Witamy w Nowym Zielonym Socjalistycznym Porządku Świata, który strategicznie reklamują jako WIELKI RESET.

Jak przetrwamy tę trzecią próbę przejęcia władzy przez marksistów? Nazywają to przejęcie Wielkim Resetem!

0
377
Martin Armstrong Armstrong Economics

Polecamy Panstwu wywiad radiowy Martina Armstronga udzielonemu Michaelowi Campbell z autora cotygodniowego programu radiowego Money Talks z oraz Raprot przygotowany przez Martin Armstrong

(Kontrowersyjne poglądy Martina Armstronga rozwścieczają niektórych ludzi, ale nie można zaprzeczyć jego wyjątkowemu dorobkowi w prognozowaniu ważnych wydarzeń gospodarczych, finansowych i politycznych.)

Coraz wyraźniejsze staje się to, że kraje o strategicznej potędze przekupywano, aby nakładały blokady itp., A inne kraje poszły w ich ślady, zakładając, że mają rację.
Zgony spowodowane grypą i prawdziwy COVID są mniej więcej takie same.

Rządy NIGDY nie zamknęły światowej gospodarki z powodu grypy. Jest oczywiste, że za przekupieniem polityków, najprawdopodobniej w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii, miała miejsce tajna operacja.

NIGDY nie zamknęlibyśmy światowej gospodarki na nadchodzący sezon grypowy. Liczba lekarzy występujących przeciwko klamstwom COIVID stale rośnie. Im więcej lekarzy wychodzi, tym bardziej zachęca to innych do mówienia prawdy.

Prasa jest skorumpowana i bardzo ciężko pracuje, aby zniszczyć naszą kulturę i społeczeństwo. Nie znajdziesz tego w prasie głównego nurtu Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii czy w Niemczech. Próbują udawać, że te protesty nie istnieją. Są wyobraźnią „teoretyków spiskowych”, więc nie ma o czym mówić. Tym razem protest berliński był dobrze zorganizowany i wszyscy zachowywali dystans społeczny, więc policja nie miała uzasadnienia, by bezlitośnie atakować ludzi, tak jak to robili.

Ostrzegam teraz, Europa ryzykuje gwałtowne powstanie, jeśli utrzyma ten program Wielkiego Resetu Klausa Schwaba i Billa Gatesa. Od lutego istnieje ryzyko niepokojów społecznych wobec tego absurdalnego programu. Schwab ze swoją wizją Czwartej Rewolucji Przemysłowej zbudowaną z zielonej energii jest fantazją typowego naukowca. Nikt nie stworzył rewolucji przemysłowej. Żaden rząd nie wynalazł silnika parowego, który wprawił go w ruch i NIGDY go nie zaprojektował ani nie zarządzał nim.

Witamy w Nowym Zielonym Socjalistycznym Porządku Świata, który strategicznie reklamują jako WIELKI RESET. 1

Ci ludzie są BARDZO niebezpieczni, ponieważ spełniają to, co przewidywał nasz komputer – upadek zachodniej cywilizacji i przeniesienie finansowej stolicy świata do Chin. Rozpaczliwie musimy powstrzymać tych ludzi. Niszczą naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci z powodu swojej arogancji i braku doświadczenia. Jeśli usuwają Trumpa, wygrywają, ponieważ jest JEDYNĄ osobą, która odważyłaby się oskarżyć kogokolwiek z tych ludzi.

Raprot przygotowany przez Martina Armstronga

Ten raport zawiera bardzo szczegółowe informacje na temat dobrze finansowanej i dobrze zorganizowanej koalicji, która nie tylko narzuca szczepionki i wyludnia świat, co może być nawet sztuczką, wiedząc, że nie będą szczepić Chin ani Rosji, ale aby faktycznie zniszczyć światową gospodarkę, aby położyć kres skamielinom napędza i narzuca poprzez przekupstwo i zmowę swoją wizję tego, jak świat powinien funkcjonować, aby powstrzymać zmiany klimatyczne i narzucić dekretem ZERO CO2.

Stoimy w obliczu masowego bezrobocia, ponieważ niszczą przemysł i nadal próbują trzymać ludzi w zamknięciu, aby zmniejszyć emisję CO2. Przez dwa miesiące Wielka Brytania potrzebowała mniej prądu i zamknęła elektrownie węglowe. Istnieje flota niesprzedanych samochodów, a nawet Hertz został zmuszony do bankructwa. Zamknęli turystykę, a Europa Południowa nie przetrwa bez masowych ratunków, które doprowadzą do szaleństwa.

Opracowywali nawet dwa rodzaje szczepionek. Pierwszy to standard, w którym wstrzykują ci część wirusa. Ale Gates sfinansował również szczepionki, które działają zupełnie inaczej. Ich celem jest zmiana genetycznego DNA pod pozorem, że zapobiegnie COVOD-19.
Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że były kanclerz Niemiec Helmut Kohl, który przyznał, że działał jak dyktator, aby stworzyć euro, odmawiając Niemcom prawa do głosowania w tej sprawie, został złapany w 2000 r. Z ogromnymi łapówkami, które wziął, a CDU nawet zdystansowała się od niego. Kiedy zmarł, w Szwajcarii były konta z milionami nieujawnionych i gotówkowych transakcji na parkingach.

Cała ta korupcja stworzyła euro poza jakimkolwiek procesem demokratycznym. Stosuje się tę samą strategię, a politycy przyjmują ten program przeciwko ludziom, a wielu z nich zostanie również wykazanych, że wzięli łapówki.

Ten raport zagłębia się w każdy aspekt i dokumentuje ich program od wezwania do 400% wzrostu podatków i zapewnienia gwarantowanego dochodu podstawowego dla tych, których zwolnili, aby zostali w domu i po prostu oglądali telewizję przy minimalnych kosztach utrzymania.
Witamy w Nowym Zielonym Socjalistycznym Porządku Świata, który strategicznie reklamuje jako Wielki Reset. Jest to prawdopodobnie najbardziej oburzająca strategia polityczna, jaką kiedykolwiek wymyślono, aby umyślnie oszukać każdego z praw człowieka, które będą istnieć tylko TYLKO osoba, która odważyłaby się oskarżyć którąkolwiek z tych osób.

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here