Dr. Judy Mikovits w filmie pt. “The PLANdemic.” ujawnia prawde o korupcji i szczepionkowym ludobójstwie.

Former AIDS Scientist Judy Mikovits PhD EXPOSES Anthony Fauci, Dr Birx & UNCOVERS Medical Corruption

0
1064
Dr. Judy Mikovits - Plandemic

„The Plandemic”, 25-minutowy klip z nadchodzącego filmu dokumentalnego, został usunięty z YouTube w tym tygodniu za “naruszenie wytycznych społeczności” witryny wideo firmy Google.

Film koncentrował się na dr Judy Mikovits, byłej badaczce chronicznego zmęczenia, która twierdzi, że rząd federalny stoi za „plagą korupcji”, która może zawyżać zyski z potencjalnej szczepionki, nawet gdy COVID-19 zagraża życiu.

Dr Judy A. Mikovits uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie chemii ze specjalizacją w dziedzinie biologii na Uniwersytecie w Wirginii w 1980 r. Oraz tytuł doktora w dziedzinie biochemii i biologii molekularnej na George Washington University w 1992 r.

W swoim 35-letnim dążeniu do zrozumienia i leczenia chorób przewlekłych , jest współautorką prac seminaryjnych, których kulminacją jest co najmniej dekada badań w każdej z czterech dziedzin: immunologii, chemii produktów naturalnych, epigenetyki i opracowywania leków na HIV / AID.  

O FILMIE

Ludzkość jest uwięziona przez zabójczą pandemię. Ludzie są aresztowani za surfowanie w oceanie i medytację w naturze. Narody się rozpadają. Głodni obywatele walczą o jedzenie. Media wywołały tyle zamieszania i strachu, że ludzie błagają o zbawienie w strzykawce. Miliarderzy właściciele patentów naciskają na globalnie obowiązkowe szczepionki. Każdy, kto odmówi wstrzyknięcia eksperymentalnych trucizn, będzie miał zakaz podróżowania, nauki i pracy. Nie, to nie jest streszczenie nowego horroru. To jest nasza obecna rzeczywistość.

Wróćmy do tego, jak się tu dostaliśmy …

Na początku XX wieku pierwszy amerykański miliarder, John D. Rockefeller, kupił niemiecką firmę farmaceutyczną, która później pomogłaby Hitlerowi w realizacji jego wizji opartej na eugenice poprzez produkcję chemikaliów i trucizn na wojnę. Rockefeller chciał wyeliminować konkurentów zachodniej medycyny, dlatego przedłożył Kongresowi raport, w którym stwierdził, że w Ameryce jest zbyt wielu lekarzy i szkół medycznych oraz że wszystkie naturalne metody leczenia były nienaukowe. Rockefeller zaapelował o standaryzację edukacji medycznej, dzięki czemu tylko jego organizacja będzie mogła udzielać licencji szkół medycznych w Stanach Zjednoczonych. I tak zaczęła się praktyka leków immunosupresyjnych, syntetycznych i toksycznych. Gdy ludzie uzależnili się od tego nowego systemu i uzależniających leków, które on zapewnił, system przeszedł na płatny program, tworząc dożywotnich klientów dla Rockefellerów. Obecnie błąd medyczny jest trzecią najczęstszą przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych.

Sekretną bronią sukcesu Rockefellera była strategia znana jako „problem-reakcja-rozwiązanie”. Stwórz problem, eskaluj strach, a następnie zaoferuj wstępnie zaplanowane rozwiązanie. Brzmi znajomo?

Błysk naprzód do 2020 …

Nazwali go COVID19. Nasi liderzy światowego zdrowia przewidywali, że miliony umrą. Gwardia Narodowa została rozmieszczona. Prowizoryczne szpitale powstały w celu opieki nad ogromnym przelaniem pacjentów. Kopano masowe groby. Przerażające doniesienia prasowe zachęcały ludzi do szukania schronienia, aby uniknąć kontaktu. Plan rozwijał się z diaboliczną precyzją, ale mistrzowie pandemii nie docenili jednej rzeczy … ludzi. Personel medyczny i codzienni obywatele dzielą się krytycznymi informacjami online. Władcy wielkich technologii nakazali uciszenie i zbanowanie wszystkich głosów sprzeciwu, ale są już za późno. Śpiące masy są przebudzone i zdają sobie sprawę, że coś jest nie tak. Kwarantanna dostarczyła brakujący element: czas. Nagle nasi przepracowani obywatele mają wystarczająco dużo czasu na samodzielne badania i dochodzenia. Gdy zobaczysz, nie możesz tego zobaczyć.

Okno okazji jest otwarte jak nigdy dotąd. Po raz pierwszy w historii ludzkości zwracamy uwagę świata. Plandemic ujawni elitę naukową i polityczną, która kieruje oszustwem, jakim jest nasz globalny system opieki zdrowotnej, jednocześnie opracowując nowy plan; plan, który pozwala całej ludzkości ponownie połączyć się z uzdrawiającymi siłami natury. 2020 to kod doskonałej wizji. To także rok, który przejdzie do historii, gdy tylko w końcu otworzymy oczy.

Zobacz film na storonie >>>> https://www.bitchute.com/video/IB3ijQuLkkUr/

plandemic movie

Koniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

Clint EastwoodWe need to start sharing our media sources with each other. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here