Nie zgadzamy się na „szczepionki” i utratę wolności! Masowe protesty w Calgary.

0
149
Walcz z paszportami szczepionek

W kolejnym z wielu protestów zorganizowanych w tym tygodniu przez różne grupy w Calgary, strażacy i inni pracownicy z pierwszej linii przybyli do ratusza w Calgary w geście solidarności przeciwko przymusowym szczepieniom.

Protest był odpowiedzią na niedawne oświadczenie Alberty Health Services i miasta Calgary wymagające od wszystkich swoich pracowników otrzymania szczepionek przeciw COVID-19.
„Milczymy przez godzinę”: strażacy z Calgary protestują przeciwko przymusowym szczepieniom

Pracownicy z pierwszej linii byli ogłaszani jako bohaterowie za ich wysiłki przez cały czas trwania ery ograniczeń COVID – ale teraz, kiedy Justin Trudeau i spółka forsują niegdyś spiskowe nakazy szczepień – ci, którzy nie chcą się szczepić, najwyraźniej nie są już godni i wychwalani.

Co gorsza, są wyróżniani, segregowani, a nawet ryzykują utratę środków do życia za to, że ośmielają się domagać się przestrzegania ich praw wynikających z Karty i poszanowania ich cielesnej autonomii.

W zeszłym tygodniu pracownicy służby zdrowia i ich zwolennicy zebrali się przed Foothill Medical Center, domagając się ich wolności. W pierwszym z wielu protestów zorganizowanych w tym tygodniu przez różne grupy w Calgary, strażacy i inni pracownicy z pierwszej linii przybyli do ratusza w Calgary w geście solidarności przeciwko przymusowym szczepieniom.

Zebrał się duży tłum, ale w centrum protestu stali robotnicy z pierwszej linii — głównie strażacy — stojący w szyku w milczeniu przez godzinę. Kiedy minęła godzina, zablokowali ręce, po czym przeszli jednym rzędem, by dotknąć pomnika strażaków, znajdującego się tuż przed ratuszem w Calgary. Nastrój był ponury i pełen czci, a protest miał powagę, która wydawała się całkowicie historyczna.

Redaktorzy z REBEL NEWS byli na scenie przez cały protest i nic dziwnego, że byli jedynym przedstawicielem mediów, który się tam pojawił.

Protesty te nabierają tempa. Co tydzień planowane są kolejne, a ich liczba stale rośnie. Nie ma oznak spowolnienia wśród protestujących o swoje wolności.

Odwiedź FightVaccinePassports.com, jeśli chcesz solidaryzować się z tymi, którzy walczą z przymusem szczepionkowym. Możesz podpisać naszą petycję i przyczynić się do naszych prawnych bitew przeciwko mandatom szczepień.

Pracownicy służby zdrowia i ich zwolennicy zorganizowali protest w Calgary, sprzeciwiając się decyzji Alberta Health Services o wydaniu mandatu na szczepienia.
Zwolennicy pracowników służby zdrowia zgromadzili się masowo w miastach w całej Kanadzie 1 września, aby zaprotestować przeciwko wprowadzeniu obowiązkowych nakazów szczepień i paszportów szczepionek dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia.

Pracownicy służby zdrowia, którzy pracowali przez ostatnie 19 miesięcy bez szczepionek, są teraz traktowani jako towar jednorazowego użytku przez tych samych ludzi, którzy okrzyknęli ich bohaterami przed wprowadzeniem mandatów dotyczących szczepień.

Wielu, z którymi rozmawialiśmy na proteście w Calgary, poza szpitalem Foothills Medical Center, nie było działaczami antyszczepionkowymi ani antymaskami. Byli zaniepokojeni obywatelami i pracownikami służby zdrowia sprzeciwiającymi się przymusowym praktykom medycznym. Wielu uczestniczyło w proteście po raz pierwszy w życiu.

Ogólna nieufność do biurokratów i polityków zajmujących się zdrowiem, którą ludzie żywili w czasie ograniczeń, osiągnęła punkt wrzenia dzięki dzielącej i segregacyjnej retoryce Justina Trudeau.

Zobacz masowe protesty w Montrealu!

Trudeau twierdzi, że Kanada nigdy nie zmusiłaby nikogo do wzięcia szczepionki, grożąc i zmuszając Kanadyjczyków do utraty pracy, niezdolności do podróżowania i utraty naszych praw do prywatności medycznej. Jego postępowanie jest nie-kanadyjskie i ludzie nie będą go dłużej tolerować.

Prawda została przed nami ukryta, a globalna polityka masowego wyludniania i wyzysku była prowadzona za kulisami przez ostatnie pół wieku.

Nie zgadzamy się na „szczepionki” i utratę wolności! Masowe protesty w Calgary. 1

Kanadyjczycy we śnie wkraczają w totalitaryzm. Nigdy nie mów, że nie zostałeś ostrzeżony. Twoje współuczestniczące milczenie i irracjonalny strach to dobrowolny wybór, by zrzec się praw, wolności i wolności narodzonych przez ciebie.

Globaliści chcą rządu światowego. Skrajna lewica obudziła się, chcąc zniszczyć zachodnią cywilizację. Wszystkim im zależy na tym, abyśmy byli słabi, podzieleni i zbankrutowani. I odnoszą sukcesy z pomocą naszych skorumpowanych elit.

Justin Trudeau i premierzy pracują ramię w ramię, aby sforsować nasze prawa człowieka.


PODPISZ PETYCJE

My, niżej podpisani, wzywamy Trudeau, Forda, Horgana i każdego premiera, który rozważa podążanie za nimi, aby powstrzymać ich nieludzkie plany dotyczące paszportu szczepionek. Zmuszanie Kanadyjczyków do przyjmowania leków poprzez wyrzucanie ich ze społeczeństwa za pomocą paszportów szczepionek jest złe i należy przestać.
https://form.jotform.com/212166383903253

Odwiedź FightVaccinePassports.com, jeśli chcesz solidaryzować się z tymi, którzy walczą z przymusem szczepionkowym. Możesz podpisać naszą petycję i przyczynić się do REBEL NEWS prawnych bitew przeciwko mandatom szczepień.
ponieważ przestrzegamy i jesteśmy posłuszni. Tak jak w przypadku tego pospolitego wirusowego BS… nasze posłuszeństwo przedłuża ten koszmar!

Nie zgadzamy się na „szczepionki” i utratę wolności! Masowe protesty w Calgary. 2
Nie zgadzamy się na „szczepionki” i utratę wolności! Masowe protesty w Calgary. 3

Materiały źródłowe: https://www.rebelnews.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here