Greta Thunberg izoluje się w PRYWATNYM MIESZKANIU z powodu obaw koronawirusa

0
268
Greta Thunberg Infected

Zespół public relations Grety Thunberg opublikował starannie spreparowany post, twierdząc, że 17-letni idol prawie na pewno ma wirusa Wuhan.

Thunberg zakłada, że jej choroba wynikła z jej lekkomyślnych podróży międzynarodowych, których Greta Inc. odmówiła wstrzymania pomimo światowego kryzysu.

Thunberg wyjaśniła, że jej rodzina prowadzi autodiagnozę, umieszczając młoda aktywistę w „pożyczonym mieszkaniu”. Musi być fajnie mieć 17 lat i zdobyć własne miejsce, w przeciwieństwie do wielu z nas, którym rzad nakazal wspólną kwarantannę, ryzykując rozprzestrzenianie się infekcji w naszych kręgach rodzinnych, współlokatorach i małżonkach.

Siedemnastoletnia kupiecka panikarka nie wyjaśniła, czy bojkotuje lek na grypę, który jest pakowany wyłącznie w plastik. Czy wiesz, że przemysł opieki zdrowotnej (który obejmuje szpitale, produkuje leki, maski i wymazy wirusowe) odpowiada za 4% globalnej emisji CO²?

Greta wreszcie znalazła węgiel (carbon), którego nie może bojkotować! 

Zobacz video reportera Keean Bexte z Rebel News ponizej

Globalistyczna elita, taka jak Greta, może po prostu pożyczyć swój własny zestaw kluczy do ekskluzywnego dodatkowego mieszkania.

Czy uważasz, że jest tak bałaganiarski jak plastikiem zasmieciona Tesla, którą pożyczyła od Schwarzeneggera?

Greta twierdziła już, że całkowicie wyzdrowiała z zgłaszanych przez siebie łagodnych objawów, ale z pewnością skorzystała z nagłego rozgłosu związanego z autodiagnostyką. W wyniku prawdziwego globalnego kryzysu światowego poziom popularności Grety jest rekordowo niski.

Keean Bexte z Rebel News jedzie do Sztokholmu, aby zbadać pochodzenie Grety Thunberg i porozmawiać z samą Gretą. http://www.GretaInc.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here