Nasza demokracja zależy od Ciebie! VOTE PPC ! STRONG AND FREE !

All freedom loving Canadians need to get out and vote PPC September 20, 2021.

0
71

Te wybory będą jednymi z najważniejszych w historii Kanady. Stawką jest nasza wolność, nasze środki do życia i przyszłość Kanady. Maxime jest JEDYNYM liderem mówiącym o naszych wolnościach i ZATRZYMYWANIU mandatów dotyczących szczepień, paszportów itp.

Reszta partii (teraz WSZYSTKIE po lewej) mówa TYLKO o forsowaniu mandatów dotyczących szczepień, paszportów szczepionek i zmian klimatycznych!!!! O’Toole faktycznie ogłasza, że popiera Narodowe Paszporty Szczepień.

control vera freedom

W ten weekend wiele osób, które nie śledzą uważnie polityki, w końcu zastanowi się, na kogo powinni głosować w poniedziałek. Ważne jest, aby usłyszeli przesłanie PPC.

Musimy wiedzieć, na kogo głosujemy i jakie jest ich stanowisko w krytycznych kwestiach. Nigdy więcej głosujących linii partii lub martwienia się o podział skorumpowanego głosowania.

Musimy skupić się na wartościach, które kandydaci wyznają i czy wspierają wolność i demokrację, bez kompromisów.

Istnieją dwie partie polityczne, które w pełni popierają kanadyjskie wartości i są zaangażowane w obronę naszej „gwarantowanej” Karty Praw. Takie jak prawo do swobodnego oddychania, wolność słowa i zgromadzeń, prawo do pracy oraz prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa osobistego! Partia Ludowa Kanady i Partia Dziedzictwa Chrześcijańskiego. (The People’s Party of Canada and the Christian Heritage Party.)

the People’s Party of Canada

Wszyscy kochający wolność Kanadyjczycy muszą wyjść i zagłosować 20 września 2021 roku.

Czy masz przyjaciół, współpracowników lub członków rodziny, którzy naprawdę mają dość ograniczeń? Wyślij im informacje platformy Partii PPC i ich poglad na covid.

Czy są zaniepokojeni ciągłymi klapkami Erin O’Toole w kluczowych konserwatywnych kwestiach? Być może zainteresują się naszą polityką dotyczącą broni palnej lub naszym zaangażowaniem w walkę z radykalną ideologią gender.

mamy dosc Trudeau’s scheming cliches to “build back better” czy Jason Kenney nauczył się sztuki robienia flip flopping od swojego kolegi Erin O’Toole? Dwa miesiące temu powiedział: „Od początku byliśmy bardzo pewni, że nie będziemy ułatwiać ani akceptować paszportów szczepionek”. W tym tygodniu ogłosił, że Alberta nałoży jeden.

Powiedział, że w zeszłym roku było to nielegalne i naruszałoby przepisy dotyczące prywatności. Teraz i tak to robi. Doug Ford zrobił to samo. O’Toole zrobił to samo. Tym liberalnym czy konserwatywnym politykom po prostu nie można ufać. Zmieniają melodię za każdym razem, gdy patrzą na ankietę.

Wszyscy kochający wolność Kanadyjczycy muszą wyjść i zagłosować 20 września 2021 roku.

Maxime Bernier - People's Party of Canada
People’s Party of Canada leader Maxime Bernier

PPC, THE ONLY CANADIAN POLITICAL PARTY OFFERING FREEDOM, PEACE, LIBERTY AND DEMOCRACY AS ITS PLATFORM AND PLAN FOR THE NATION!!!

Nasza demokracja zależy od Ciebie! VOTE PPC ! STRONG AND FREE ! 1
https://www.peoplespartyofcanada.ca/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here