Światowa Organizacja Zdrowia WHO planuje światowy zamach stanu.

The WHO Coup

0
57
Dr. Meryl Nass - Światowa Organizacja Zdrowia WHO planuje światowy zamach stanu

Odbywa się to pod pozorem gotowości na wypadek pandemii.

Aby to osiągnąć, TERAZ potajemnie negocjuje się dwa traktaty WHO: Traktat o pandemii i znacząco zmieniony zestaw Międzynarodowych przepisów zdrowotnych. Jeśli chcesz zachować swoje prawa i wolności, swój majątek, relacje lekarz-pacjent i suwerenność swojego narodu, należy temu natychmiast położyć kres.

ZOBACZ PONIZEJ

Meryl Nass przemawiała w Parlamencie Europejskim w Brukseli dna 3 maja 2023 r. w ramach Międzynarodowego Szczytu COVID III

Prezentacje dr Nass podczas Międzynarodowego Szczytu Covid w Palace of the Parliament, Bucharest (RO) w listopadzie ubiegleo roku.

The Not So Soft Coup: Dr. Meryl Nass Is Traveling The World, Warning What About The WHO’s “Pandemic Treaty” That Would Place All Of Humanity Under Public Health Fascism https://www.internationalcovidsummit.com/

Założycielka “Drzwi do Wolności” (Meryl Nass, M.D. – Founder, Door to freedom)
Doktor Nass jest lekarzem i badaczem, która udowodniła, że największa na świecie epidemia wąglika (anthrax epidemic) była skutkiem wojny biologicznej. Ujawniła niebezpieczeństwa związane ze szczepionką przeciw wąglikowi (anthrax epidemic). Jej licencja została zawieszona za przepisywanie leków na Covid i „dezinformację”.
Rozwikłanie dezinformacji na temat Covid-19 od 2020 r.:
https://merylnass.substack.com/

Dr. Meryl Nass Career Highlights:

  • First person in the world to investigate an epidemic and prove it was due to biological warfare, which occurred in Rhodesia (now Zimbabwe) during its civil war, employing anthrax (1992)
  • Consulted on chem/biowarfare for the Cuban Ministry of Health (1993); General Accounting Office (intermittent); Interamerican Development Bank (2001) and Director of National Intelligence (2008)
  • Wrote the first review article on anthrax vaccine (1999)
  • Helped lead a coalition to educate on anthrax vaccine and fight the military anthrax vaccine mandate (1998-2004)
  • Gave 6 testimonies to Congress on anthrax vaccine, biological warfare and Gulf War syndrome (1999-2009)
  • Revealed the massive effort to suppress hydroxychloroquine use for COVID in the US and around the world (2020)
  • Helped edit 3 of Robert F. Kennedy, Jr.’s books: The Real Anthony Fauci, Letter to Liberals and The Wuhan Conspiracy (2021-2023)
  • Founded DoorToFreedom.org to stop the Great Reset and WHO sovereignty grab (2023)
  • Medical license suspended for spreading misinformation about the COVID vaccines and providing early COVID treatment with hydroxychloroquine and ivermectin (1/2022-present)

https://doortofreedom.org – Ta strona internetowa zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć Wielki Reset oraz rolę WHO i ONZ w jego przeprowadzeniu.
Udostępniamy aktualne i wcześniejsze projekty proponowanego przez WHO Traktatu Pandemicznego, proponowane zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych oraz proponowaną przez ONZ platformę nadzwyczajną i plany na wypadek pandemii.

Fundamentalna transformacja WHO Od doradcy ds. zdrowia po globalnego dyktatora

Odprawa śniadaniowa dla senatorów, przedstawicieli i personelu na temat działań WHO w celu przejścia z agencji doradczej do organu zarządzającego. Nasze organizacje zjednoczyły się w celu edukowania wybieranych urzędników i społeczeństwa na temat proponowanego przez Światową Organizację Zdrowia traktatu pandemicznego i poprawek do Międzynarodowego Regulaminu Zdrowotnego, aby współpracować na rzecz zachowania naszej suwerenności narodowej w kwestiach związanych ze zdrowiem i innymi sprawami.

Jeśli myślałeś, że było źle, gdy WHO. był po prostu panelem doradczym zaleceń, będzie znacznie gorzej, gdy zyskają władzę narzucania mandatów na kraje członkowskie.

Te nowe władze obejmowałyby uprawnienia do narzucania szczepionek, blokad i kwarantanny oraz do wprowadzenia scentralizowanego, globalnego nadzoru i śledzenia za pomocą nowych technologii i identyfikatory cyfrowe. WHO. określi także, kto i co powinno zostać ocenzurowane i anulowane. Co rozważa W.H.O. ukradną wolność Ameryki i pozostawią niewybranych, nieodpowiedzialni, prawdopodobnie skompromitowani biurokraci odpowiedzialni za decyzje zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich rodzina

SPEAKERS

Senator Ron Johnson (R-WI)
The Honorable Michele Bachmann, Dean, Robertson School of Government, Regent University
Reggie Littlejohn, Esq., President of Women’s Rights Without Frontiers
Dr. Meryl Nass, M.D., Founder, Door to Freedom; Scientific Adviser, Children’s Health Defense
Dr. David Bell, M.D., Ph.D., Sr Scholar at Brownstone Institute; fmr medical officer and scientist at the WHO
Dr. Kat Lindley, Co-founder, Global Health Project
Valerie Borek, Esq., Associate Director and Lead Policy Analyst for Stand for Health Freedom
Kristen Ullman, Esq., President, Eagle Forum
Catherine Austin Fitts, Fmr Assistant Secretary of Housing & Urban Development, Founder, Solari, Inc.

Czy to jest dobre dla Swiata? Zdecydowanie nie. Nadszedł czas, aby Ameryka #ExitTheWHO. Odwróćmy się podnieś temperaturę. Dołącz do nas na SovereigntyCoalition.org, gdzie ułatwiamy angażowanie innych tablica. Musimy uświadomić Kongresowi, że muszą wykonać swoją pracę, dotrzymać przysięgi i i chronić Amerykę. Kongres musi wyciągnąć nas z WHO. Teraz!

Amerykanie robią różnicę
Oto, jak możesz pomóc w obronie amerykańskiej suwerenności
If you haven’t already, we invite you to join thousands of other citizens in signing “The
American Sovereignty Declaration” at SovereigntyCoalition.org.

Chorwacki eurodeputowany Mislav Kolakušić: „WHO należy uznać za organizację terrorystyczną.”

“WHO jest bardziej niebezpieczne dla ludzkości niż WEF. „Byłoby zdrowsze i bezpieczniejsze dla ludzkości podpisanie porozumienia z kolumbijskim kartelem narkotykowym”

Zmiana obecnego kursu będzie wymagała współpracy od nas wszystkich.
Dziękujemy, że wykonałeś swoją część!

Tell-a-Friend share

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here