72% Kanadyjczyków chce ustąpienia Trudeau! TRUDEAU MUSI ODEJŚĆ.

72% Of Canadians Want Trudeau To Step Down

0
49
72% Kanadyjczyków chce ustąpienia Trudeau

To sa brutalne liczby dla premiera, świadczące o tym, jak beznadziejnym jest przywódcą.

Całkowitą porażkę Justina Trudeau jako lidera można postrzegać na wiele sposobów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o rosnącą przestępczość, spadek GDP na mieszkańca, rozłam narodowy, upadające wojsko, upadające instytucje i programy społeczne, antysemicki tłum ośmielony jak nigdy dotąd, czy też nasza żałosna reputacja międzynarodowa. Od przystępności cenowej mieszkań i inflacji po opiekę zdrowotną, wydatki rządowe i zmiany klimatyczne w zasadzie wszystko stało sie gorsze pod rządami Trudeau.

Wszyscy to widzimy. Wszyscy to czujemy. Kanada jest chora..

Trudeau to taki AKTOR!

Mamy kryzys na każdym froncie, podstawowe usługi i instytucje działają na poziomie krajów rozwijających się, każdego dnia politycy liberałów razem z NDP dewaluują i zminejszają wartość ciężkiego dnia pracy każdego mieszkanca.

Pod rządami liberałów Trudeau nasiliły się ataki na chrześcijańskie miejsca kultu.

We are seeing in real-time the consequences of a country being led by those like Justin Trudeau who allow hate and disorder to spread. Electing a bunch of woke fools who hate their own nation, hate the traditions of Canada, and hate the Western Civilization upon which Canada is based has proven to be a horrendous mistake – the kind of mistake that can destroy nations entirely.

W Albercie spłonęły kolejne dwa kościoły..

W Albercie spłonęły kolejne dwa kościoły
Alberta RCMP are investigating suspected arson at two churches, The United Church and the The Glenreagh Church, in Barrhead on Dec. 7, 2023.

Ataki na chrześcijańskie miejsca kultu zbiegły się z szaloną retoryką polityków liberałów i NDP oskarżających Kanadę o „ludobójstwo”, a także zbiegł się w czasie z próbą Justina Trudeau zrzucenia z rządu kanadyjskiego odpowiedzialności za szkoły stacjonarne – co oczywiście wiązałoby się z jego Ojcem Pierre Trudeau załozycielem tych szkoł – do Kościoła katolickiego.

Oczywiście Trudeau i liberałowie niewiele w tej sprawie ataków zrobili, ponieważ premier opowiada się za radykalnym lewicowym światopoglądem, który sympatyzuje z tymi, którzy nienawidzą chrześcijaństwa i świata zachodniego.

W jednym z wywiadów Trudeau nawet zasugerował, że podpalenie kościołów uważa za „zrozumiałe”.

Premier Alberty Danielle Smith tak powiedziała:

„W Albercie nie ma miejsca na takie obrazy. RCMP prowadzi dochodzenie w sprawie dwóch kościołów, które uległy zniszczeniu w wyniku pożarów, w związku z podejrzeniem podpalenia.

Nic więc dziwnego, że prawie trzy czwarte Kanadyjczyków po prostu chce odejścia Trudeau.

Tak wynika z niedawnego sondażu Ipsos, z którego wynika, że 72% Kanadyjczyków chce ustąpienia Trudeau przed następnymi wyborami:

Nic więc dziwnego, że prawie trzy czwarte Kanadyjczyków po prostu chce odejścia Trudeau.

Tak wynika z niedawnego sondażu Ipsos, z którego wynika, że 72% Kanadyjczyków chce ustąpienia Trudeau przed następnymi wyborami:

„Czy Justin Trudeau powinien pozostać na stanowisku i przewodzić swojej partii w następnych wyborach, czy też ustąpić?”

W przeciwieństwie do straszliwych liczb dla Trudeau, 56% uważa, że Poilievre powinien pozostać, 51% uważa, że Singh powinien pozostać, a w Quebecu 67% uważa, że przywódca Bloku Yves-Francois Blanchet powinien pozostać.

Zatem wśród Kanadyjczyków sa to zdecydowanie anty-Trudeau nastroje, przy czym wyraźna większość społeczeństwa po prostu ma dość jego niepowodzeń, jego aroganckich wykładów i ciągłego niszczenia naszego kraju.

Jestesmy zmęczeni wszystkimi skandalami Trudeau, naruszeniami etyki, wszystkimi nowymi podatkami i gwałtownie rosnącymi kosztami życia, jakie zrobil. Ten premier przynosi absolutny wstyd Kanadzie, musi odejść.

Simone de Beauvoir

Wstyd dla każdego wyborcy Liberałów/NDP!

NO MORE SUNNY WAYS?: Trudeau’s empire set to crumble in possible election

Publicysta polityczny Sun, Lorne Gunter, wyjaśnia, jak podzielony kraj przygotowuje się do wyborów powszechnych w 2024 r. Nastroje panujące w kraju mogą pozwolić konserwatystom Pierre’a Poilievre’a na zdobycie znacznej większości.

Całkowicie się zgadzamy Gunterze. Wybory nie mogą nadejść wystarczająco szybko! Im szybciej Trudeau odejdzie, tym szybciej Pierre będzie mógł zabrać się do pracy, naprawiając bałagan Trudeau i czyniąc Kanadę dumnym krajem, w którym znów będzie można żyć. #TRUDEAUMUSTGO #PP

PODPISZ PETYCJE e-4701 Michelle Ferreri MP z Ontario (Democratic process) do 24 grudnia 2023

My, obywatele Kanady, straciliśmy zaufanie do Justina Trudeau i koalicji Liberałów/NDP;
We the citizens of Canada have lost confidence in Justin Trudeau and the Liberal/NDP coalition;

Petition e-4701 to the House of Commons
72% Kanadyjczyków chce ustąpienia Trudeau! TRUDEAU MUSI ODEJŚĆ. 1

My, obywatele Kanady, straciliśmy zaufanie do Justina Trudeau i koalicji Liberałów/NDP;

ZOBACZ :
Świetne przemówienie Pollieve. To niezwykle odświeżające słyszeć kogoś, kto potrafi mówić bez „usłyszeń”, „a” i kłamstw wypluwanych przez Turdface. Nie mogę się doczekać, aż PP zostanie naszym premierem!

Pierre Poilievre na premiera!!! – myślę, że nasz kraj desperacko go potrzebuje. #TrudeauMustGo

Pierre-Poilievre-PM

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here