W zeszłym tygodniu rząd Alberty po raz kolejny zablokował swoich obywateli.

0
104

Podobnie jak wielu mieszkańców Alberty, mamy autentyczne zaniepokojenie ciągłym przemieszczaniem słupków bramkowych przez Prowincję. Kiedy w styczniu rząd ogłosił swój stopniowy plan ponownego otwarcia, przedstawił jasne cele i wytyczne dotyczące tego, co i kiedy będzie otwarte. Powiązali ponowne otwarcie ze wskaźnikami hospitalizacji, opierając się na twierdzeniu, że jest to kluczowa miara.

Ale teraz, mimo że obecne wskaźniki hospitalizacji ledwo widzą nas w kroku 2, zamiast tego zostaliśmy wysłani z powrotem do kroku 1.

Podejmowanie decyzji przez rząd było tak przypadkowe, tak arbitralne i spontaniczne, że rządowe strony internetowe nadal pokazują * stare * wskaźniki, w których powinniśmy być krokiem 2, mimo że minęło już ponad tydzień. zmiana!

Co gorsza, rząd teraz bagatelizuje, ile czasu zajmie powrót do „normalności” i ustanowił kolejny zestaw nowych punktów odniesienia dla ponownego otwarcia w oparciu o postęp w szczepieniach.

W zeszłym tygodniu rząd Alberty po raz kolejny zablokował swoich obywateli. 1

Premier Kenney powiedział w ogłoszeniu z zeszłego tygodnia, że gdy około połowa mieszkańców Alberty będzie zaszczepiona, ograniczenia zaczną się zmniejszać.

Ale biorąc pod uwagę powolne rozpowszechnianie szczepionki, może to być znacznie dalej, niż wiele osób zdaje sobie sprawę. W rzeczywistości w tym tygodniu zauważył, że cel ten prawdopodobnie zostanie osiągnięty dopiero pod koniec maja albo jeszcze puzniej!

Skąd się to nagle wzięło?

Nie tylko to, ale AHS i organy ścigania zwiększyły agresywność w rozprawianiu się z buntowniczymi operacjami.
Zamknięcie kościoła GraceLife, nalot na Whistle Stop Cafe w Mirror i Benny’s Breakfast Bar w Calgary.
Przed nami kolejny tydzień konfliktu. Czy muszę to powtórzyć? Właśnie dlatego Szwecja, Floryda i Południowa Dakota miały właściwe podejście do skoncentrowanej ochrony osób najbardziej zagrożonych.

W zeszłym tygodniu rząd Alberty po raz kolejny zablokował swoich obywateli. 2
The move by Alberta health authorities to raid and fence off a church just outside Edmonton has led to a parody ad in a small newspaper. “‘Kenney’s Custom Fencing – ‘Will fence churches free of charge’ parody ad ran in the Consort Enterprise this weekend. Parody ad On April 7, with the RCMP’s help, Alberta Health Services (AHS) barricaded GraceLife Church (GLC) at dawn, westernstandardonline.com

Wprowadzając nierozsądne zasady i próbując wymusić ich przestrzeganie, Alberta jest teraz odpowiedzialna za jedne z najbardziej skandalicznych, agresywnych filmów egzekwujących na świecie.

Jason Kenney rzekomo zagroził swojej własnej partii wyborami, jeśli nie będą zgodne z jego administracją.

Oto list do Jasona od Freedom 17 czlonkow UCP Caucus, do których doszedł MLA z Vermilion-Lloydminster-Wainwright, Garth Rowswell i MLA z West Yellowhead, Martin Long po jego opublikowaniu.

List od Freedom 17 UCP czlonkow UCP Caucus

Here’s the heat map of the province so you can see why rural Alberta is fed up.

W zeszłym tygodniu rząd Alberty po raz kolejny zablokował swoich obywateli. 3

Oto nowy zestaw słupków bramkowych, które wymagają, aby Alberta osiągnęła 72 procent (!) Poziomu odporności / szczepień, zanim będziemy mogli całkowicie wrócić do normy.

W zeszłym tygodniu rząd Alberty po raz kolejny zablokował swoich obywateli. 4

W najnowszym sondażu Angusa Reida poparcie premiera dla jego odpowiedzi na COVID spadło do 23 procent wsparcie, najniższe w kraju. Więcej ludzi w Albercie niż gdziekolwiek indziej (45 procent) twierdzi, że ograniczenia idą za daleko niż niedostatecznie (42 procent).

W zeszłym tygodniu rząd Alberty po raz kolejny zablokował swoich obywateli. 5

Ci, którzy analizują to stwierdzenie, że premier jest niepopularny, ponieważ nie był wystarczająco twardy, jeśli chodzi o ograniczenia, są w błędzie. To dlatego, że przez rok zobowiązał się do zrównoważenia życia i środków do życia. Ludzie wierzyli, że to zrobi. A teraz nie spełnia tego warunku.

Premier jest teraz bardzo bliski utraty kontroli nad swoją partią.

Potencjalne wybory mogą oznaczać zagładę dla UCP, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki sondaży, a niektóre pokazują, że prowincjonalny NDP utrzymuje znaczną przewagę nad partią Kenneya. Jednakże, chociaż takie perspektywy zagrażają pracy wielu UCP MLA, wybory mogą również zakończyć długą karierę polityczną Kenneya. Taki scenariusz rodzi pytania o powagę gróźb Kenneya i czy naprawdę byłby skłonny zaryzykować swoją karierę polityczną, aby wymusić blokady.

Mały wycinek komentarzy na FB po ogłoszeniu przez Jasona K. blokad..

W zeszłym tygodniu rząd Alberty po raz kolejny zablokował swoich obywateli. 6

Mamy wybór na kogo glosować >>> Zobacz na Wildrose Independence Party of Alberta

The Wildrose Independe

Materiały źródłowe: Danielle Smith Blog, Western Standard Online, PostMillennial.com

Jest to kolejny dowód na szeroką i powszechną koordynację, która wyraźnie kryje się za COVID-19.

Ta sama osoba, która wierzy, że ziemia jest przeludniona, chce „RATOWAĆ” twoje życie SZCZEPIONKĄ . 2

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

PRZECZYTAJ >>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here