Ustawa S. 447 i wymuszenie na Polsce

Act S. 447 and the extortion of Poland

0
185
Edward Reid - Polish Truth Stop Act S. 447

Jestem pewien, że niewielu Amerykanów zdaje sobie z tego sprawę, ale to, co się dzieje w Polsce , z tamtejszymi AIPAC i żydowskimi grupami restytucyjnymi, jest przerażające i podłe. Zawsze mówimy, że jest czas, by stanąć w obronie tego, co słuszne i tak, żyjemy w społeczeństwie orwellowskim i czasami przeciwstawianie się tym, którzy są często odporni na krytykę, stwarza wielkie trudności, ale racja jest słuszna.

Stałem przed tym murem w Polsce, gdzie podczas okupacji niemieccy naziści rozstrzelali prawie 20 tysięcy chrześcijańskich Polaków . To jest blok 11 w Auschwitz. Jak ktoś mógł kiedykolwiek zapomnieć o takiej chwili?

Toczymy wojnę propagandową ze wstydliwym rewizjonizmem i planem kozła ofiarnego Polaków za holokaust. Chodzi o to, aby uczynić z nich kolaborantów i nazistowskich Niemców. Izrael i wieluŻydzi zdecydowali się szukać reparacji i pieniędzy (ponad 300 miliardów dolarów) z Polski, kraju zgwałconego przez nazistowskich Niemców, a następnie okupowanego przez Sowietów, którzy byli komunistami (tak, komuniści zabierają majątek i trafia do państwa). Swoją drogą alianci przekazali Polskę Stalinowi. Ale kto może ich kwestionować? Wszyscy się boją, można ich nazwać antysemitą. To samo z przesłuchiwaniem Izraela. Każda krytyka, niezależnie od faktów, jest teraz antyżydowska. Fakty stały się antysemickie. Chodzi o to, że ofiary stały się teraz oprawcami.

Założę się, że większość Amerykanów nie wie, że w Holokauście zginęło jedenaście milionów ludzi, a nie tylko sześć milionów i że trzy miliony to polscy chrześcijanie. Jeszcze trzy miliony zginęło na wojnie. Ale to się nie liczy, prawda? Wydaje się, że należy liczyć tylko określone osoby. Ciekawe, że jedna osoba wydaje się ważniejsza od drugiej.

Czy nie na tym polegała część walki z holokaustem i o co w tym wszystkim chodziło? Aryjska koncepcja opierała się na wyłączności i podziałach. Że jeden naród liczył na drugiego. Że byli narodem wybranym… Polska była krajem całkowicie zniszczonym. Setki tysięcy chrześcijan pomogło również uratować życie Żydom, a dziesiątki tysięcy zostało za to torturowanych i zabitych wraz z całymi rodzinami.

Mógłbym pisać strony i strony o honorze, odwadze i poświęceniu Polaków walczących z nazistowskimi Niemcami, a teraz jeden naród pluje na groby ludzi, którzy walczyli i ginęli dzielnie jako bohaterowie. Próba przemiany Polaków w nazistowskich Niemców, aby dopasować się do agendy, to plucie na ich groby. Te oszukańcze roszczenia są w najniższej formie i szkoda, że naszemu prezydentowi brakowało prostych podstaw historycznych lub, co bardziej prawdopodobne, nie miał na tyle uczciwości, aby nie podpisać tej ustawy za dochodzenie odszkodowań od Polski. Smuci mnie to jako historyka, poszukiwacza i miłośnika prawdy.

Oto artykuł dotyczący ustawy S. 447 i więcej informacji na jej temat, aby lepiej zrozumieć, co się dzieje ze skandalem reparacyjnym w Polsce.

Ustawa S. 447 i żydowsko-polskie pochodzenie

Faktycznie opublikowałem broszurę na ten temat, ale moje konto Amazon zostało dezaktywowane i za zakupy nigdy nie otrzymałem żadnej rekompensaty.
Poza tym, że mój YouTube został dezaktywowany, gdy mówię o ustawie S. 447, więc możesz zobaczyć, jak poważny jest to problem.

Unjust Edward Reid

George Orwell napisał: „W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym”. Uważam, że żyjemy w tamtych czasach – i musimy angażować się w działania rewolucyjne.

Porozmawiajmy więc o Polsce, polskiej historii, aktualnych wydarzeniach i akcie, który jest wymierzony w Polskę, ale może mieć wpływ na nas tu w Ameryce.
Polska została doszczętnie zniszczona pod koniec II wojny światowej. Obywatele polscy byli celem masowej eksterminacji przez nazistowskich Niemców, którzy wymordowali 3 miliony etnicznych Polaków i 3 miliony polskich Żydów, liczbę utraconych obywateli polskich szacuje się na 1/5 przedwojennej populacji.

