Minister imigracji Trudeau twierdzi, że Kanada potrzebuje więcej przybyszów po pandemii

0
167
Canada Minister of Immigration

Nagłówek powinien brzmieć: „Minister imigracji Trudeau mówi, że Kanada potrzebuje więcej liberalnych wyborców po pandemii.

Minister imigracji Trudeau twierdzi, że Kanada potrzebuje więcej przybyszów po pandemii 1

Czy to naprawdę na tym w tej chwili powinien się skupiać Trudeau, kiedy tak wielu Kanadyjczyków jest bezrobotnych?!?

Mam lepszy pomysł – powiedzial Marian. “Co powiesz na przywrócenie pracy dla Kanadyjczyków po tym nieudanym Liberalnym eksperymencie . Gdzie ci nowi przybysze znajdą pracę w tej katastrofie gospodarczej.

Z tego powodu populacja Kanady spada. Kanadyjczycy nie mogą sobie pozwolić na posiadanie dzieci ze względu na niekończące się koszty utrzymania. Wszystko idzie w górę. Mieszkanie, podatki, jedzenie, jedyne, co nie idzie w górę, to płace. Po raz kolejny liberałowie otworzą drzwi i wyrzucą darmowe pieniądze i fałszywe marzenia na przybyszów. Raz zarabiałem ponad $85 000 rocznie i zostałem zwolniony z powodu restrukturyzacji. Z tą firmą zajęło mi ponad 19 lat, aby wspiąć się na to stanowisko, aby zarobić te pieniądze. 16 miesięcy później nadal nie ma perspektyw na pracę, która zapłaci pół godnej płacy. Powrót do tego poziomu zajmie mi kolejne 15 lat.

Jestem wykształcony i bardzo dobrze wyszkolony. To fałszywa ekonomia, którą liberałowie sprzedali nam przez ostatnie 5 1/2 lat. Jeśli nasza gospodarka była tak świetna, dlaczego Trudeau co roku generował duży deficyt. Czy to znak dobrych czasów? Smoking mirrors.. ludzie. Ten rząd wyrządził więcej szkody naszej gospodarce, wypędzając dobrze płatne miejsca pracy i inwestycje z kraju. Kanadyjczycy nie mogą żyć za 15-20 USD za godzinę. Czas nazmianę!.”

Zaciąganie ogromnego niezrównoważonego długu jest głównym filarem globalistycznego planu. Potrzebują każdego narodu, aby był jak najsłabszy i okaleczony pod każdym możliwym względem – aby narody te zwróciły się do każdego, kto zaproponuje „naprawę”. I hej – jeśli zdołają stworzyć dług, realizując swoje własne cele – WYGRALI!!

Czytaj caly artykul z nationalpost.com:

OTTAWA – Rola, jaką imigranci odgrywają w utrzymaniu kraju w ruchu podczas pandemii COVID-19, jest dowodem na to, dlaczego solidna imigracja musi być kontynuowana po tym, powiedział federalny minister imigracji Marco Mendicino w piątek.

Chociaż zdrowie i bezpieczeństwo Kanadyjczyków musi być zapewnione, zanim drzwi kraju będą mogły być ponownie otwarte na tak szeroką skalę, to tak będzie, powiedział Mendicino.
Uważa, że Kanadyjczycy chcieliby tego w ten sposób.
„Imigracja polega zasadniczo na tym, że ludzie gromadzą się, aby zbudować silniejszy kraj, i jest to trwała wartość, w którą wierzę, że wierzę w Kanadyjczyków, w których wierzą, i że zobaczymy, że przetrwają długo po tym, jak COVID-19 jest już za nami, ”Powiedział w wywiadzie dla The Canadian Press.

Kiedy pandemia COVID-19 zaczęła wymuszać zakazy podróży i zamknięcia granic w marcu, Mendicino wydało kolejny trzyletni plan imigracyjny Liberałów.
Wezwał do przyjęcia 341 000 stałych mieszkańców w 2020 r., 351 000 w 2021 r. I 361 000 w 2022 r., Rekordowych rekordów.
Śledzą one roczny wzrost do poziomu imigracji również przez poprzedni konserwatywny rząd, ponieważ politycy wszystkich grup podjęli działania w celu zaradzenia chronicznym brakom pracy w niektórych sektorach gospodarki.

