Well, it’s tax time again. Nadszedł czas, aby uregulować podatki.

0
68
Jeff Walles - Jeff and Yang Accounting Services Ltd.

Cześć, mam na imię Jeff. Jestem księgowym w Calgary w Albercie i razem z partnerem Yangiem prowadzimy od 15 lat profesjonalne biuro rachunkowe, podatkowe, usługi księgowe.

Podatki to nie „rocket science”, ale jeśli nie jesteś księgowym, może się tak wydawać, gdy nadejdzie czas na podatek dochodowy. Żyjemy w czasach, gdy praktycznie niemożliwe jest odnalezienie się w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów podatkowych.

Jestem tutaj, aby pomóc Ci wyciągnąć „naukę” z tego procesu i zapewnić Ci przyjemne doświadczenie.

Potrzebujesz pomocy w czasie podatkowym?

Czas płacenia podatku dochodowego jest często bardzo stresujący dla wielu osób i rodzin. Pozwól nam uniknąć stresu związanego z przygotowywaniem podatku dochodowego i pomożemy Ci żyć.

Posiadanie certyfikowanego księgowego po swojej stronie pomoże złagodzić wszelkie tajemnice często związane z podatkiem dochodowym.

Dzięki naszym miesięcznym lub rocznym usługom księgowym możemy pomóc Twojej firmie efektywnie działać. Pomagamy w uzgadnianiu wyciągów bankowych i wyciągów z kart kredytowych. Wykonujemy obliczenia GST i wypełniamy je. Oferujemy obsługę płacową w cyklu dwutygodniowym, półmiesięcznym i miesięcznym. Robimy to wszystko. Znamy terminy i wymagania.

Well, it's tax time again. Nadszedł czas, aby uregulować podatki. 1

Zostało tylko kilka krótkich tygodni na przygotowanie i przesłanie podatków, więc zadzwoń do mnie dzisiaj. Możemy umówić się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie, a my zajmiemy się resztą.

Zadzwoń wcześniej, aby umówić się na konsultację Szczegóły i oferty znajdziecie >>> TUTAJ <<<

Zapraszamy do skorzystania z usług polonijnych biznesów, które opublikowalismy w naszym  katalogu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here