Polska doświadczyła fizycznych zniszczeń jak żaden inny kraj w Europie, gdzie 84% infrastruktury i 62% przemysłu uległo zniszczeniu. Polska poniosła niewątpliwie największe straty ludzkie i materialne ze wszystkich krajów podczas II wojny światowej, a Niemcy nigdy nie zapłaciły Polsce żadnych reparacji. Następnie Polska znalazła się pod opresyjnym i brutalnym czterdziestoletnim rządem sowieckim, zdradzonym przez sojuszników w wyniku porozumienia Roosevelta-Stalina-Churchilla w Jałcie w 1945 roku.

Całe to piekło i cierpienie i poczucie zdrady. Tak wyglądała Polska aż do opadnięcia żelaznej kurtyny w 1989 roku. Dopiero wtedy Polska mogła odetchnąć i zacząć budować nowoczesny, dobrze prosperujący kraj i dogonić pozostałych zwycięzców i przegranych II wojny światowej, którzy zaczęli odbudowywać znacznie mniej zdewastowane krajów w 1945 roku z pomocą Planu Marshalla.

Przejdźmy teraz do przodu. Kolejna zdrada ?! Kolejna próba zniszczenia Polski.

Mowa o prawie publicznym 115-171, powszechnie znanej ustawie S447. Nie tylko jest to niesprawiedliwe, a konsekwencje jego wprowadzenia mogą być katastrofalne dla Polski, ale także szkodliwe dla USA

Nasza amerykańska konstytucja i podstawy prawne są w niebezpieczeństwie. Kongres Stanów Zjednoczonych uchwalił ustawę w kwietniu 2018 r. I naprawdę nie sądzę, aby prezydent Trump i Kongres zdawali sobie sprawę, jak to ustawodawstwo niszczy prawo i porządek na świecie i – tak – można je wykorzystać przeciwko naszemu krajowi. To narusza amerykańską konstytucję i łamie prawo międzynarodowe, gdy prosi się o przekazanie majątku pozostawionego bez spadku organizacjom amerykańskim i żydowskim, które uważają, że powinny otrzymać nieruchomości i aktywa z Polski!

Tak zwane żydowskie organizacje restytucyjne twierdzą obecnie, że Polska jest winna pieniądze szacowane na ponad 300 miliardów dolarów i tysiące majątków pozostawionych bez spadków przez obywateli polskich żydowskiego pochodzenia po drugiej wojnie światowej. Zostały one legalnie przekazane państwu polskiemu – tak jak wszędzie na świecie.

Wyobraź sobie, że to zamieszanie byłoby jak agencja pojawiająca się w twoim sklepie lub domu, twierdząca, że należy do nich tylko dlatego, że rzekomo posiadali ją ludzie tej religii, którzy zmarli 80 lat temu. Jednak nie mają żadnego dowodu, mimo że twój dziadek zbudował go z ziemi, a ty legalnie ją posiadasz. To tylko dlatego, że tak mówią. Czy to nie graniczy z szaleństwem? Myślę, że tak, ale ten akt został uchwalony po prostu ze względu na polityczny wpływ, jaki mają ci ludzie i organizacje.

Mają dużo pieniędzy, aby wpływać na ludzi. To naprawdę podejrzane i nieuczciwe. Ci ludzie nastawieni na wymuszenia wierzą, że teraz nagle zasługują na przekazanie im tej ogromnej ilości pieniędzy i majątku od osób, które również ucierpiały w niemieckim ludobójstwie.

Pamiętajcie, że 6 milionów Polaków zginęło w nazistowskim niemieckim ludobójstwie, 3 miliony to Żydzi, 3 miliony to etniczni Polacy, Kraj został zniszczony, ale teraz organizacje żydowskie uważają, że są winne pieniądze i majątek nie-Żydom. Do tego Polska została oddana Stalinowi i znacznie znacjonalizowana przez komunistów. W Polsce sądy od lat zwracają nieruchomości każdemu, kto miał dowód własności, jeśli został udowodniony i legalny. Właściwy sposób. To, co widzimy, jest niewłaściwe.

Żydzi, organizacje żydowskie i państwo Izrael od lat otrzymują miliardy z Niemiec i innych krajów, a Polska praktycznie nic nie otrzymała, a teraz chcą dodatkowych datków od Polski, kraju, który był sojusznikiem, walczył z nazistowskimi Niemcami, ich obywatele zamordowani, torturowani, deportowani zarówno przez Sowietów, jak i przez nazistów. Uważam to za haniebne. Kiedy to się skończy?

