziego dostarcza odpowiedzi; wrodzony autorytaryzm niektórych ludzi, wyciagniety przez ograniczenia Covida.

If you find Justice Germain’s decision as outrageous as we do, you can sign our petition at FireTheJudge.com.

Email the Canadian Judicial Council

Send an email to the Canadian Judicial Council calling for an investigation into Justice Adam Germain.

Tak smutne, do czego doszedl ten swiat. A ten sedzia jest totalna hanba i calkowicie narusza prawa i wolnosci, którymi powinien zyc kazdy obywatel Kanady.

DONATION: Save Pastor Artur Pawlowski
Darowizna: Ratuj pastora Artura Pawłowskiego

Pomóż pokryć koszty prawne pastora Artura, przekazując darowiznę. Darowizny trafią do The Democracy Fund, zarejestrowanej kanadyjskiej organizacji charytatywnej, która obecnie pomaga projektowi „Fight The Fines”.

Tak więc, możesz teraz otrzymać oficjalny rachunek charytatywny za darowiznę dokonaną na tej stronie i wykorzystać go do obniżenia kanadyjskich podatków.

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here