Konserwatywny poseł domaga się wyjścia Kanady z ONZ i WHO

Leslyn Lewis - EXIT WHO Petition

0
61
Leslyn Lewis One World Government Petition e-4623

Konserwatywny poseł domaga się wyjścia Kanady z ONZ i WHO – dwóch organizacji pracujących na rzecz rozszerzenia swoich uprawnień, oskarżonych o priorytetowanie zysków i prywatnych interesów nad zdrowiem i suwerennością niezależnych narodów.

To największe zagrożenie, przed jakim kiedykolwiek stanął świat. Musimy to zatrzymać za wszelką cenę!

Propozycja Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), aby przyznać jej dyrektorowi generalnemu szerokie uprawnienia i unieważnić proces decyzyjny suwerennych narodów, wzbudziła obawy wśród Kanadyjczyków. Międzynarodowe przepisy zdrowotne WHO, skupiające się na zarządzaniu przyszłymi epidemiami chorób, mają na celu przyznanie Dyrektorowi Generalnemu znaczących uprawnień. Rząd Kanady, w tym premier i minister zdrowia, nie podał do publicznej wiadomości szczegółów na temat proponowanych zmian.

Konserwatywny parlamentarzysta Leslyn Lewis przedstawił petycję do Izby Gmin, domagając się wycofania rządu kanadyjskiego z globalnych organów międzyrządowych, Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i jej spółki zależnej, Światowej Organizacji Zdrowia. (WHO).

Członkostwo Kanady w tych organach podważa osobistą autonomię, zagraża suwerenności narodowej i narzuca negatywne konsekwencje dla obywateli Kanady, „co znacznie przewyższa wszelkie korzyści”, czytamy w petycji.

Agenda 2030 i jej operacyjne “Cele Zrównoważonego Rozwoju” (SDG), Kompleksowa edukacja seksualna (CSE), przegląd sądowy ONZ, Międzynarodowe regulacje zdrowotne (IHR), Jedno zdrowie i podobne programy są szybko wdrażane, bez świadomości i zgody ludzi lub ich wybranych przedstawicieli.

W petycji podkreślono rosnące obawy wśród Kanadyjczyków, że cele zrównoważonego rozwoju będą naruszać wartości kulturowe, edukację, żywienie, rozwój dzieci i różne inne aspekty naszego wolnego i demokratycznego narodu.

Wzrost wartości seksualnych i aktywności promowanych i znormalizowanych w publicznie finansowanych szkołach w ramach CSE sprawia, że rodzice są coraz bardziej zaniepokojeni erozją niewinności swoich dzieci, podczas gdy zmiany w IHR wydają się być bardziej zgodne z powszechnym nadzorem niż tworzeniem zdrowych społeczeństw; zamiast tego służą interesom podmiotów globalistycznych.

Te poważne skutki dla życia publicznego i prywatnego służą interesom ONZ/WHO i niewybranych podmiotów prywatnych (np. Światowego Forum Ekonomicznego, Fundacji Billa i Melindy Gates, Międzynarodowej Federacji Planned Parenthood itp.), a jednocześnie ograniczają prawa do zdrowia i wolności Kanadyjczyków.

They want to own the future. Here is what they will do with it.
Klaus Schwab, Yuval Harari, George Soros and the rest of the globalist elites want to control the future of tech. In their own words, here is what they will do with that control.

Konserwatywny poseł domaga się wyjścia Kanady z ONZ i WHO 1

W przypadku, gdybyście nie byli już świadomi, reakcja zdrowia publicznego na COVID była skoordynowaną, zorganizowaną psychopatią

Pani Lewis złożyła specjalną petycję do IHR, wzywając do natychmiastowej debaty parlamentarnej w sprawie poprawek do prawnie wiążących przepisów dotyczących zdrowia.

Soros-Schwab-a-Gates

Posłuchaj, jak Brian Lilley wyjaśnia, dlaczego konserwatyści mają rację, chcąc opuścić ONZ

Liberałowie próbują wywołać oburzenie i przekonać Kanadyjczyków, że opuszczenie ONZ to zły pomysł. Posłuchaj, jak Brian Lilley wyjaśnia, dlaczego konserwatyści mają rację, chcąc opuścić ONZ. Myślę, że większość Kanadyjczyków się z tym zgadza?

Konsekwencje globalnego zarządzania i kontroli dla praw i wolności jednostki oraz suwerenności narodowej powinny znajdować się w czołówce dyskusji i prawodawstwa. Posiadanie rządu, a co dopiero niewybranej organizacji międzynarodowej, mającej władzę nad naszą decyzją o odmowie inwazyjnego leczenia, to jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie przychodzą nam na myśl.

Stawka nigdy nie była tak wysoka w naszej toczącej się walce z Traktatem Pandemicznym WHO.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaprezentowała kolejny projekt tej niepokojącej propozycji, która ma stać się podstawowym narzędziem zarządzania globalnymi kryzysami zdrowotnymi.

Chcą zostać światowymi organami ds. zdrowia, zanim „nadejdzie kolejna pandemia” i od nas zależy, czy ich powstrzymamy.

Tu nie chodzi o zdrowie; chodzi o to, kto trzyma wodze władzy w czasach kryzysu.

W miarę jak coraz bardziej zbliżają się do sfinalizowania negocjacji, nie możemy sobie pozwolić na ustąpienie. Musimy ich powstrzymać!.

Należy pilnie podjąć działania, ponieważ kolejne posiedzenie Międzyrządowego Organu Negocjacyjnego (INB) odbędzie się już za tydzień. Czy podpiszesz sprzeciw wobec tego totalitarnego przejęcia władzy? Dodaj swój głos, podpisując Leslyn Lewis petycję już dziś.

Podwoili środki i robią wszystko, co w ich mocy, aby zrealizować to zadanie do maja przyszłego roku.

Podpisz Petycje button

Prosimy o podpisanie poniższej petycji do Kanadyjskiej Izby Gmin. Jest sponsorowany przez Leslyn Lewis, posłankę Haldimand-Norfolk, Conservative Caucus, Ontario.

Udostępnij tę petycję swojej rodzinie, przyjaciołom i kontaktom. Wzmocnijmy nasz wspólny głos!

Tell-a-Friend share

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here