Musimy też poznać tło prawdziwej historii polskich Żydów, a nie jednostronną historię, która przedstawia Polaków jako chłopskie świnie, kolaborantów z nazistami, piekło nastawione na palenie Żydów w pogromach, gotowych do poruszania się po domach zmarłych. Wysłannik izraelski, ambasador Israel Katz mówi, że Polacy “ wysysają antysemityzm mlekiem ich matek ” i nie mieli realnej ucieczki, po prostu go zbyli, a co jeśli polski przywódca powiedziałby, że byłoby piekło wszelkiego rodzaju, ale krytykować Żydzi są, dobrze wiesz, mogą wpędzić cię w wiele kłopotów, a nawet możesz trafić do więzienia, jeśli kwestionujesz holokaust.

Oto trochę historii polskich Żydów, których większość ludzi nie zna.

Wielu Żydów należało w rzeczywistości do komunistycznego rządu Stalina, a po wojnie brali udział w torturowaniu i mordowaniu dziesiątek tysięcy Polaków walczących z nazistami. Żydzi byli nawet zaangażowani w proces, tortury i śmierć Witolda Pileckiego, w większości nieznanego światu polskiego bohatera, który faktycznie zgłosił się na ochotnika do Auschwitz, a następnie uciekł, a następnie próbował ostrzec sojuszników przed żydowskim holokaustem. Naprawdę niesamowite osiągnięcie.

Po wojnie był torturowany osobiście przez dwóch osławionych żydowskich stalinistów, Józefa Różańskiego, z domu Josek Goldberg, obaj ironicznie uratowani przez Polaków przed nazistowskimi Niemcami podczas okupacji Polski. Pilecki został rozstrzelany strzałem w tył głowy na mokotowskiego sierżanta Piotra Śmietańskiego, innego Żyda, zwanego „Rzeźnikiem”. Pilecki opowiadał o swoim czasie spędzonym z Sowietami, że Auschwitz był dziecinną zabawą.

Istnieją nawet udokumentowane przypadki zamordowania przez Żydów tych samych ludzi, którzy uratowali ich przed holokaustem.

Wielu z tych morderców wyemigrowało następnie do Izraela, a kiedy Polska chciała ich ekstradować i sądzić za zbrodnie wojenne, Izrael odmówił. Po pierwsze, Solomon Morel prowadził po wojnie obóz, w którym mieszkali Polacy. Jedna z ocalałych, Dorota Boriczek, która przeżyła obóz, powiedziała „”. Zabrano mnie tam, kiedy miałem 14 lat, z mamą. Nadal nie wiem, dlaczego tam byliśmy. Kiedy przyjechaliśmy, powiedzieli nam: „Jesteście tutaj i macie zginąć, chociaż nikt was nie zastrzeli, bo amunicja jest za droga”.

Podczas gdy Izrael i Żydzi polowali na nazistów, dziesiątki tysięcy sadystycznych przestępców mieszkało na własnym podwórku. To strasznie ironiczne.

Nawet gdy w 1939 r. Wkroczyli Sowieci, „Żydzi na wschodzie postawili łuki i powitali Armię Czerwoną kwiatami. Zmienili dawny zarząd miasta i zaproponowali nowy, wywodzący się z miejscowej ludności żydowskiej. Aresztowali policję, nauczycieli. Prowadzili NKWD , to jest specjalna policja do mieszkań i domów, i potępiali polskich patriotów ”. Uczestniczyli w egzekucjach i wywózkach na Syberię około 1,8 miliona polskich sąsiadów. Czy możesz sobie wyobrazić zdradę? Większość ludzi nigdy nie słyszy o tych incydentach i po prostu obwinia Polaków za antysemityzm. Dlatego mówię, że prawda jest tym, czego powinniśmy szukać. Musisz spojrzeć na obie strony tej historii.

Niestety wielu Żydów walczyło w Polskę od lat, a także próbowało umieścić Polskę jako kolaboranta z nazistowskimi Niemcami, podczas gdy historycznie, jak teraz widać, wiele rzeczy jest sfabrykowanych lub wygodnie nieobecnych. To tylko część programu, który jest w rzeczywistości prawdziwym rewizjonizmem Holokaustu i wielu pseudo historyków wskoczyło na antypolską modę, czerpiąc ogromne korzyści z uprzedzonych, nienawistnych historycznie niedokładnych dzieł fikcyjnych.

