OBEJRZYJ: Oto cały wywiad Tuckera Carlsona z Putinem.

Tucker Carlson interviews Vladimir Putin.

1
39
Oto cały wywiad Tuckera Carlsona z Putinem.

Putin mówi to, w co wielu z nas wierzyło od początku.
Żeby było jasne, nie jestesmy fanami Putina ani Zełenskiego. I chociaż nie zgadzamy się z wojną, nadal rozumiem, dlaczego Rosja zdecydowała się przystąpić do wojny.

Ekspansja krajów NATO, łamanie porozumień mińskich, ingerencja USA w wybory to powody, dla których Rosja czuje, że jest agresywnie atakowana.

OBEJRZYJ: Oto PEŁNY WYWIAD Tuckera Carlsona z Putinem.

Naprawdę chciałem zobaczyć, jak Putin szczegółowo omawia degenerację zachodniego społeczeństwa, szaleństwo związane z płcią itp., ponieważ myślę, że odbiłoby się to oddźwiękiem wśród Amerykanów. Historia o ukraińskim nazizmie będzie skuteczna, a jego mowa o „denazyfikacji” z pewnością przyciąga uwagę.

Oczywiście chciałem, żeby Tucker zapytał Putina o laboratoria biologiczne na Ukrainie, ale jak stwierdziłem wczoraj, ten temat może być zbyt wielkim wskoczeniem do króliczej nory dla osób nowych w tej dziedzinie. Wywiad ten wydawał się być wstępnym pierwszym wrażeniem, mającym przemówić do obywateli Zachodu i obalić stworzony przez MSM sposób postrzegania Putina.

Każdy, kto obiektywnie obejrzał wywiad, musiałby zgodzić się, że Putin nie jest potworem, jakim go msn maluje, a negocjacje można prowadzić, jeśli amerykańskie przywództwo będzie posiadało kompetencje. Miejmy nadzieję, że zmieni to postrzeganie Stanów Zjednoczonych jako niewinnych faworytów konfliktu i może ostatecznie doprowadzić do masowej świadomości, że to USA/NATO to te, które sprowadziły wojnę i broń pod progi Rosji poprzez szpiegostwo i kolorowe rewolucje CIA.

Pierwsze przemyślenia po rozmowie interview:

-Putin zna zdecydowanie za dużo historii

-Putin działa na płaszczyźnie intelektualnej znacznie ponad wszystkimi politykami amerykańskimi

-Wydaje się, że Putin chce współpracy, ale Zachód odizolował Rosję

-Putin nie chce najechać Polski ani przejąć władzy nad światem

Here’s the truth about the war in Ukraine

-Putin nie jest obłąkanym podżegaczem wojennym, jak go opisuje MSM

-Putin doskonale zdaje sobie sprawę z istnienia „Głębokiego Państwa” i uznaje CIA za nikczemną

-Putin wydawał się bardziej zaangażowany w służbę swojemu narodowi i tożsamości kulturowej niż większość przywódców wolnego świata

Putin mówi o tym, że na Ukrainie jest pełno sympatyków nazistów i należy ich powstrzymać. Zwraca także uwagę, jak Kanada zgotowała owację w parlamencie na stojąco Zełenskiemu i drugiemu „bohaterowi” Ukrainskiemu – byłemu oficerowi SS, a zachodnie liberalne media próbowały to ukryć.

Cały kanadyjski parlament dwukrotnie powitał i nagrodził owacjami na stojąco prawdziwego nazistowskiego żołnierza SS.

22 września 2023 r. cały kanadyjski parlament powitał i dwukrotnie nagrodził owacjami na stojąco w izbie parlamentu rzeczywistemu nazistowskiemu członkowi SS. Nazistowski żołnierz nazywał się Jarosław Hunka. W chwili pisania tego tekstu miał 98 lub 99 lat (znaleźliśmy dwie różne raporty na temat jego wieku). Podczas II wojny światowej Jarosław Hunka walczył w niemieckiej nazistowskiej dywizji piechoty SS (14. Dywizja Grenadierów Waffen SS (1. Galicyjska)).

Spiker kanadyjskiej Izby Gmin Anthony Rota przywitał Jarosława Hunkę z owacjami na stojąco:

Polska podejmuje próbę ekstradycji Jarosława Hunki w celu przeprowadzenia śledztwa/oskarżenia go o zbrodnie wojenne związane z jego działaniami podczas II wojny światowej. Podczas II wojny światowej Polska była członkiem sił alianckich. (standardowi niemieccy naziści z sympatykami Ukrainy mówią w formie drzewa) Ówcześni ukraińscy naziści dokonali masakry obywateli polskich podczas wojny. Dokładna liczba zabitych Polaków nie jest znana, ale szacuje się, że jest to od kilkudziesięciu tysięcy do ponad 100 tysięcy. Różni się to od całkowitej liczby Polaków zabitych podczas całej II wojny światowej, która mierzy się w wielomilionowych ofiarach.

-Putini, NATO nas oszukało!

Wystarczy spojrzeć na mapę ekspansji NATO i powiedzieć mi, kto jest agresorem.

” Stany Zjednoczone nas oszukały. Obietnica była taka, że NATO nie będzie rozszerzać się na wschód, ale zdarzyło się to 5 razy. 5 fal ekspansji!

Tolerowaliśmy to wszystko, próbowaliśmy ich przekonać, proszę, nie róbcie tego, jesteśmy tak samo burżuazyjni jak wy. Mamy gospodarkę rynkową i nie ma władzy partii komunistycznej, negocjujmy”

The Expansion of NATO Since 1949

Tucker jest najbardziej konsekwentnym i odważnym mówcą prawdy naszego pokolenia, nie ze względu na to, z kim przeprowadzał wywiady, ale dlatego, że zainspirował innych do kwestionowania narracji i wykazał niezachwiane przywiązanie do prawdy i uczciwości.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here