Tysiące gromadzą się na Worldwide Freedom Rally z Maxime Bernierem w Calgary

0
95

18 września organizatorzy poinformowali, że prawie 8,000 protestujących zgromadziło się, by przeciwstawić się paszportom szczepionkowym w ramach „Worldwide Freedom Rally”, które odbyło się w ponad stu miastach na całym świecie.

Jason Kenney, premier Alberty, niedawno ustanowił system paszportów szczepionek w prowincji po wcześniejszym stwierdzeniu, że nie ma go w kartach i prawdopodobnie jest nielegalny.

Jason Kenney

Zgodnie z systemem paszportów szczepionkowych – który rząd nazywa Programem Zwolnień z Ograniczeń – rząd wymaga od wszystkich osób kwalifikujących się do szczepienia dostarczenia dowodu szczepienia wydanego przez rząd lub negatywnego, płatnego prywatnie testu COVID-19 z ostatnich 72 godzin, aby uzyskać dostęp różne imprezy towarzyskie, rekreacyjne i okolicznościowe oraz firmy w całej prowincji.

Ten standard jest nieco mniej autorytarny niż system paszportów szczepionek w Ontario, który nie uznaje już nawet negatywnych testów na COVID-19.

W ramach systemów paszportów szczepionek wszystkie firmy i placówki, które zdecydują się na wdrożenie systemu, będą musiały przedstawić dowód szczepienia lub negatywny wynik testu. Firmy, które wdrożą ten system, nie będą podlegać ograniczeniom, tak jak te, które zrezygnują, ale zostaną poproszone o dyskryminację nieszczepionych.

Między 20 września a 25 października, który jest uważany za „okres przejściowy”, posiadanie tylko jednej dawki szczepionki będzie liczone jako pełne zaszczepienie.

Dokument zwolnienia lekarskiego ze szczepień będzie również akceptowany zamiast dowodu szczepienia, aby wejść do placówek działających w ramach systemu paszportów szczepionek.

Osoby poniżej 12 roku życia nie muszą przedstawiać dowodu szczepienia ani negatywnego wyniku testu.

System paszportów szczepionkowych nie ma zastosowania do firm lub podmiotów, do których należy mieć dostęp w codziennym życiu, takich jak szpitale, sklepy spożywcze, urzędy zdrowia itp. Drukowane karty szczepionek będą dostępne 19 września i będą dostępne przez MyHealth Records. Kod QR zastąpi później tę kartę.

Tysiące gromadzą się na Worldwide Freedom Rally z Maxime Bernierem w Calgary 1
Respects our Rights and Freedoms – People’s Party of Canada

Podpisz petycję przeciwko Paszportom Szczepień, klikając tutaj: No Vaccine Passports

Sep 18 Written By Counter Signal Wire

CounterSignal-logo

Popieraj niezależnych i nodważnych dziennikarzy. Keean Bexte from new Counter Signal

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here