UWAGA! Sezon podpaleń wkrótce się rozpocznie!

Arson is not climate change!

0
14
wildfires in Alberta

Zbliżając się do sezonu pożarów, ważne jest, aby zrozumieć, że 67% pożarów w Albercie jest wzniecanych przez ludzi. Jeśli wywołasz pożar, możesz zostać oskarżony, ukarany grzywną i pociągnięty do odpowiedzialności za wszystkie koszty związane z walką z pożarem.

Jedynym sposobem na pokonanie tych podpaleń jest całkowite zniesienie religii klimatycznej, ponieważ to klimatyczni fanatycy w wiekszośći sa odpowiedzialni za wzniecanie tych pożarów. Zniesienie podatku węglowego sprawi, że większość tych pożarów nie będzie już miała miejsca.

„W mojej prowincji mieliśmy 650 pożarów, z czego 500 było spowodowanych przez człowieka”: Premier Alberty Danielle Smith odpiera niedawną histerię związaną z pożarami związanymi z klimatem.

Image

Dowiedz się, co możesz zrobić, aby zmniejszyć ryzyko pożarów i złagodzić ich skutki:

>>>> Wildfire prevention and mitigation <<<<

Myślałem, że płacenie bezużytecznego podatku weglowego odwróci skutki pożarów, jestem zszokowany, że Kanada miała szaloną liczbę pożarów zeszłego lata, podczas gdy USA nie?

Chyba musimy płacić więcej podatków.

Kanada miała szaloną liczbę pożarów zeszłego lata, podczas gdy USA ni

Kary dla osób przyłapanych na umyślnym podpalaniu powinny być OGROMNE. Jeśli istnieje dowód na powiązania polityczne lub wpływy, należy go podwoić lub potroić.

Kiedy mapa pozarów wyraznie pokazuje, ze wiekszosc pozarów dotyczy obszarów zamieszkalych, mozna z cala pewnoscia uwierzyc, ze w gre wchodzi wiele podpalen.

Wiekszosc z tych pozarów to podpalenia. Szumowiny musza pokazac, ze „globalne ocieplenie” jest przyczyna „dzikich pozarów”.
Mówie „Podpalenie nie jest zmiana klimatu”, a oni mówia „Zmiana klimatu powoduje, ze podpalenie jest gorsze”

Gdyby to byla zmiana klimatu, spodziewalbym sie podobnych poziomów pozarów na Syberii. jeszcze o tym nie slyszalem. Ani w Rosji, ani w Chinach, ani na Syberii. Ale zachodnie demokracje… o tak! Ta sama historia z imigracja.

Rozpowszechniajcie wiadomosc o tych podpaleniach, jestesmy jedyna kontrofensywa wobec indoktrynujacych maszyn medialnych Trudooo. Podatek weglowy powinien byc nakladany tylko na podpalaczy, poniewaz to oni „zmieniaja klimat”

Nigdy nie przegap okazji, aby zamienic tragiczne wydarzenie w polityczny punkt zaczepienia!

Gdyby ktokolwiek mial chocby podstawowe pojecie o klimacie, trend ocieplenia oznaczalby w rzeczywistosci wieksza wilgotnosc i zielony wzrost, trend ochladzania, wbrew intuicji, faktycznie doprowadzilby do wysychania lasów i gromadzenia sie paliwa i warunków do pozarów.
Ale oczywiscie ekofaszysci odeszli od tagu „Globalne ocieplenie” do tagu „Zmiana klimatu”, poniewaz dokladnie wiedza, ze ich roszczenia beda trudniejsze do ustalenia.

Równiez dlatego, ze klimat nigdy nie jest statyczny i zawsze podlega ciaglym zmianom, moga byc technicznie poprawni na bardzo podstawowym poziomie, od którego nastepnie snuja swoje ostatecznie nieweryfikowalne twierdzenia dotyczace przyczyn i skutków.

Tak czy inaczej, jest to tez problem gospodarki lesnej, jesli zostaly podpalone celowo lub jesli sa naturalne, musimy lepiej zarzadzac naszymi lasami i nie musi to byc nawet wysilek finansowany przez rzad.

Musimy upewnic sie, ze wokól nie leza martwe lub powalone drewna pozostawione przez dziesiecioleca.
Pozary zaczynaja sie równiez dlatego, ze firmy lesne nie sprzataja swojego balaganu, pozostawiajac w lesie ogromne stosy paliwa. W latach 70-tych i 80-tych robilismy reguralne kontrolowane spalania, potem to ustalo.

Pozary lasów w Kanadzie wywoluja teorie spiskowa „ekoterrorystów” Przygotuj sie na wiecej terroryzmu klimatycznego

Klimatyczni fanatycy

Powinien to być obowiązkowy wyrok więzienia.
Podpalacze powinni trafiać do więzienia, a jeśli są imigrantami, po odsiedzeniu wyroku powinni być odsyłani do swojego kraju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here