Tucker Carlson potwierdza interview z Putinem.

0
34
Tucker Carlson has announced that he has interviewed Vladimir Putin

Tucker Carlson: Dziś wieczorem jesteśmy w Moskwie. Jesteśmy tutaj, aby przeprowadzić wywiad z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Niedługo to zrobimy.

Prowadzenie takiego wywiadu wiąże się oczywiście z ryzykiem. Dlatego zastanawialiśmy się nad tym dokładnie przez wiele miesięcy. Oto dlaczego to robimy.

Po pierwsze dlatego, że to nasza praca. Jesteśmy w dziennikarstwie. Naszym obowiązkiem jest informowanie ludzi. Dwa lata po wojnie, która zmienia cały świat, większość Amerykanów nie jest informowana. Nie mają pojęcia, co dzieje się w tym regionie, tu, w Rosji, czy 600 mil dalej, na Ukrainie.

Powinni jednak wiedzieć, że płacą za to w sposób, którego być może jeszcze nie do końca dostrzegają. Wojna na Ukrainie jest katastrofą ludzką. Powodowała śmierć setek tysięcy ludzi. Całe pokolenie młodych Ukraińców. I wyludnił największy kraj w Europie.

Ale długoterminowe skutki są jeszcze głębsze. Ta wojna całkowicie przekształciła światowe sojusze wojskowe i handlowe, podobnie jak sankcje, które po niej nastąpiły. W sumie wywróciły do góry nogami światową gospodarkę. Ład gospodarczy po II wojnie światowej, system, który gwarantował dobrobyt na Zachodzie przez ponad 80 lat, bardzo szybko się rozpada, a wraz z nim dominacja dolara amerykańskiego.

To nie są małe zmiany. Są to wydarzenia zmieniające historię. To one zadecydują o życiu naszych wnuków. Większość świata doskonale to rozumie. Oni to widzą. Zapytaj kogokolwiek w Azji lub na Bliskim Wschodzie, jak wygląda przyszłość.

A jednak populacje krajów anglojęzycznych wydają się w większości nieświadome. Myślą, że tak naprawdę nic się nie zmieniło. A oni tak myślą, bo nikt nie powiedział im prawdy. Ich media są skorumpowane. Okłamują swoich czytelników i widzów, a robią to głównie przez zaniedbanie.

Na przykład od dnia rozpoczęcia wojny na Ukrainie amerykańskie media rozmawiały z dziesiątkami mieszkańców Ukrainy i przeprowadziły dziesiątki wywiadów z ukraińskim prezydentem Zełenskim. Sami złożyliśmy prośbę o rozmowę z Zełenskim. Mamy nadzieję, że się zgodzi.

Jednak wywiady, których udzielił już w Stanach Zjednoczonych, nie są tradycyjnymi wywiadami. Są to pochlebne sesje motywacyjne, zaprojektowane specjalnie w celu wzmocnienia żądania Zełenskiego, aby Stany Zjednoczone głębiej zaangażowały się w wojnę w Europie Wschodniej i zapłaciły za nią.

To nie jest dziennikarstwo. To propaganda rządowa, propaganda najbrzydszego rodzaju, taka, która zabija ludzi.

Jednocześnie nasi politycy i media robią to, promując zagranicznego lidera jak nową markę konsumencką, a żaden zachodni dziennikarz nie zadał sobie trudu, aby przeprowadzić wywiad z prezydentem innego kraju uwikłanego w ten konflikt, Władimirem Putinem.

Większość Amerykanów nie ma pojęcia, dlaczego Putin najechał Ukrainę ani jakie są jego obecne cele. Nigdy nie słyszeli jego głosu. To jest źle. Amerykanie mają prawo wiedzieć wszystko, co tylko mogą o wojnie, w którą są zamieszani, a my mamy prawo im o tym powiedzieć, ponieważ też jesteśmy Amerykanami.

Wolność słowa jest naszym prawem z urodzenia.

Urodziliśmy się z prawem do powiedzenia tego, w co wierzymy. Tego prawa nie można odebrać bez względu na to, kto zasiada w Białym Domu. Ale i tak próbują. Prawie trzy lata temu administracja Bidena nielegalnie szpiegowała nasze SMS-y, a następnie ujawniła ich treść swoim pracownikom w mediach informacyjnych. Zrobili to, aby uniemożliwić planowany przez nas wywiad z Putinem. Jesteśmy prawie pewni, że w zeszłym miesiącu zrobili dokładnie to samo po raz kolejny, ale tym razem i tak przyjechaliśmy do Moskwy.

Nie jesteśmy tutaj, bo kochamy Władimira Putina. Jesteśmy tutaj, bo kochamy Stany Zjednoczone. I chcemy, żeby pozostało zamożne i wolne.

Zapłaciliśmy za tę podróż sami. Nie pobraliśmy żadnych pieniędzy od żadnego rządu ani grupy ani nie pobieramy opłat za obejrzenie wywiadu. To nie jest za paywallem. Każdy może obejrzeć całość nagraną na żywo na taśmie i nieedytowaną na naszej stronie internetowej TuckerCarlson.com.

Zapłaciliśmy za tę podróż sami. Nie pobraliśmy żadnych pieniędzy od żadnego rządu ani grupy ani nie pobieramy opłat za obejrzenie wywiadu. To nie jest za paywallem. Każdy może obejrzeć całość nagraną na żywo na taśmie i nieedytowaną na naszej stronie internetowej TuckerCarlson.com.

Tucker Carlson Network logo

Trzeba przyznać, że Elon Musk obiecał, że nie będzie ukrywał ani blokował tego wywiadu, gdy opublikujemy go na jego platformie X, za co jesteśmy wdzięczni.

Z kolei zachodnie rządy z pewnością dołożą wszelkich starań, aby cenzurować ten film na innych, mniej zasadowych platformach, ponieważ właśnie to robią. Boją się informacji, nad którymi nie mają kontroli. Ale nie masz powodu się tego bać.

Nie zachęcamy Cię do zgadzania się z tym, co Putin może powiedzieć w tym wywiadzie, ale nalegamy, abyś go obejrzał. Powinieneś wiedzieć jak najwięcej. A potem, niczym wolny obywatel, a nie niewolnik, będziesz mógł sam decydować.!

PRAWDA WYJDDZIE NA JAW..

Tucker jest szanowany na całym świecie przez tych, którzy cenią prawdę i odwagę jej mówienia.

GLOBALISCI (deep state) nie moga scierpiec ze to zrobił..

Nie chcą, żebyś tego słuchał! Sankcje wobec @TuckerCarlson z powodu wywiadu?

Prawda jest najbardziej niebezpieczną rzeczą dla kłamców. Zrobią wszystko, żeby to stłumić. W wojnie ukraińskiej uwikłane są niezliczone miliardy dolarów. Mnóstwo ludzi na tym czerpie zyski. Tucker Carlson zamierza im to wszystko zepsuć.

Zaczynają KARAĆ Tuckera Carlsona za przeprowadzenie wywiadu z Władimirem Putinem

⚠️ Unia Europejska rozważa nałożenie zakazu podróżowania na Tuckera.

Ukraina umieściła go na LIŚCIE ZABICIA. Wiele osób w USA wzywa do jego aresztowania.

Wywiad jeszcze się nie ukazał!

Truth

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here