Wszyscy Kanadyjczycy powinni się zjednoczyć, aby całkowicie ukarać w wyborach liberałów z Trudeau.

0
45

Najbliższy tydzien będzie kluczowy dla przyszłości naszego kraju.

Kanadyjczycy zdecydują, czy chcą żyć pod medyczną tyranią, w państwie inwigilacyjnym i policyjnym, czy też wrócić do życia w wolnym kraju.

Nasze prawa i wolności są zagrożone!

Osiemnaście miesięcy po „zaledwie dwóch tygodniach na spłaszczenie krzywej” te ataki na nasze prawa i wolności trwają nadal.
Zaczęło się od dwutygodniowej blokady „aby spłaszczyć krzywą”. Liberalny niekompetentny rząd pozwolił następnie tysiącom seniorów umrzeć w domach opieki. Ale to nie powstrzymało ich przed eksperymentowaniem z bardziej nieefektywnymi i katastrofalnymi środkami.

Więcej blokad, kwarantanny, nakazów maskowania, godzin policyjnych, zamykania firm i szkół, zamkniętych granic prowincji itp.

Dołącz do tysięcy Kanadyjczyków deklarujących usunięcie z rzadu liberałów i Justina Trudeau.

Jako premier Trudeau zawiódł nasz kraj. Złamał obietnicę daną weteranom, nagradzając skazanego terrorystę Omara Khadra.

Wprowadzil podatek węglowy, który sprawia, że gaz, artykuły spożywcze i ogrzewanie domów są droższe. Jest to podatek, który karze zwykłych pracujących Kanadyjczyków, nie robiąc nic, aby faktycznie pomóc środowisku.

Trudeau ogłosił się „feministą” tylko po to, by wrzucić pod autobus Jody Wilson-Raybould. Zamiast bronić zwykłych Kanadyjczyków, Trudeau walczy o skorumpowane firmy, takie jak SNC-Lavalin.

Trudeau powiedział nam „Kanada wróciła”, ale jedyne, co udało mu się zrobić, to zawstydzić nas na światowej scenie.

Wszystko w Justinie Trudeau jest fałszywe. Zdradził każdą osobę, która kiedykolwiek w niego wierzyła.

Razem możemy zapewnić, że Justin Trudeau zostanie pokonany w następnych wyborach.

To była dobra wymówka dla Trudeau, by wysyłać czeki wszystkim i narobienie gigantycznego deficytu. Półtora roku później nadal nie dysponujemy analizą kosztów i korzyści tych środków, która dawałaby jasny obraz ich skuteczności.

Ale wciąż przesuwają słupek bramki. Teraz mówią, że trzeba zaszczepić 90% zamiast 75% z powodu wariantów. W niektórych prowincjach musimy nadal nosić maskę. Wkrótce bedziemy bedziemy potrzebować paszportu szczepionkowego, aby wyjść z naszych domów!.

Rząd Trudeau zamierza wprowadzić w Kanadzie nową erę segregacji i apartheidu medycznego poprzez wprowadzenie polityki obowiązkowych szczepień przeciwko COVID dla wszystkich nie tylko dla federalnych urzędników państwowych, pracowników korporacji koronnych i firm regulowanych przez władze federalne oraz pasażerów samolotów i pociągów w Kanadzie.
Wszyscy urzędnicy i pracownicy federalni będą musieli zostać zaszczepieni lub stracą pracę.

Zignorował Parlament. Przekupił media. Wydał setki miliardów na zakup głosów. Nie dba o demokrację. Chce, by Kanada stała się państwem policyjnym i inwigilacyjnym jak Chiny, kraj, który podziwia.

Teraz widzimy pełną implikację tego podziwu: pragnienie odtworzenia duszącego, represyjnego, miażdżącego duszę społeczeństwa kontroli państwa poprzez tyranię „kredytu społecznego” praktykowanego w Chinach i wykorzystania go na Kanadyjczykach.

Trudeau zrobił wszystko, aby jeszcze bardziej manipulować mediami i kontrolować je, dzięki ogromnemu wzrostowi funduszy CBC, CTV, Global News i innych mediów w wysokości 600 milionów dolarów i tajnym wypłatom dla wydawców – płatności, których rząd nadal nie chce wyjaśnić ani ujawnić.

Gdy Trudeau uszło na sucho z licznymi naruszeniami etyki, gdy ujawnił, że jest totalnym hipokrytą, i gdy coraz bardziej dzielił ten naród, większość jego przekazów medialnych wciąż była całkiem pozytywna, a to pokazuje stopień, w jakim prasa establishmentowa stała się finansowo zależny od pieniędzy podatników, które im rozdaje.

W rezultacie Trudeau wyraźnie stał się coraz bardziej ośmielony, czując, że może powiedzieć wszystko i wszystko ujdzie mu na sucho.

Jesteśmy świadkami najbardziej trwałej, bezprecedensowej serii frontalnych ataków na nasze prawa i wolności w naszym życiu.

Paszporty szczepionek stanowią największe zagrożenie dla zdrowia publicznego i dobrobytu w historii Kanady. Przejmą kontrolę nad twoim zdrowiem i twoim ciałem i przekażą je w ręce polityków i biurokratów zajmujących się zdrowiem.

Wszyscy Kanadyjczycy powinni się zjednoczyć, aby całkowicie ukarać w wyborach liberałów z Trudeau. 1

Nie ma znaczenia, czy jesteś zaszczepiony, czy nie. Podstawowe wolności każdego człowieka zostaną zniszczone, jeśli do tego dopuścimy.
To jest stan wojenny udający bezpieczeństwo medyczne.

To jest walka naszego życia i nigdy się nie poddamy!

Join thousands of Canadians pledging to vote out Justin Trudeau’s Liberals.

Dołącz do tysięcy Kanadyjczyków deklarujących usunięcie z rzadu liberałów i Justina Trudeau.

Wszyscy Kanadyjczycy powinni się zjednoczyć, aby całkowicie ukarać w wyborach liberałów z Trudeau. 2

GLOSUJEMY NA Erin O’Toole for Prime Minister,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here