KORONAWIRUS – realne zagrożenie, czy medialna panika? Eksperci odpowiadają

0
106

Koronawirus – jest to obecnie temat numer jeden na całym świecie. Co trzeba wiedzieć o rozprzestrzeniającej się epidemii? Jakie są realne zagrożenia? O czym należy pamiętać? Agata Młynarska w ramach nowego internetowo-telewizyjnego cyklu „Włącz zdrowie”, spotkala się z ekspertami.

Świetna informacyjna synteza wydobyta z medialnego bełkotu.. świadomie sterowanego “w jedynie słusznym kierunku”.. co jest oczywistym dla wszystkich żyjących nieco dłużej i mających szerzej otwarte oczy na rzeczywistość.. i informacyjne szwindle “magików od masowej wyobraźni”..

Również bardzo składna i komunikatywna forma przekazu.. Warto przekazywać dalej!

Rząd Trudeau wysłał ogromne zapasy naszych strategicznych rezerw do Chin.

Podczas gdy nasi lekarze i pielęgniarki borykają się z poważnymi brakami osłon twarzy, masek, okularów i rękawic, rząd Trudeau wysłał ogromne zapasy naszych strategicznych rezerw do Chin.

Ta decyzja zapadła po tym, jak dowiedzieliśmy się, że wirus nadchodzi tutaj. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegła nas w styczniu, aby składować sprzęt ochronny.

Rząd Trudeau działał z wielkim zaniedbaniem.
Kanadyjczycy muszą wiedzieć o tym niepowodzeniu liderów

Hon. Erin O’Toole
Member of Parliament – Durham

Zapobiegaj i przygotuj się

Alberta wdrożyła środki zapobiegające rozprzestrzenianiu się COVID-19, w tym nowe ograniczenia dotyczące masowych zgromadzeń. Znajdź wskazówki, jak przygotować gospodarstwo domowe na wypadek, gdybyś musiał samodzielnie się odizolować w domu.

Pomóż zapobiec rozprzestrzenianiu się virusa

Podejmij kroki, aby chronić siebie i innych przed COVID-19, ćwicząc dobrą higienę, dystans społeczny i monitorowanie objawów.

Informacje na stronie ALBERTA.ca

Polonia Calgary podaj dalej textSpodobal Ci sie artykul? Udostepnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!
Share This Information

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here