Ludzie z całego świata stoją ramię w ramię w obronie wolności i praw człowieka!

People from all over the world are standing side by side for freedom and human rights!

0
134
Worldwide Freedom Rally

Długo oczekiwany film jest tutaj. Ludzie w ponad 40 krajach na całym świecie zgromadzili się w pokojowej ogólnoświatowej demonstracji – aby sprzeciwić się nieproporcjonalnym środkom rządowym zagrażającym podstawom ich praw i wolności.

Ten ogromny międzynarodowy wysiłek został potwornie przeinaczony i wręcz zignorowany przez główne media.

When this gets deleted, you can watch it on my Bitchute channelhttps://bit.ly/3dyDZpe or https://www.bitchute.com/video/zB6itcZEvD7Z/
And on Oracle Films Odysee channel – https://bit.ly/2P68s4s
And on their website here – https://www.oraclefilms.com

Wyprodukowany przez Oracle Films, we współpracy z CoviLeaks i niezależnymi dziennikarzami z ponad 40 krajów – ten dokument jest autentyczną relacją z tego, co naprawdę wydarzyło się 20 marca, przeciw czemu protestowali na całym świecie i dlaczego media tak bardzo starały się ukryć prawdę.

Informacja od reżyszerow filmu

“Nie otrzymaliśmy dofinansowania na ten projekt. Odkąd nasz PayPal został zamknięty na żądanie BBC, zapytano nas, gdzie ludzie mogą nam przekazać darowizny. Jesteśmy samofinansującym się kolektywem profesjonalnych filmowców posiadającym własny sprzęt, oprogramowanie i zasoby. Uważamy, że ważne jest, aby podkreślić, że nie tworzymy takich treści dla korzyści finansowych, ale po prostu informujemy.”

Jeśli zechcesz pomoc rezyserom filmu, możesz przekazać darowiznę tutaj: https://www.buymeacoffee.com/oraclefilms
Pobierz film tutaj: https://we.tl/t-mp90sST0Ts

[As a service to protect truth from censorship and to share widely, mirrored copies of this video are available at Truth Comes to Light BitChute, Brighteon, and Odysee channels. All credit, along with our sincere thanks, goes to the original source of this video. Please follow links provided to support their work.]

Nastepny Swiatowy Rajd Wolnosci zaplanowano na 15 maja 2021 roku

Nastepny Swiatowy Rajd Wolnosci zaplanowano na 15 maja 2021 roku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here