Krzysztof Daun – Rozpoczął się wyścig w sprawie odwołania burmistrza Calgary Jyoti Gondek.

Petition seeks to recall Jyoti Gondek as Calgary's mayor.

0
61
Recall Calgary Mayor - Jyoti Gondek

Landon Johnson, właściciel firmy w Calgary, złożył oficjalną petycję w sprawie odwołania obecnego burmistrza Calgary, Jyoti Gondek.
Johnson wziął udział w sobotnim wiecu kampanii w ratuszu Calgary i udzielił wywiadu głównym serwisom informacyjnym Calgary, CTV News, CBC, CityNews, Calgary Sun i Calgary Herald.

Landon Johnson being interviewed by local medias. Fhoto. K.Daun
Landon Johnson being interviewed by local medias. Fhoto. K.Daun

Gdyby odbył się konkurs na taktykę poniżania i bagatelizowania, Calgary Herald wygrałby tym razem, stwierdzając: „Około tuzina osób”. wziął udział w zgromadzeniu.

Organizatorzy ustawili stoiska po obu stronach wschodniej i zachodniej ratusza i przez kilka godzin zbierali podpisy od przychodzących i wyjeżdżających osób. Zapisywano także nowych wolontariuszy, gdyż plan kampanii zakłada pozyskanie jak największej liczby wolontariuszy, którzy będą chodzić od drzwi do drzwi i odbierać podpisy.

Calgary Mayor Recall Race Launched. East side of Calgary City Hall. Fhoto. K.Daun
East side of Calgary City Hall. Fhoto. K.Daun

Każdy podpis musi być sporządzony w formie papierowej i poświadczony. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań i wolontariatu, mieszkańcy Calgary proszeni są o odwiedzenie strony internetowej Recall Mayor Gondek. Z Landonem Johnsonem można się także skontaktować pod adresem goodbadgermedia@gmail.com.

A volunteer getting signature from a unhappy with Mayor Calgarian. Fhoto. K.Daun
A volunteer getting signature from a unhappy with Mayor Calgarian. Fhoto. K.Daun

>>> Recall Mayor Gondek <<<

Kryteria wycofania są prawie niemożliwe, gdyż stwierdzają, że pod petycją musiałoby się podpisać 40% uprawnionych do głosowania mieszkańców Calgary, 514 284, czyli więcej niż liczba wyborców, którzy wzięli udział w ostatnich wyborach i to w ciągu zaledwie 60 dni kiedy bedzie można zbierać podpisy.

Ustawa Alberta Recall Act (Bill 52) została niedawno zakwestionowana podczas zbierania opinii publicznej przez Alberta Public Engagement.

Ustawa o wycofaniu pracowników (Holding elected officials accountable ustawa nr 52) The Recall Act (Bill 52) umozliwia mieszkancom Alberty usuniecie wybranych urzedników, którzy ich zdaniem nie wywiazuja sie ze swoich obowiazków.

ZOBACZ WIECEJ ZDJEC “Calgary Mayor Recall Race Launched” – Photos. K.Daun >>>

Calgary Mayor Recall Race Launched - Fhotos. K.Daun

Krzysztof Daun
Calgary, Feb-11-2024

Mamy nadzieję, że zostanie odwołana. Nie rozumiemy, dlaczego politycy uważają, że mogą aktywnie działać wbrew woli ludzi, których reprezentują! Jako mieszkańcy Alberty i mieszkańcy Calgary dobrze jest widzieć innych mieszkańców Calgary przeciwstawiających się totalitarnym przywódcom takim jak ona!

Gondek przerosła swojego mentora Nenshiego. Zasługuje na zwolnienie za lekkomyślne nadmierne wydatki i drastyczne podwyżki podatków. Chce, żeby Calgary dogoniło najgorsze i najdroższe miasta Ameryki Północnej. Ciekawe ile wynosi DŁUG i ODSETKI miasta?

Musimy pozbyć się Jyoti… Rallph Klein przewraca się w grobie, widząc, co Jyoti i Nenshi zrobili temu niegdyś pięknemu i tętniącemu życiem miastu.

Gondek to najgorszy po Nenshi burmistrz w historii Calgary.

AGENDA 2030…. Żaden polityk wspierany przez WEF nie powinien mieć możliwości kandydowania na żaden urząd w Kanadzie. Ludzie muszą zrozumieć, że wybory mają konsekwencje, szczególnie jeśli głosujecie na NDP/liberałów

Rozpoczął się wyścig w sprawie odwołania burmistrza Calgary.

Politicians should NOT be activists!!! Go Calgary, get rid of that woke Mayor.

Dzialaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here