Rocco Galati – pozywa rząd Kanady i prowincjonalny oraz CBC za tyranię Covid-19

Rocco Galati - Suing the Government for Covid-19 Tyranny!

0
582

Rząd Kanady podjął wiele ekstremalnych środków przeciwko COVID-19. Czy były słuszne? Cóż… znany kanadyjski prawnik konstytucyjny, Rocco Galati, opisuje operację COVID jako „największy przykład dezinformacji w skali globalnej, jaką widzieliśmy” i w imieniu swoich klientów kieruje sprawę do sądu.

Konstytucyjne wyzwanie

Renomowany kanadyjski prawnik konstytucyjny, Rocco Galati, wniósł pozew do Sądu Najwyższego w Ontario w imieniu swojego klienta i innych powodów, wśród których są naukowcy, lekarze, osoby niepełnosprawne i nie tylko.

Powodowie pozywają rząd Kanady i Ontario, miasta Toronto, wyższych rangą polityków, szereg regionalnych władz ds. zdrowia w prowincji Ontario, urzędników służby zdrowia i CBC w związku z ich reakcją na pandemię.

196-stronicowy pozew ma na celu zniesienie całunu tajemnicy nałożonego przez rządy Trudeau i Forda, które, jak twierdzi, „orzekają na mocy dekretu” pod pretekstem „środków nadzwyczajnych” oraz „środków anty-COVID”, by wprowadzać skrajnie niepotrzebne operacje.

W szczególności prawnik domaga się wydania nakazu zadośćuczynienia za wprowadzane w Kanadzie środki przeciw COVID-19.

W pozwie stwierdzono, że zamknięcie przedsiębiorstw w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się wirusa było „poważnie nieuzasadnione”, że środki samoizolacji nałożone na osoby „nie były naukowe, ani zależne od medycyny, ani sprawdzone” oraz że obowiązkowe zakładanie maseczek w niektórych miejscach publicznych powoduje „urazy fizyczne i psychiczne”.
Pozew zarzuca, że kroki te naruszają wiele sekcji kanadyjskiej „Karty praw i wolności”.

Operacja cenzury i błędnych decyzji

Pozew oskarża WHO, mainstreamowe media i rząd federalny o rozpowszechnianie fałszywego alarmu podczas pandemii COVID-19.

Wśród pozwanych znalazł się także główny kanadyjski publiczny nadawca radiowo-telewizyjny Canadian Broadcasting Corporation (CBC), ponieważ jest finansowany ze środków publicznych na podstawie mandatu publicznego na mocy ustawy o radiofonii i telewizji, przez co ma „obowiązek zachowania ostrożności” w publikowanych treściach.

Prawnik zauważa, że premier Trudeau odmawia ujawnienia istoty i źródła udzielanych Kanadyjczykom „porad medycznych”, a media, w tym CBC, są winne nadzwyczajnej cenzury.

Tymczasem burmistrzowie Ameryki Północnej z dumą spotkali się z Billem Gatesem w celu uzyskania porady, jak postępować z koronawirusem, chociaż nie jest on ani lekarzem, ani ekspertem w tej dziedzinie.

Z drugiej strony, światowej sławy szpital Sick Kid’s w Ontario jest dobrze przygotowany do rozważenia i wyjaśnienia tych kwestii.

W niedawnym, recenzowanym badaniu (Toronto Children’s Hospital Recommends Back to School without Masks or Social Distancing.) przeprowadzonym przez dwóch ekspertów wirusologów, przy wsparciu dwudziestu innych ekspertów, szpital odradzał dystansowanie się i noszenie maseczek, twierdząc, że powodują one drastyczne szkody psychiczne u dzieci.

Galati przypomina nam o skutkach reakcji społeczeństw na COVID-19.

Covid-19 ujawnił luki w kanadyjskich usługach socjalnych, w tym przestarzały system ubezpieczenia pracy, który był źle przygotowany do wspierania milionów Kanadyjczyków, którzy stracili pracę na początku kryzysu.

