Aresztowany za grę w hokeja w przerwie świątecznej … tylko w Trudeau / Nenshi Kanadzie

0
113
Police Use Force To Arrest Young Skater

Rozumiemy, że policja ma bardzo trudną pracę i że wiele osób robi rzeczy, których nie powinni, co sprawia, że praca policjanta jest jeszcze trudniejsza i bardziej niebezpieczna, ale ci dwaj funkcjonariusze NIE zachowują się w sposób w jaki my jako obywatele oczekujemy od nich..

Najbardziej obrzydliwą częścią tego wszystkiego jest ten szpicel – ta osoba, która “zgłosiła” te dzieci.

To sie nie wydarzylo na Tiananmen Square, ani nie był to protest jak w zeszłe lato na Białorusi. To wydarzyło się w Calgary, Kanadzie!

Zewnętrzne lodowiska mogą być otwarte zgodnie z ograniczeniami zdrowotnymi prowincji dla maksymalnie czterdziestu osób.

W czwartek, tuż przed zachodem słońca, policja w Calgary zwróciła się do niepozornej grupy dzieciaków, aby przegonić je z lokalnego lodowiska hokejowego.

To wtedy robi się gorąco. Nie z powodu wszystkiego, co zrobiły dzieci, ale dlatego, że policjanci z Calgary odmówili przedstawienia faktycznych naruszeń, które zostały popełnione. Uwaga spoiler: nie było żadnego.

Ocean nie opierał się aresztowaniu. Wydawał się nie rozumieć, jakie ograniczenie zdrowotne naruszył i pytał ich, o co go oskarżono ….dopóki funkcjonariusz nie wyciągnął paralizatora i zagroził, że użyje broń, jeśli się nie zastosuje.

Na filmie widać, jak jedna z funkcjonariuszek kopie mężczyznę w nogę, gdy obaj oficerowie próbują powalić go na ziemię. „Padnij na ziemię, zanim… Taser cię” – mówi jeden z oficerów. Na filmie można zobaczyć osoby postronne, próbujące złagodzić sytuację.

Taser nie został wystrzelony, ale dwaj oficerowie użyli siły fizycznej w postaci chwytów za szyję i uderzeń w nogi, aby ostatecznie sprowadzić mężczyznę na ziemię. Zakończyli aresztowanie, podczas gdy widzowie wołali o „brutalności policji”.

Mężczyzna został oskarżony o przeszkadzanie funkcjonariuszowi, stawianie oporu podczas aresztowania i naruszenie ustawy o zdrowiu publicznym..

Powinieneś zobaczyć całe wideo.

Na miejsce zdarzenia przybyło więcej funkcjonariuszy wspierających funkcjonariuszki znęcające się nad Oceanem.

Tych funkcjonariuszy nie można nawet bezpiecznie mieć publicznie. Widzac, jak poradzili sobie z tą sytuacją i sposobem, w jaki wyciągnęli paralizator / broń na taką młodą osobę. Język, którego używali, nie był profesjonalny.

“Get on the f*king ground! Right now! Get on the ground before I fucking taser you. Right now,”

Prawdopodobnie również nie zawahaliby się przed użyciem śmiercionośnej siły.

Ta sytuacja musi zostać zbadana i to zbadana szybko, zanim ktoś zostanie poważnie ranny.

Burmistrz NENSHI powinien się wstydzić, że w taki sposob jego policja radzi sobie z takimi sytuacjami. Brak zdrowego rozsądku, brak przeszkolenia w zmniejszaniu eskalacji, zatrudnianie na podstawie płci i pochodzenia etnicznego zamiast kwalifikacji!

Nie jesteśmy bezpieczni, dopóki nie nauczą tych funkcjonariuszy i innych osób, jak radzić sobie w sytuacjach publicznych, zanim ktoś zostanie poważnie zraniony. Może kurs radzenia sobie z gniewem (an anger management course ) też by pomógł.

Oświadczenia CPS Supt. Ryan Ayliffe w piątek prawdopodobnie jest wspierana przez szefa policji Marka Neufelda i jest jasne, że perspektywa wyższego kierownictwa naszej policji w Calgary NIE jest zgodna z oczekiwaniem ludźi, którym mają służyć.

“The arrest ended up happening because there was non-compliance,” CPS Supt. Ryan Ayliffe told reporters on Friday. “We will not tolerate people that don’t want to willfully comply.”

„Jeśli szef policji Mark Neufeld nie rozumie naszej perspektywy i nie zgadza się z nami, prosimy o zastąpienie go wraz z wszystkimi innymi, którzy podzielają stanowisko wyrażone przez Supt. Ryan Ayliffe. Jeśli szef policji Mark Neufeld zgadza się z nami, ale nie wie, jak można by postąpić w tej sytuacji inaczej, prosimy, aby zastąpił go ktoś, kto może to rozgryźć.”-
Napisal Blain Cellars ktory zainicjowal petycje >>>> ZOBACZ i podpisz

Miejmy nadzieję, że ludzie w końcu otworzą oczy i umysły… że nie chodzi tu już o „śmiertelnego” wirusa.
„14 dni… tylko po to, by spłaszczyć krzywą (just to flatten the curve)…” Raczej 14 miesięcy na całkowite zdziesiątkowanie naszej gospodarki i usunięcie wszystkich wolności osobistych.

Grożenie ludziom, mandaty, aresztowia, a nawet więzionie za: śpiewanie, obserwowanie, jak ich dziecko gra w piłkę nożną na dworze bez maski, gromadzenie się razem, wypowiadanie się przeciwko propagandzie Covid itp.

Witamy w Kanadzie – kraine wolności … ale dla kogo?

@JustinTrudeau. Czy to miał na myśli mówiąc „Sunny Ways”?

Młodzi ludzie muszą wyjść w następnych wyborach i pozbyć się Nenshiego. Głos na Nenshi jest jak głos na Trudeau.

Jeromy Farkas for Mayor


Ocean Prawdziwy kanadyjski Patriota! W obronie praw i wolności wszystkich!

Zbliża się wojna i musimy walczyć z komunizmem atakującym nasz kraj!
Ostatecznie policja i wojsko muszą być sprzymierzone ze zwykłymi obywatelami i nie wolno im na ślepo i brutalnie egzekwować, tego co nakazuje lewicowy rząd.

REBEL NEWS collecting signatures to deliver to the Calgary Police Service and Mayor Nenshi: http://www.HelpOcean.ca

Jest to kolejny dowód na szeroką i powszechną koordynację, która wyraźnie kryje się za COVID-19.

Ta sama osoba, która wierzy, że ziemia jest przeludniona, chce „RATOWAĆ” twoje życie SZCZEPIONKĄ . 2

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

PRZECZYTAJ >>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here