Pastor Artur Pawłowski został aresztowany za otwarcie kościoła w Calgary.

0
474

UPDATE 13 Maja 2021 Artur Pawlowski zostal zwolniony. Zobacz interview z Adamem Soos RebelNews

Polowali na niego, jakby był terrorystą. Kiedy wracał do domu ze swojego kościoła, roiło się od samochodów policyjnych. Kazali mu wysiąść z samochodu i uklęknac na ruchliwej autostradzie.

Ciężko uzbrojona policja SWAT aresztowała go. Ale on nie jest terrorystą. To Artur Pawłowski, chrześcijański pastor. A teraz siedzi w więzieniu.

Obejrzyj sam ten szokujący atak policji: To nie wygląda na film z Kanady. Wygląda na to, że pochodzi z Chin lub Iranu. Ale to jest z Kanady.

A zbrodnia pastora Artura polegała na „podżeganiu” ludzi do chodzenia do kościoła.
To jest właściwie słowo, którego użyła policja w komunikacie prasowym dotyczącym ich nalotu.

Wal-mart i Costco są otwarte w całej Kanadzie, podobnie jak sklepy monopolowe i sklepy z marihuaną. Ale chrześcijański pastor nie może otworzyć swoich drzwi w obawie przed masowym nalotem policji.

Policja aresztowała pastora, który robi to, na co zezwala nasza Karta Wolności i Praw. Jego zachowanie nie jest tolerowane przez władze lokalne, które szybko narzucają nam wszystkim globalistyczną agendę. Jeśli pozostaniemy potulni, następnym aresztowanym możesz być ty lub ja.

Jest to drugi chrześcijański pastor uwięziony w tym roku w Albercie – pierwszym był pastor James Coates z kościoła GraceLife poza Edmonton. Był przetrzymywany w więzieniu o zaostrzonym rygorze przez 35 dni za odmowę zamknięcia kościoła.
Ostatecznie policja dokonała nalotu na sam kościół, wywłaszczając go i zamieniając w stały garnizon policyjny.

Jeśli uważasz, że to aresztowanie jest oburzajace – nie tylko wobec pastora Artura i jego wiernych, ale także oburzy za łamanie naszych konstytucyjnych wolności – pomóż. Rebel News – Finansuje społecznościowo jego prawników. Ezra Levan rozmawiał z nimi przez telefon – pracują teraz nad uwolnieniem Pastora Artura.

Jeśli możesz pomóc, przejdź do www.SaveArtur.com. Aresztowanie chrześcijan za odprawianie nabożeństw jest tym, co robią państwa policyjne, a nie liberalne demokracje.

Pastor Artur Pawłowski został aresztowany za otwarcie kościoła w Calgary. 1

Jason Kenney masowe prześladowania chrześcijan.

To się musi skończyć!

Z poważaniem, Ezra Levant Rebel News
P.S. “Do czego doszliśmy, gdy Alberta – niegdyś znana jako najbardziej wolna prowincja w Kanadzie – teraz rutynowo ściga i więzi chrześcijańskich pastorów? Nie znam nigdzie indziej w wolnym świecie, które ma to haniebne rozróżnienie.”

I pomyśleć, ludzie naprawdę UWAŻAJĄ, że to wszystko dotyczy wirusa. Haniebna Kanada, jak pozwoliliśmy na to. Obudź się

„Święty Panie Jezu, proszę, chroń tego pastora i wszystkich innych, którzy są maltretowani, aresztowani, wykorzystywani przez bezbożnych, bezwzględnych sługusów złego ducha. Bardzo szybko potrzebujemy Twojej pomocy, drogi Boże, i wstawiennictwa w naszym imieniu, modlimy się. Amen.” – Tweet PK

Tak smutne, czym staje się Kanada

Pastor Artur Pawłowski został aresztowany za otwarcie kościoła w Calgary. 2

Wstyd i hanba @jkenney (na kogo wielu z nas głosowało. Wstyd mi, że zostałem oszukany przez niego i Alberta UCP.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here