Jak widać, historia polskich Żydów jest skomplikowana i nie jest jednostronna. Musimy być obiektywni, jeśli naprawdę chcemy to zrozumieć. Jest wiele rzeczy w tej historii, które należy szczegółowo przeanalizować i ocenić, ale niesprawiedliwie ludzie mogą usłyszeć tylko stronę żydowską.

Oczywiście wszyscy wiedzą, że Żydzi strasznie cierpieli, ale rzadko słyszymy o żydowskiej kolaboracji z nazistami i podobnie jak z Sowietami była ona bardzo zaangażowana i aktywna. To tylko kolejna część programu, tym razem próba zrzucenia winy.
Oczywiście kolaborowali źli Polacy, ale tylko 0,1 proc. Z 0,1 proc. Żydzi byli związani na wszystkich szczeblach z nazistami, radami żydowskimi – Judenrat, policją żydowską, informatorami gestapo, w 1941 r., A na początku 42 r. Oszacowano, że w gestapo było 15000 tysięcy Żydów zabijających Polaków i Żydów. W obozach koncentracyjnych Żydzi byli szefami grup roboczych zwanych Kapo i obawiano się ich bardziej niż SS, więc usłyszenie takich błędnych oszczerstw wobec Polaków bez wysłuchania obu stron jest po prostu próbą zrzucenia winy na innych. Musimy zatrzymać wypaczenie i zaakceptować prawdę taką, jaka jest, skazy i wszystko.

Nawet po tym wszystkim setki tysięcy Polaków pomogło w ratowaniu życia Żydów, a dziesiątki tysięcy polskich męczenników zginęło straszną śmiercią za samą pomoc Żydom. Tylko w Polsce ty i cała twoja rodzina moglibyście otrzymać karę śmierci nawet za podanie Żydowi wody. Wyobraź sobie to, a przecież słyszałeś o stosunkach żydowsko-polskich. Za pomoc Żydom wymordowano całe miasta. Polskie chrześcijańskie miłosierdzie i tolerancja zostały całkowicie przepisane i dla mnie, jako osoby tak zaangażowanej w historię w Polsce, jestem przerażony i zasmucony, że tak niesamowicie honorowi ludzie są w zasadzie opluwani. To wszystko są ataki oparte na agendzie i są one po prostu etyczne i moralne.

Dla każdego, kto jest naprawdę zainteresowany ochroną integralności historycznej, pamiętaniem o ofiarach bohaterów i zmienianiem świata, teraz jest czas, aby zająć stanowisko. Niesamowicie odważni, honorowi ludzie byli oczerniani i nienawidzeni. Częściowo dlatego, że Polacy zostali zablokowani za żelazną kurtyną, a także dlatego, że nie mają dostępu do mediów i funduszy, jak to robią grupy żydowskie, nigdy nie dano im szansy zabrania głosu – opowiedzenia swojej historii. Najwyższy czas, aby usłyszeć także polską historię.

Pamiętajcie, że cała ta propaganda działa teraz razem, aby skierować opinie ludzi przeciwko Polsce. Atak ksenofobicznych ataków na Polskę i Polaków musi się skończyć. Zwalczać.
Zacznijmy od zatrzymania tego czegoś teraz, kłamliwej legislacji 115-171 / Ustawa S447
Dla nas w Stanach Zjednoczonych to ustawodawstwo ustanawia również niekonstytucyjny precedens, który otworzy drzwi i zachęci do innych oszustw i naruszeń prawa Stanów Zjednoczonych. To rozprzestrzeni się na Stany Zjednoczone.

Co by się stało, gdybyśmy poważnie potraktowali roszczenia majątkowe bez spadków i WPROWADZILIŚMY tę koncepcję do prawa amerykańskiego? Oznaczałoby to, że całe Stany Zjednoczone musiałyby zniknąć z MAP świata. Czemu? Ponieważ każdy centymetr kwadratowy ziemi Stanów Zjednoczonych nie należałby do obecnych właścicieli Stanów Zjednoczonych, ale do rdzennych Amerykanów. Może niektórym się to spodoba, ale zapewniam, że większości nie.

II wojna światowa przyniosła najbogatsze plony z życia ludzkiego w historii świata. W ciągu sześciu lat wojny zginęło ponad 60 milionów ludzi. Pamiętajcie, że na wojnie nie zginął ani jeden obywatel Izraela, ponieważ Izrael NIE istniał. Żydzi polscy byli OBYWATELAMI POLSKIMI. Nie ma na świecie czegoś takiego jak własność żydowska, jak twierdzą niektóre organizacje żydowskie. Pamiętajcie, że Polska szanuje i jest gotowa rekompensować ocalonym z Holokaustu i zawsze tak była, jeśli potrafią udowodnić, że oni lub ich spadkobiercy są prawowitymi właścicielami. W Polsce istnieje zbiór przepisów dotyczących zwrotu mienia.

