Prawda o Trudeau zakazie posiadania broni przez obywateli.

Zakaz posiadania broni przez Trudeau - nie robi nic, aby utrzymać nielegalną i przemyconą broń palną z rąk niebezpiecznych przestępców.

0
154

Wielu premierów Kanady nie reaguje dobrze na ogłoszenie zakazu broni przez rząd federalny, mówiąc, że nie robi nic w celu zwalczania przestępstw związanych z bronią, a ogromne pieniądze obiecane przez rząd Trudeau mogłyby być lepiej wydane gdzie indziej.

„Moją misją jest atakowanie zbirów i the low-lifes, którzy terroryzują niewinnych ludzi” – powiedział w sobotę premier Ontario Doug Ford.

„Jak wielokrotnie podkreślali eksperci organów ścigania, jedynym sposobem na prawdziwe zwalczanie przemocy z bronią jest zwalczanie nielegalnej broni, którą codziennie przemyca się na naszych granicach”.
Ford był wyraźnie sfrustrowany planem rządu Trudeau, który wydał 600 milionów dolarów lub więcej na zakup broni, które zostały nielegalne na podstawie dekretu rządu w piątek i zostaną zakupione przez rząd w ciągu najbliższych dwóch lat. Powiedział, że to nie ma sensu, podobnie jak premier Alberty Jason Kenney.

„Ottawa atakuje przestrzegających prawa Kanadyjczyków, którzy legalnie nabyli swoje nieruchomości, od lat są właścicielami tych przedmiotów i nie popełnili żadnych przestępstw” – oświadczył Kenney.

„Wiemy, że przeważająca większość broni palnej użytej przestępczo w Kanadzie jest przemycana nielegalnie ze Stanów Zjednoczonych. Zamiast rozwiązać ten problem, Ottawa zamiast tego wyda ogromne sumy pieniędzy na kryminalizację przestrzegających prawa Kanadyjczyków. Te pieniądze byłyby znacznie lepiej wykorzystane na ściganie przemytników i gangów narkotykowych, które nękają nasze społeczeństwo” – dodał Kenney.

Premier Saskatchewan Scott Moe dołączył do chóru rozczarowania.
„Jestem bardzo rozczarowany (piątkowym) ogłoszeniem przez rząd federalny zakazu broni palnej, który służy jedynie do karania przestrzegających prawa właścicieli broni” – powiedział Moe.
Rząd Trudeau wcześniej ogłosił 327 milionów dolarów w ciągu pięciu lat na walkę z bronią i gangami, przy czym część tych pieniędzy zostanie przeznaczona na programy prowincjonalne lub miejskie, podczas gdy inne fundusze zostaną przeznaczone na programy krajowe.

Decyzja o wydaniu 600 milionów dolarów na opłacenie legalnych i licencjonowanych właścicieli broni za oddanie karabinów – karabinów nigdy nie używanych w przestępstwach – oznacza, że ​​rząd Trudeau postanowił wydać prawie dwukrotnie na rozbrojenie właścicieli broni przestrzegających prawa, ponieważ będą walczyć z prawdziwym problemem broni i gangów..


Jeśli chodzi o granicę, federalni obiecują jedynie 86 milionów dolarów w ciągu pięciu lat, czyli 17 milionów dolarów rocznie, aby walczyć z tym, co każdy szef policji w Kanadzie powie ci, że jest największym źródłem broni kryminalnej.

Innym problemem związanym z działaniami Trudeau jest to, że zakazał setek karabinów, których nigdy nie użyto w zbrodni w Kanadzie, ale zostawił pistolety w spokoju. Ulubionymi przez przestępców bronią są przemycane amerykańskie pistolety, najlepiej pozbawione numerów seryjnych.

Prawda o Trudeau zakazie posiadania broni przez obywateli. 1

Łatwiej jest ukryć mały pistolet niż AR-15.
To wszystko nie ma znaczenia dla Trudeau, wyjaśnił swoim językiem i działaniami, że chce, aby ktoś go widział – czy to pomaga, czy nie.

W swoim oświadczeniu Trudeau wielokrotnie nazywał karabiny „bronią szturmową klasy wojskowej”. To wymyślony termin, który nie ma prawnej definicji.

Ponadto większość zakazanych broni nie jest i nigdy nie była bronią wojskową, z wyjątkiem kilku broni, które liberałowie Trudeau umieścili na liście, które zostały już zakazane do użytku cywilnego.
Czy wspomniałem, że zakazali oni także już nielegalnych wyrzutni rakiet, a także umieścili stronę internetową i grupę czatu na Facebooku na liście zakazanych broni? Całość została wyraźnie ułożona przez ludzi bez pojęcia.

Ford powiedział, że chętnie współpracuje z rządem Trudeau, aby zaprzestać przemytu broni i zaostrzyć warunki zwolnienia za kaucją i kary dla osób używających broni do przestępstwa, ale wyśmiewał się z pomysłu, że w wyniku tego przestępstwa z broni zostaną obniżone.
„Nie sądzę, że spadnie w Toronto z powodu odebrania broni legalnym właścicielom broni” – powiedział Ford.

Autor: Brian Lilley Toront Sun

People’s Comments

silverstacker11 20 hours ago
IF THE LIBERALS ARE SO CONCERNED ABOUT PUBLIC SAFETY WHY DON’T CRIMINALS GO TO JAIL HERE FOR ANY LENGTH OF TIME .AND WHY THE OPEN BORDER POLICY?

Joshua Finn 21 hours ago
100% of criminals polled support Trudeau’s gun ban…

In The Yard 11 hours ago
Even if you agree with this firearm ban. You’ve just seen a bill passed without the democratic process. That’s what you all should be scared of. That is what dictators do!

Dreamssofblue Harmony 16 hours ago
Polls = When you call only registered Liberal voters.

GL1TCHTeK 21 hours ago
I cried twice today :'(. I’m scared now and don’t want my fiance to see me get gunned down by SWAT teams on April 30th 2022. I’ve never broken a law, served my country, I love my country. But I am heart broken and don’t know what to do. I am awake right now because I can’t sleep. Protesting means the police just arrest you for being “unlawful” or disturbing the peace. Then I’m further a criminal and play into their hands. They are very much using COVID-19 as an excuse to bypass parliament. I gave 4.5 years of my life to serving my country in the army. I don’t know why anymore.

Serge Kaznady 10 hours ago
Ok, it is ‘lazy’ and ‘ineffective’. But how come Trudeau did not submit a draft legislation to the Parliament first? And why is the Parliament silent?

Ted Bryer 1 day ago
Do you think the gangs are going to give up their guns? If you believe that – Have I got a bridge to sell You!!

Virat Khanna. 1 day ago
No discussion, no debate, no consent just dictator telling you what is going to happen and you must obey. I can guarantee that Canada will not open before September-November 2020, to make sure all business and middle class is destroyed and then Trudeau will welcome China to completely take over these businesses.

The Art of GNAR 1 day ago
Our useless PM is using this tragedy to push his NWO agenda and disarm the law abiding gun owners of Canada.

Prawda o Trudeau zakazie posiadania broni przez obywateli. 2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here