Kardynał Burke: Siły ” Wielkiego Resetu ” wykorzystały COVID do realizacji ” diabelskiego planu ”

"So many in the Church seem to have no understanding of how Christ continues his saving work in times of plague and of other disasters."

0
368
Cardinal Burke
Cardinal Burke: Forces of the 'Great Reset' have used COVID to advance 'evil agenda'

W czasach, gdy „potrzebujemy być blisko siebie w chrześcijańskiej miłości, światowe siły izolują nas i każą nam wierzyć, że jesteśmy sami i zależni od sił świeckich, co uczyniłoby nas niewolnikami ich bezbożnego i morderczego planu” – powiedział kardynaił. Raymond Burke podczas sobotniej homilii.

Burke, założyciel Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe, wygłosił potężną homilię w La Crosse w stanie Wisconsin, miejscu pielgrzymek w sobotę wieczorem.

„Przybywamy do Matki Bożej z Guadalupe w jej święto z niespokojnym i ciężkim sercem. Nasz naród przeżywa kryzys, który zagraża jego przyszłości jako wolnego i demokratycznego. Światowe rozprzestrzenianie się materializmu marksistowskiego, który już przyniósł zniszczenie i śmierć życiu tak wielu ludzi i który od dziesięcioleci zagraża podstawom naszego narodu, teraz wydaje się przejąć władzę nad naszym narodem ”- rozpoczął Burke swoje kazanie.

„Aby osiągnąć korzyści ekonomiczne, jako naród pozwoliliśmy sobie uzależnić się od Komunistycznej Partii Chin, ideologii całkowicie sprzecznej z chrześcijańskimi fundamentami, na których rodziny i nasz naród pozostają bezpieczne i prosperują” – kontynuował.

ZOBACZ:

Burke mówił konkretnie o Stanach Zjednoczonych, ale „ewidentnie wiele innych narodów przeżywa podobny, najbardziej niepokojący kryzys” – powiedział.

„Jest też tajemniczy wirus Wuhan, o którego naturze i zapobieganiu przez środki masowego przekazu codziennie przekazują nam sprzeczne informacje. Jasne jest jednak, że został użyty przez pewne siły, wrogie rodzinom i wolności narodów, do realizacji ich złego programu. Te siły mówią nam, że jesteśmy teraz podmiotami tak zwanego „Wielkiego Resetowania”, „nowej normy”, która jest nam podyktowana manipulacją obywatelami i narodami poprzez ignorancję i strach ”- powiedział kardynał.

Biorąc pod uwagę te „ciężkie” warunki, od Amerykanów prosi się obecnie, aby znaleźli „sposób zrozumienia i ukierunkowania” swojego życia na „chorobę i jej zapobieganie”, a nie „w Bogu i Jego planie zbawienia”.

„Odpowiedź wielu biskupów i kapłanów, a także wielu wiernych ukazała żałosny brak solidnej katechezy. Wydaje się, że tak wielu w Kościele nie rozumie, w jaki sposób Chrystus kontynuuje swoje zbawcze dzieło w czasach zarazy i innych nieszczęść ”- powiedział Burke.

„Co więcej, nasza święta Matka Kościół, nieskazitelna Oblubienica Chrystusa, w której Chrystus nieustannie pracuje dla naszego wiecznego odkupienia, jest nękana doniesieniami o moralnym zepsuciu, zwłaszcza w sprawach szóstego i siódmego przykazania, które wydają się wzrastać z dnia na dzień. W naszym narodzie doniesienia o Theodore McCarricku słusznie skusiły wielu oddanych katolików do zadawania pytań pasterzom, którzy zgodnie z planem Chrystusa dla Kościoła mają być ich bezpiecznymi przewodnikami, nauczając prawd wiary, prowadząc ich w stosownym oddawać cześć Bogu i modlić się do Niego oraz prowadząc ich przez odwieczną dyscyplinę Kościoła – kontynuował.

Zamiast tego wierni zbyt często „nie otrzymują odpowiedzi, która nie jest oparta na niezmiennych prawdach dotyczących wiary i moralności”.

„Otrzymują odpowiedzi, które wydają się pochodzić nie od pasterzy, ale od świeckich menedżerów. Zamieszanie co do tego, czego Kościół naprawdę naucza i czego wymaga od nas zgodnie ze swoim nauczaniem, powoduje coraz większe podziały w ciele Chrystusa. Wszystko to paraliżuje Kościół w jego misji świadczenia o boskiej prawdzie i boskiej miłości w czasie, gdy świat nigdy nie potrzebował bardziej Kościoła, aby był latarnią morską – oświadczył Burke.

„Spotykając świat, Kościół fałszywie pragnie dostosować się do świata, zamiast wzywać go do nawrócenia w posłuszeństwie prawu Bożemu wypisanemu w każdym ludzkim sercu i objawionym w pełni w odkupieńczym wcieleniu Boga Syna”, dodany.

Kardynał powiedział, że te kłopoty „stanowią ogromne wyzwanie” dla życia chrześcijańskiego i spowodowały „najbardziej bolesne cierpienie”.

„Tak, nasze serca są, co zrozumiałe, ciężkie, ale Chrystus, za wstawiennictwem swojej Matki Dziewicy, wznosi nasze serca ku swemu, odnawiając nasze zaufanie do Niego, który obiecał nam wieczne zbawienie w Kościele. Nigdy nie będzie niewierny swoim obietnicom. On nas nigdy nie opuści – zakończył Burke. „Nie dajmy się zwieść siłom świata i fałszywym prorokom. Nie opuszczajmy Chrystusa i nie szukajmy naszego zbawienia w miejscach, gdzie nigdy go nie znajdzie ”.

Jest to największy dowód na szeroką i powszechną koordynację, która wyraźnie kryje się za COVID-19.

Ta sama osoba, która wierzy, że ziemia jest przeludniona, chce „RATOWAĆ” twoje życie SZCZEPIONKĄ . 2

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

PRZECZYTAJ >>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Download or record this before it’s deleted from YouTube! Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here