Rozpoczął się bunt prowincji przeciw podatkowi węglowemu.

0
22
STOP Trudeau's April 1st tax hikes

Jeśli to przegapiliście – większość kanadyjskich premierów stoi teraz razem w opozycji do podatku węglowego w Ottawie.

Nadszedł czas, aby pragmatyczne i praktyczne podejmowanie decyzji powróciło do stolicy naszego kraju, zanim wyrządzone zostaną dalsze szkody kanadyjskiej klasie średniej.

Siedmiu z dziesięciu premierów prowincji wezwało rząd federalny do wycofania się z planowanej podwyżki podatku od emisji dwutlenku węgla, chociaż Justin Trudeau w dalszym ciągu podwaja tę kwotę. Ponieważ rząd Trudeau nie zwraca uwagi na wezwania jego odpowiedników z prowincji i pozbawionych gotówki Kanadyjczyków, których reprezentują. Trudeau daje jasno do zrozumienia, że to jego droga lub autostrada. (Trudeau is making it clear it’s his way or the highway.) Andrew Lawton z True North omawia Colina Craiga z SecondStreet.org. zobacz >> TUTAJ

„Nadchodząca prawie 25-procentowa podwyżka federalnego podatku od emisji dwutlenku węgla, która nastąpi 1 kwietnia, budzi zrozumiałe obawy”

Kwietniowa podwyżka podatku do 80 dolarów z 65 dolarów za tonę emisji dwutlenku węgla jest częścią serii podwyżek, a opłaty mają rosnąć co roku do 2030 roku.

Zatem podatki od emisji dwutlenku węgla mają wzrosnąć z 65,00 za tonę do 80,00 za tonę w przypadku większości paliw kopalnych, co oznacza, że trzeba płacić więcej za wszystko.

Ciekawe ile czasu minie zanim 1 bochenek chleba będzie kosztował 20,00, obstawiam, że ceny na wszystko podwoją się, zanim jego partia zostanie wykluczona w następnych wyborach.

Liberal environment minister Steven Guilbeault

Steven Guilbeault is taken into custody by Toronto Police after environmentalists scaled the CN Tower on July 16, 2001. Photo by Aaron Harris/The Canadian Press/File

Liberal environment minister Steven Guilbeault przyznaje, że nie ma pojęcia, jaki wpływ na klimat ma jego podatek od redystrybucji bogactwa! Prawda jest następująca:

40 milionów ludzi na tym kawałku ziemi płaci podatek, który, jak twierdzi nasz rząd, zmieni klimat. 458 milionów ludzi nie płaci tego podatku. Nasz rząd kradnie nasze pieniądze.

America map carbon tax

OTO OD CZEGO *PŁACISZ PODATEK!
“POWIETRZE, KTÓRYM ODDYCHAMY!”
78% Azot
21% Tlen
1% Argon
*0,04% Węgiel
0,0026% Metan
PODATEK OD 0,04% powietrza, którym oddychamy! NAPRAWDĘ?
Z 0,04% globalnej emisji dwutlenku węgla, udział człowieka wynosi 3,225%, podczas gdy udział naturalnego dwutlenku węgla wynosi 96,775%, co daje łącznie 0,04%!
OSZUSTWO!

carbon tax explained

Ale jak bez podatku węglowego będziemy walczyć z pożarami lasów wznieconymi przez podpalaczy?
Bez podatku zły klimat nie będzie wiedział, jak zatrzymać się na granicy..

Wszystkie bieżące wydarzenia globalne są ze sobą powiązane, pracując nad szerszym programem mającym na celu osiągnięcie całkowitej kontroli nad światem w ramach jednego podmiotu NWO.

Kanada potrzebowała ośmiu lat, aby przekształcić się z wolnej liberalnej demokracji i nadziei dla mieszkańców krajów z dyktatorskimi władcami w cenzurowaną, ropiejącą otchłań neomarksistowskiej ideologicznej ruiny.

Trudeau Carbon tax

Osiem lat na przejście od lidera w produkcji energii i globalnej dyplomacji do zbankrutowanej republiki bananowej i marionetkowego państwa z obsesją na punkcie zera netto na rzecz Światowego Forum Ekonomicznego, a co za tym idzie, komunistycznych Chin.

Stop the tax

Jeśli myśleliście, że plandemia jest zła, to jeszcze niczego nie widzieliście…

Lider federalnych konserwatystów Pierre Poilievre przebywał w prowincji Quebeck w zeszłym tygodniu w ramach, jak to nazywa, tournée „Axe the Tax”.

Mówi, że wielu Kanadyjczyków ledwo wiąże koniec z końcem z powodu opłat, takich jak podatek od emisji dwutlenku węgla i nowych przepisow dotyczących czystego paliwa.

Poilievre twierdzi, że pod rządami większości konserwatywnej tych podatków już nie będzie.

Pierre Poilievre o sprzeciwie wobec podatku węglowego i obawach Quebecu dotyczących imigracji – 15 marca 2024 r.

Zdroworozsądkowi konserwatyści wstrzymają podwyżkę i zniosą podatek. Dołącz do nas PODPISZ PETYCJE!

Dzialaj
STOP Trudeau Carbon Tax Petition

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here