Jednak w sytuacji, gdy bezrobocie krajowe zbliża się do historycznych poziomów, pojawiają się już pytania, czy wzrost ten jest trwały.
„Biorąc pod uwagę, że kryzys gospodarczy utrzyma się długo po minięciu kryzysu zdrowotnego, czy Kanada może pomieścić dodatkowy procent imigrantów i uchodźców dodanych do naszej populacji w dającej się przewidzieć przyszłości?” Konserwatywny krytyk imigracyjny Peter Kent zapytał Mendicino podczas niedawnego wystąpienia w komisji Izby Gmin.
Mendicino powiedział komitetowi, że aktualizacja poziomów zostanie udostępniona jesienią. W piątek nie powiedział, czy cele są wykonalne, nawet z logistycznego punktu widzenia, biorąc pod uwagę ograniczenia graniczne i ograniczenia podróży obowiązujące na całym świecie.
Powiedział jednak, że pandemia pokazała istotną naturę pracy wykonywanej przez nowoprzybyłych.
„Bez imigrantów nie moglibyśmy postawić jedzenia na talerzu Kanadyjczyków w przystępnej cenie, nie moglibyśmy wspierać naszych pracowników pierwszej linii bez imigracji” – powiedział.
„Jest więc niezwykle ważne, abyśmy nadal emigrowali dzisiaj w sposób bezpieczny i uporządkowany, a także kierowali tą przyszłością, która, jak wszyscy wierzymy, będzie wspierana przez imigrację tak jak w przeszłości”.

Tymczasowi zagraniczni pracownicy, którzy są w dużej mierze zatrudnieni przez przemysł rolny, zostali początkowo odcięci od Kanady, kiedy podjęto decyzję o zamknięciu granicy dla wszystkich oprócz obywateli lub stałych mieszkańców.
Po szybkim oburzeniu rząd szybko zmienił decyzję.
Jednak fakt, że ludzie uważali to za tak istotne, często pracuje w warunkach nieoptymalnych i z ogromną niepewnością co do przyszłości, rodzi także pytania, czy należy ponownie przemyśleć sam program.
Mendicino powiedział, że rząd postanowił stworzyć lepsze drogi do stałego pobytu dla tymczasowych pracowników zagranicznych.

Nowy program, który rozpoczął się w piątek, skierowany jest do osób pracujących w przetwórstwie mięsa, produkcji grzybów i szklarni, a także w hodowli zwierząt. Dałoby im to możliwość stałego osiedlenia się w Kanadzie.
Program został ogłoszony rok temu i miał zostać otwarty na wnioski w tym roku, ale zostało to opóźnione z powodu pandemii.

Planowane wznowienie programu sponsorowania rodziców i dziadków pod koniec kwietnia jest również wstrzymane, a także pytanie o przyszłość międzynarodowego programu dla studentów.
Ponieważ studenci zagraniczni wlewają w gospodarkę około 21,6 miliarda dolarów, ich brak tej jesieni, ponieważ granice pozostają zamknięte, może być ogromnym ciosem.

Rząd stara się to złagodzić, wprowadzając pewne poprawki, aby utrzymać łączność studentów z Kanadą. Jedną ze zmian ogłoszonych w tym tygodniu było umożliwienie osobom, które będą teraz uczestniczyć w kursach online, nadal kwalifikować się do otrzymania wizy studenckiej, która wcześniej wymagała określonego czasu w Kanadzie.

Kolejnym programem pauzy jest przesiedlenie uchodźcy.
Liberałowie zostali ostro skrytykowani za zamknięcie tego strumienia nowych przybyszów, kiedy zamknęli granice w marcu. Zwolennicy nadal twierdzą, że najbardziej potrzebujący na świecie potrzebują pomocy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Premier Justin Trudeau powiedział w piątek, że zdrowie i bezpieczeństwo Kanadyjczyków musi być na pierwszym miejscu, ale Kanada nadal zobowiązuje się do przestrzegania swoich zobowiązań w zakresie przesiedleń uchodźców wynikających z konwencji międzynarodowych.
„Zawsze upewnimy się, że osiągamy właściwą równowagę” – powiedział.
„Ale przede wszystkim moim zadaniem jest dbanie o dobrobyt Kanadyjczyków”.

Raport The Canadian Press został opublikowany po raz pierwszy 15 maja 2020 r.

Minister imigracji Trudeau twierdzi, że Kanada potrzebuje więcej przybyszów po pandemii 2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here