Procesy muszą zostać zainicjowane i te same kroki dotyczą wszystkich obywateli polskich, którzy przeżyli ludobójstwo w II wojnie światowej, niezależnie od wyznania. Jak wszędzie, jeśli obywatel umrze bez spadkobierców lub testamentu, majątek przechodzi na państwo. To jest prawo międzynarodowe. Więc tutaj Polska jest dziś oskarżana przez media, Kongres USA, izraelskich urzędników i organizacje żydowskie o kradzież żydowskiego mienia w Polsce. To znowu tylko propaganda, absurdalna i historycznie niedokładna. Polska zrobiła wszystko zgodnie z polskim prawem, zgodnym z międzynarodowymi standardami prawnymi. Polska jest jedną z największych ofiar II wojny światowej.

Pamiętasz, kiedy wspomniałem o własności bezdziedziczej. To jest klucz. Chcą, aby majątek BEZDZEBNY był przekazywany organizacjom żydowskim! Ponadto prawo publiczne 115-171 – ustawa S.447 wymienia tylko jedną grupę ofiar, a innych nie wspomina. Ludobójstwo hitlerowskich Niemców w Polsce było przerażające i wszyscy ludzie zasługują na to, by o nich pamiętać. Zaprzestanie 115-171 ustawy S.447 zapobiegnie rabowaniu Polski przez tak zwane żydowskie organizacje restytucyjne bezwstydnie wykorzystujące Holokaust dla wzbogacenia się.

Miejmy nadzieję, że będzie to również krok w kierunku przypomnienia światu, że niemieckie ludobójstwo to nie tylko jeden naród. Miliony ludzi zginęły podczas II wojny światowej. Cierpienia marketingowe i wykorzystywanie ofiar w programach powinny się skończyć. Powinniśmy pamiętać wszystkich, którzy zginęli i nie faworyzować jednych ludzi ponad drugich tylko dlatego, że są jednej wyznania lub innej rasy.

Edward Reid

Edward Reid

Edward Reid, to amerykański badacz historii, aktor, producent, reżyser, pisarz. Pośród wielu cech jego osobowości, jedna jest szczególnie ważna; głoszenie prawdy o Polsce. Od 10 lat jego pasją jest studiowanie materiałów z historii Polski i przekazywanie światu prawdy o Polsce.

Jak sam przyznał, w programach oświaty amerykańskiej jest niewiele na temat Polski, a to, co jest, często nie odpowiada prawdzie.

The truth about heroic Poles who made millions of Jews. Inconvenient facts about the Holocaust.Truth about World War II. Shared with the permission of the author Edward Reid.US historian who is not afraid to proclaim the truth about World War II. A real patriot.

Temat Polski jest, albo pomijany, albo zapominany, i celowo zastępowany innymi tematami. Znakomicie poruszając się w branży filmowej, Edward nakręcił wiele, bardzo interesujących filmów o Polsce, polskiej historii, polskich bohaterach.

Oglądają je setki tysięcy ludzi na całym świecie. Dla wielu Polaków, Edward Reid jest wielkim bohaterem, który w zdecydowany sposób przedstawia prawdę historyczną Polski; broni naszej historii przed zakłamaniem, przywraca pamięć o polskich Bohaterach.

website: https://polishtruth.com

https://www.facebook.com/justiceforpoland/

My Twitter: https://twitter.com/polish_truth

Here is an alternate site where you can find some of my videos, but many are shared on different platforms on the web as I give free permission and downloads.  
https://www.bitchute.com/channel/oEz4X46TKvZU/

Here is a link to one of my speeches on 447 via facebook. 
https://www.facebook.com/RedutaPolska/videos/2272698799650335/

Dolacz !!! Please help him fight the lies against Poland.

Jak wspierać Edwarda Reida – Polish Truth

Jestem bardzo wdzięczny wszystkim moim zwolennikom, co pozwala mi na prowadzenie strony internetowej, pisanie artykułów, codzienne publikowanie postów i tworzenie filmów.
Edward Reid

Możesz przekazać darowiznę bezpośrednio przez tę stronę w menu.

Możesz mnie wesprzeć na moim gofundme – www.gofundme.com/f/polish-truth-film-funding

Mam również miesięczny plan abonamentowy na patreonie, w którym możesz zapłacić zaledwie pięć dolarów miesięcznie – www.patreon.com/silentheroes .

>>> https://www.gofundme.com/f/historical-accuracy-for-poland <<<

>>> https://zrzutka.pl/en/ukcbsw

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here