Wirus dotknął również nieproporcjonalnie kobiety, które są bardziej skłonne do rezygnacji z pracy w przypadku braku dobrych możliwości powierzenia innym bezpiecznej opieki nad dzieckiem.

A pandemia spustoszyła wiele kanadyjskich domów opieki długoterminowej, zmuszając np. stolicę Kanady do wysłania wojska do opieki nad seniorami żyjącymi w okropnych warunkach.

170 000 zaplanowanych operacji (w tym operacji serca i raka) w Kanadzie zostało przełożonych, wzrosła liczba samobójstw.

Tylko w kwietniu 2020 r. w samej Anglii i Walii odnotowano 10 000 dodatkowych zgonów pacjentów z demencją.

Światowy Bank Żywności zauważa, że światu grozi pandemia głodu.

Dodatkowe 130 milionów ludzi będzie na krawędzi głodu z powodu blokady spowodowanej przez koronawirusa (już teraz co 29 sekund na Ziemi z głodu umiera jedno dziecko).

Galati wyjaśnia, w jaki sposób zmanipulowano wszystkie statystyki COVID-19, mówiąc na przykład, że jeśli główną przyczyną zgonu jest rak, ale u pacjenta podejrzewa się lub stwierdzono zakażenie konronawirusem, to jedyną wymienioną przyczyną śmierci jest (fałszywie) COVID-19.

Reakcje państwa na COVID-19 sprowadzają się do zwykłych przestępstw państwowych, za które odpowiedzialni powinni zostać ukarani, by świat mógł uwolnić się od tych destrukcyjnych macek globalistów.

MASECZKA TO ELEMENT TRESURY

Globalisci uważaja, że im więcej ludzi nosi maseczkę, tym bardziej racjonalnie się zachowujemy i pamiętamy o obowiązujących obostrzeniach, nakazach i zakazach.

W ten oto sposób swoją wypowiedzią udowodnił, że jesteśmy świadkami rozgrywającego się na naszych oczach eksperymentu z poddaństwa, jesteśmy poddawani tresurze, a wszelkie ministerialne rozporządzenia są narzędziem kontrolowania zachowań społeczeństwa.

Globaliści, którzy się opłacili i przeniknęli do lądu Kanady, robią wszystko, aby pozbyć się każdego aspektu twojego życia. Albo wstaniesz TERAZ albo UPADNIJ na zawsze. Zaufaj swojemu osądowi i przeczuciu, wiesz, że to prawda. Nie zostaniemy uciszeni. Przyjdź Unifythepeople.ca, tak wygramy!

Rocco Galati - pozywa rząd Kanady i prowincjonalny oraz CBC za tyranię Covid-19 1

WSPIERAJ PRAWDE I NIEZALEZNE MEDIA

Ci, którzy uwierzyli w „pandemię” i zastosowali się do systemowych obostrzeń, szybko poddali się temu złemu Nowemu Porządkowi Świata. (AGENDA 21)

Lets face it , it is a Plandemic! UN Agenda 21 and 30 but all roads lead to “WHO” of which Gates is the greatest sponsor.Rocco Galati - pozywa rząd Kanady i prowincjonalny oraz CBC za tyranię Covid-19 2

Na szczęście są i tacy, którzy dbają o to, by przywrócić ludzką godność i wolność myśli.

Są i tacy, u których system nie aktywował przełączników paranoi, którzy zachowali zdrowy rozsądek i kierują się własną świadomością.

Wesprzyj niezależne media, pomóż przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.
>>>
Laura-Lynn Tyler Thompson – My interview with Rocco Galati and his efforts to legally hold the Government of Canada accountable for it’s handling of the Covid-19 ‘crisis’. Anything on this page or my YouTube channel is my donated work to the cause of truth. If you appreciate the war we are in, every donation counts. Your support changes everything. Donate at: www.lauralynn.tvhttps://www.patreon.com/LauraLynnThompson ➤ E-Transfer to Email: lauralynnlive@gmail.com Or write to me at: Laura-Lynn Thompson Box 48184 New Westminster, BC V3M 0A7 Thank you and may you be blessed!

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here