Jason Kenney ogłasza blokady, ograniczenia i paszport szczepionkowy

What if we are living in 1930s Germany?

0
76

Justin Trudeau i Jason Kenney pracują ramię w ramię, aby sforsować nasze prawa człowieka.

“we just wanna get a jab in you”….. Jason Kenney

Jason Kenney on vaccine rollout and lockdowns – YouTube Kenney joined True North’s The Andrew Lawton Show

Jason Kenney wielokrotnie powtarzał, że Alberta nie zaakceptuje ani nie ułatwi paszportów szczepionek w Albercie – dodał, że paszport szczepionkowy byłby sprzeczny z ustawą o informacji zdrowotnej i potencjalnie z ustawą o wolności informacji i prywatności.

Chwalił się także, że jego rząd zmienił ustawę o zdrowiu publicznym, usuwając 110-letnią władzę pozwalającą rządowi na zmuszanie ludzi do szczepienia. Co więcej, kiedy zapytałem go (RebelNews reporter), czy zainterweniowałby w imieniu Alberty, gdyby rząd federalny próbował uchwalić paszport szczepionkowy, powiedział, że to zrobi.

Pomimo tych wszystkich zapewnień, w obliczu zbliżającej się “czwartej fali” i nowych nacisków politycznych, to zobowiązanie wyparowało. Kenney ogłosił stan wyjątkowy i stwierdził, że Alberta musi podjąć działania w celu maksymalizacji zdolności opieki zdrowotnej, spowolnienia transmisji i zwiększenia szczepień.

Minister zdrowia Alberty Tyler Shandro ogłosił, że rząd Alberty wprowadzi kilka ograniczeń, które można znaleźć tutaj, 16 września 2021 r.

Rząd wdraża również program zwolnień z ograniczeń, który pozwala osobom zaszczepionym na zwolnienie z większości ograniczeń. To czysty teatr polityczny — „program zwolnień z ograniczeń” to paszport szczepionkowy.

“We can’t stop people from living with others at home”.. Jason Kenney (If we had enough cops we would.)

Jason Kenney on vaccine rollout and lockdowns – YouTube Kenney joined True North’s The Andrew Lawton Show

Kenney twierdzi, że nie będzie zmuszał ludzi do szczepień, zamiast tego zmusza ludzi do stworzenia dwupoziomowego systemu paszportów szczepionek, który zapewnia różne prawa różnym ludziom. Powinien szanować Alberte na tyle, by nazwać paszport szczepionkowy paszportem szczepionkowym.

Kenney powiedział również, że spotkania nieszczepionych albertyńczykow z zaszczepionymi albertyńczykami w ich domu będą nielegalne.

99.97% recovery rate and we have all these restrictions and mandatory vaccines ??.

It’s a flat out lie, and what gives it away is when he says the hospitals will overflow, and they’ll have to cancel surgeries. The healthcare system has been strained for decades..

Jason Kenney ogłasza blokady, ograniczenia i paszport szczepionkowy 2

Czy sprzeciwiasz się używaniu paszportów szczepionek w Kanadzie?

Wejdź na FightVaccinePassports.com, aby podpisać naszą petycję, podzielić się z nami swoją historią przymusowych szczepień i przekazać darowiznę na pomoc w sfinansowaniu naszych prawnych bitew przeciwko paszportom szczepionkowym w całej Kanadzie.

Jason Kenney mógł znowu zmienić zdanie, ale redaktorzy z Rebel News tego nie zrobili..
Opowiadamy się za wolnościami obywatelskimi Alberty i brak konieczności noszenia przy sobie dokumentu tożsamości z prywatnymi informacjami medycznymi i pokazywania go przypadkowym nieznajomym jest dość kluczową wolnością obywatelską.

Aby było jasne, nie ma absolutnie żadnych dowodów naukowych na to, że paszporty szczepionkowe powstrzymują rozprzestrzenianie się COVID-19.

Istnieją dowody z innych jurysdykcji, że wymaganie paszportów szczepionek zwiększa absorpcję szczepionki (chociaż nawet te dowody są mieszane).

Ale od kiedy Albertanie są w porządku z rządem robiącym coś tylko dlatego, że cele uświęcają środki?

Rządy mają bronić naszych praw, a nie naruszać ich, nawet jeśli to „dla większego dobra”.

Wystarczy.

Wyślijmy wiadomość do Jasona Kenneya.

Dosyć kłamstw.

Wystarczająco duży zasięg rządu.

Dość deptania swobód obywatelskich.

Wildrose Immediate Release

Podpisz petycję przeciwko Paszportom Szczepień, klikając tutaj: No Vaccine Passports

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here