Pierre Poilievre wyrzucony z Izby Gmin za nazwanie Trudeau “świrem”

0
15
Pierre Poilievre wyrzucony z Izby Gmin za nazwanie Trudeau

Wczoraj zobaczyliśmy najbardziej rażący przykład tego, jak cały kanadyjski system polityczny został sfałszowany i wypaczony, aby bronić Justina Trudeau kosztem obywateli.

Liberal-Speaker Greg Fergus

Liberalny marszałek Izby Gmin okazał się całkowcie skorumpowany, pozwalając Trudeau na rzucanie szalonych fałszywych oskarżeń przeciwko Pierre’owi Poilievre’owi, zanim wyrzucił PIERRE’A POILIEVRE’A ZA JEGO ODPOWIEDŹ.

Nie mam szacunku dla przewodniczącego Izby Reprezentantów! Co za hańba dla Kanady
Greg Fergus musi opuścić swoje stanowisko, ponieważ wyraźnie opowiada się po stronie liberałów.

Greg Furgis to stronniczy polityczny żart, powinien zostać usunięty ze swojego miejsca. Nasza Izba Gmin jest żenująca, okres pytań to żart. Cały ten rząd koalicyjny powinien ustąpić, abyśmy mogli żyć dalej. Jestem oburzony!

Wczorajsza ostra wymiana zdań między premierem a jego głównym oponentem zakończyła się wyrzuceniem lidera opozycji – a reszta czlonków Konserwatystów wyszła z sali w proteście.

Do napiętej wymiany zdań doszło, gdy Poilievre i Konserwatyści atakowali Liberałów za to, że pozwolili Kolumbii Brytyjskiej na dekryminalizację twardych narkotyków, takich jak heroina i fentanyl, w miejscach publicznych.

Konserwatyści twierdzą, że polityka ta wyrządziła ogromne szkody. Justin Trudeau i Jagmeet Singh mają krew na rękach: 2500 Kanadyjczyków w Kolumbii Brytyjskiej zmarło z powodu przedawkowania.

Pytanie zadane premierowi dotyczyło tego, czy poprze on ponowną kryminalizację twardych narkotyków.

Trudeau całkowicie zignorował tę kwestię, NIE odpowiadając na żadne pytanie dotyczące twardych narkotyków i ich dekryminalizację, oskarżając Poilievre’a o powiązania ze skrajnie prawicowymi ekstremistami. (Pierre zatrzymał się, aby porozmawiać z obywatelami protestującymi przeciwko podatkowi węglowemu.)

Zobacz

Dlaczego? Ponieważ Trudeau nie ma dobrej odpowiedzi, więc odwraca uwagę i unika odpowiedzi na pytanie.

Trudeau celowo niszczy nasz niegdyś silny naród i systematycznie rujnuje Kanadę i Kanadyjczyków.

Trudeau “EKSTREMISTYCZNY RADYKAŁ WACKO” i jego kolesie odbierają nam nasz kraj.

Trudeau wzmacnia pozycję antysemitów, staje po stronie Chin, narzuca politykę energetyczną, osłabia nasze wojsko, okrada cię z ciężko zarobionych pieniędzy, a następnie cały system – kierowany przez liberalnego mówcę – wkracza, by chronić Trudeau twoim kosztem, uciszając lidera opozycji, który prowadzi w sondażach.

To korupcja na skalę, jakiej ten naród nigdy wcześniej nie widział.

Nasze prawa, nasze wolności i nasza demokracja są przedmiotem bezprecedensowego ataku.

Jestem dumny z Pierre’a Poilievre’a za przeciwstawienie się temu klaunowi. Jestem bardzo dumny z Partii Konserwatywnej, że stanęła w obronie naszych praw i wolności. Mówiąc to tak, jak jest…. “Justyn jest wackiem… ekstremistą… radykałem… ” Trafiony w dziesiątkę!

Brawo dla Pierre’a Poilievre’a i brawo dla posłów Partii Konserwatywnej za opuszczenie sali obrad! Kanadyjczycy mają dość Justina Trudeau, który nie odpowiada na pytania, atakuje Pierre’a i Konserwatystów bezpodstawnymi oskarżeniami i okazuje Kanadyjczykom całkowitą pogardę i lekceważenie!

Każdy Kanadyjczyk, który obserwuje haniebne działania Trudeau i jego klaszczących fok, musi teraz bardziej niż kiedykolwiek wstać i poprzeć Pierre’a. Zastanów się najpierw. Czy chcesz dyktatora, który nie ma problemu z patrzeniem, jak Kanadyjczycy umierają z powodu jego absurdalnego programu darmowych narkotyków i który podziwia komunistyczne reżimy? Czy też chcecie błyskotliwego, godnego i inteligentnego przywódcę, takiego jak Pierre Poilievre, który naprawdę troszczy się o ludzi i naszą demokrację. Odpowiedź jest oczywista..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here