Szokujące informacje – Prawda wychodzi na jaw!

0
443

„Jeśli uda nam się aktywować naszego wewnętrznego ducha i zjednoczyć, pozbędziemy się tych pasożytniczych ganksterów i ich pomysłów do przyszłego wtorku”. „Jeśli tego nie zrobimy, będzie to powolna jazda pociągiem do piekła”.

Dr David E. Martin podaje szokujące informacje o Covid dla Kanadyjczyków!

Dr David Martin ujawnia szokujące wiadomości, które wszyscy, zwłaszcza Kanadyjczycy, muszą zażądać od władz dochodzenia – potencjalnie zdradliwych czynów i zbrodni przeciwko ludzkości.

“We need loyal true Canada loving people to stand up against all this country destroying, country dividing freedom stealing crap that is being pushed and remove it by whatever means necessary.”

Jesteśmy świadkami największej zbrodni przeciwko ludzkości w historii świata, gdy wielka mafia farmaceutyczna ze swoimi opłaconymi politycznymi marionetkami i handlarzami narkotyków, którzy nazywają siebie lekarzami, wymuszają sterylizację i eutanazję, jednocześnie tłumiąc narastające dowody poważnych i śmiertelnych skutków ubocznych i zakazać dystrybucji tanich naturalnych środków, które zagrażają ich sztucznemu monopolowi.

Pamietaj długoterminowe skutki i skuteczność “szczepionki” nie są obecnie znane i mogą wystąpić niepożądane skutki “szczepionki”, które nie są obecnie znane.”

Ostateczna gra polegająca na całkowitym szczepieniu musi najpierw ustanowić precedens, że nie mamy już autonomii nad własnymi ciałami. Kiedy to zaakceptujemy, ideolodzy eugeniczni, którzy to popychają, mają wolną rękę, aby stale wstrzykiwać nam wszystko, co im się podoba

Po drugie, po zakończeniu powszechnych szczepień wprowadzany jest system paszportowy, i powstaje państwo masowego nadzoru i kontroli. System paszportowy zostaje następnie wepchnięty do systemu kredytu społecznego i może zostać zrealizowany cel przymusowego rządu światowego.

Chodzi o władzę i całkowitą kontrolę, świat niewolników żyjący i umierający pod rządami technokratycznej elity.

“One must never tolerate evil. For first, evil is tolerated; then embraced, then hailed as being good. Then it becomes unlawful to do what is actually good.” – Talos

Dowody milionów zgonów i poważnych zdarzeń niepożądanych
wynikające z eksperymentalnych zastrzyków COVID-19

Dziennikarz śledczy David John Sorensen i światowej sławy „Lekarz prezydentów” i nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla dr Vladimir Zelenko połączyli swoją wiedzę, aby ujawnić światu coś druzgocącego: dane naukowe w przytłaczający sposób pokazują, jak prawdopodobnie miliony zmarły z powodu zastrzyków a setki milionów cierpią z powodu paraliżujących skutków ubocznych, które często trwale wyłączają ofiary na całe życie. Raport o śmierci poszczepiennej zawiera wszystkie dane, wraz z setkami odniesień, do dalszego zbadania.

To krytyczny sygnał alarmowy dla ludzkości.

GO TO THE VACCINE DEATH REPORT

Badania kliniczne dowiodły, że IVERMECTIN zarówno zapobiega, jak i leczy Covid-19. (LINK)

IVERMECTIN jest bezpiecznym, skutecznym, szeroko dostępnym i niedrogim lekiem, który możesz dostać TERAZ.

Nie musisz robić eksperymentalnych zastrzyków terapii genowej („Szczepionki Covid 19”), aby uchronić się przed chorobą. Nie ryzykuj swojego zdrowia lub zdrowia swoich bliskich eksperymentalnymi zastrzykami. Wykazano również, że IVERMECTIN zapobiega chorobie prionowej u osób, które otrzymały eksperymentalne zastrzyki Covid 19.

Podpisz petycję o zatrzymanie eksperymentalnej terapii genowej Covid „Szczepionki” https://www.vaxxchoice.com/ Aby przeczytać 54-stronicowe studium na temat zastrzyków śmierci, przejdź do www.stopworldcontrol.com

33000 lekarzy i personel w Kanadzie odmawia wstrzyknięcia trucizny.
Dzieje się tak na całym świecie, ale wielkie media i wielkie technologie wyczuwają prawdę!

Światowe Stowarzyszenie Lekarzy twierdzi, że COVID-19 się skończył, Natychmiast znieście blokady i maski !!!

TURN OFF THE TV!
The pandemic lives in your TV.
All mass media is a Trojan Horse!

Proszę dublować/udostępniać te filmy wszędzie!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here