Swieto Dziekczynienia

0
158
Pro Life Protesters Calgary 2020

Z okazji Święta Dziękczynienia życzymy całej Polonii w Calgary wszelkiej pomyślności, zdrowia i zachowania pamięci i wdzięczności za wszystkie dary otrzymane od Pana Boga i naszych rodziców a przede wszystkim za dar wiary i życia.

Taka naszła mnie refleksja kiedy w ostatni piątek po południu przejeżdżałem obok tzw. “kliniki” aborcyjnej czyli miejsca gdzie są zabijane nienarodzone dzieci.

W tym miesiącu w Calgary katolicy diecezji modlą się przed tą “kliniką” 2431 – 5th Ave N.W. w obronie życia poczętego o każdej porze dnia.

Dla naszej polskiej parafii jest dodatkowo wyznaczony dzień 16 pażdziernika od godz. 7:00 rano do 13:00.

Rejestracje zainteresowanych przyjmuje E. Gawor, tel. 403-251- 5545 / 403-975-4653 lub e-mail eugeniuszgawor@gmail.com. Można też skorzystać ze strony internetowej: www.40daysforlife.com/calgary. Jest naszym obowiązkiem jako katolików czynnie włączyć się do tej akcji.

Zapraszamy wszystkich kochających życie do jak najliczniejszego przybycia pod podany powyżej adres.

Leszek z rodziną

PS.
Obchodzimy w tym roku 51 rocznice legalizacji aborcji. Dokonał tego rząd premiera Pierre’a Elliota Trudeau, 14 maja 1969 roku. Od tamtego czasu w Kanadzie zabito 4 miliony dzieci nienarodzonych.

Swieto Dziekczynienia 1

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here