Kolejny mandat za karmienie ubogich! Prześladowania trwają! Dlaczego miejskie władze tak nienawidzą biednych i chrześcijan?!

Gondek, stop this hate against the homeless and the Christians!

0
141
Kolejny mandat za karmienie ubogich w Calgary!

Dla lewicowych polityków chodzi o utrzymanie biednych w biedzie. Nie potrzebowali byśmy żadnych ich socjalnych programów rządowych, gdyby biedni stali się bogatsi.
“Globalne Porozumienie Burmistrzów”, zorganizowane przez partnerów ICLEI z ONZ.

Artur Pawlowski w zeszlą niedziele otrzymal kolejny mandat za karmienie ubogich!..

Artur Pawlowski Calgary march 2024

Nienawidzą Artura, ponieważ może coś zmienić, pomagając biednym. W przeciwieństwie do nich, nie podaje im narkotyków, ale karmi ich fizycznie i duchowo. A to jest sprzeczne z ich globalistyczną agendą.

Co mówią politycy i policja swoimi działaniami? Pozwolić im głodować? Nawet oni mogą nakarmić głodującego kota lub psa na ulicy, a może nie? Ale to są głodni ludzie! Potrzebują jedzenia. Nie obchodzą ich przepisy i regulacje, które zagłodzą ich… być może na śmierć.

Tymczasem manifestujący o #WolnaPalestyna działają w tle całkowicie bezkarnie.

Zastanawiam się, co trzeba zrobić, aby to nękanie się skończyło? Jak niegodziwym i złym trzeba być, by atakować tych, którzy ratują życie najbardziej bezbronnych na ulicach naszych miast! Ministerstwo, które każdego miesiąca karmi tysiące ludzi za darmo.” – Artur Pawlowski

Niech Bóg błogosławi Artura i osoby ktore mu pomagaja – 🙏💪

Przesłanie Tuckera Carlsona dla Kanadyjczyków

Dwie skrajnie lewackie klimatyczne fanatyczki i aktywistki zniszczyły znak petycji Recall Gondek

Policja poinformowała, że około godziny 10:20 we wtorek zareagowała na doniesienia o uszkodzeniu billboardu. Znak był wyświetlany na trawiastym pasie w pobliżu Parkdale Boulevard i 30th Street na północny zachód.

Wandale zdemaskowani – para z Calgary chwali się swoim przestępstwem na Facebooku. Informcaja ze strony westernstandard.news

Policja w Calgary powiedziała, że prowadzi dochodzenie po tym, jak dwie kobiety zniszczyły znak petycji Recall Gondek we wtorek rano, przemalowując go na napis Respect Gondek.

Karen Motyka – (“Czasami potrzebne jest odważne oświadczenie. Komunikacja bez przemocy!” napisała w podpisie kolekcji zdjęć z wydarzenia wandali.) 0powiedziała, że ona i jej przyjaciółka Carolyn Pogue – (“Pogue mieszka w Calgary, ale według jej strony internetowej, przyznaje terytorium, na którym mieszka, do “Terytorium Traktatu 7 i Okręgów Metis 5 i 6”.)

Poge najnowsza książka została opublikowana w styczniu i nosi tytuł Act Fast: Duchowe praktyki dla klimatu w kryzysie.) zamalowały odniesienia do strony internetowej petycji w geście poparcia dla burmistrza Jyoti Gondek, dodając serca do znaku wzniesionego w pobliżu Parkdale Boulevard N.W..

Gondek promuje transseksualizm wśród przedszkolaków..

Gondek promowała książkę w środę podczas posiedzenia rady miasta z okazji “Tygodnia Wolności Czytania”.

Trzymała książkę “The Hips On the Drag Queen Go Swish Swish Swish”, która jest przeznaczona dla wszystkich grup wiekowych i jest interpretacją “The Wheels on the Bus Go Round Round Round”.

Gondek promotes trans-sexualization to preschoolers

Różnica, poza tekstem, polega na tym, że wersja drag queen przedstawia osoby transpłciowe noszące hiper-seksualny makijaż podczas śpiewania dzieciom, w tym jedną brodatą postać, która ma piersi. PRZECZYTAJ caly artykuł na stronie thecountersignal.com

Gondek to najgorszy po Nenshi burmistrz w historii Calgary.

Organizator petycji Recall Gondek, Landon Johnston, potrzebowałby podpisów co najmniej 40 procent mieszkańców Calgary – ponad 514 000 osób – do 4 kwietnia, aby formalnie odwołać burmistrza Jyoti Gondek zgodnie z przepisami prowincji. Do środy ma ponad 32 tysiace podpisów zatroskanych o przyszlosc i nowe podatki mieszkancow miasta.

Home - Recall Mayor Gondek

Politicians should NOT be activists!!! Go Calgary, get rid of that woke Mayor.

www.RecallGondekYYC.ca

Kampania petycyjna na rzecz usunięcia burmistrza Calgary Gondka! Lokalizacje do osobistego podpisywania petycji na stronie internetowej: https://recallgondekyyc.ca

Dzialaj

Prosimy o podpisywanie i wolontariat!

Powinni odwołać każdego radnego, który głosował za podwyżką podatków…. To położy kres podwyżkom podatków ….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here