Alberta powołuje się na ustawę o suwerenności przeciwko Trudeau

Alberta stands up to feds, passes Sovereignty Act

0
48
Alberta Invokes Sovereignty Act Against Trudeau

Rząd Zjednoczonej Partii Konserwatywnej w Albercie po raz pierwszy powołał się na kontrowersyjną ustawę o suwerenności, aby sprzeciwić się proponowanym przez rząd federalny przepisom dotyczącym czystej energii elektrycznej.

W wywiadzie dla Power & Politics premier Alberty Danielle Smith twierdzi, że rząd federalny nie może używać swojej władzy do inwazji na jurysdykcję prowincji.

Alberta nie miała innego wyjścia, jak tylko powołać się na ustawę o suwerenności w obliczu ekstremizmu ekosocjalistycznego Guilbeaulta

Steven Guilbeault mógł z łatwością pójść na kompromis. Zamiast tego on i Trudeau zdecydowali się kontynuować swoją niepopularną i destrukcyjną politykę, przez co Alberta nie miała innego wyjścia, jak tylko bronić się.

Steven Guilbeault jest ekoekstremistą i uznanym za „socjalistę”.

Nic więc dziwnego, że gardzi prowincją Kanady odnoszącą największe sukcesy gospodarcze, przedsiębiorczą i konkurencyjną – Albertą.

Guilbeault prawdopodobnie jest zazdrosny o dynamikę i siłę mieszkańców Alberty, ale nie może przyznać, że zamiast tego postanawia zniszczyć gospodarkę Alberty, udając, że chodzi o „ratowanie środowiska”.

Wzmacniając pozycję Guilbeaulta i odmawiając powstrzymania jego ekoekstremizmu, Justin Trudeau dał również jasno do zrozumienia, że sam jest ekoekstremistą i socjalistą, który stwarza poważne zagrożenie dla dobrobytu Alberty i całej Kanady.

A zatem, ponieważ żaden z eko-radykalnych socjalistów nie jest gotowy zachować rozsądku i rozważyć różne punkty widzenia, Alberta nie miała innego wyboru, jak tylko powołać się na Ustawę o suwerenności, którą ogłosiła dzisiaj premier Alberty Danielle Smith:

“Wystarczy tego!

Dziś Alberta powiedziała NIE „Przepisom dotyczącym czystej energii” ministra Stephena Guilbeaulta. Nasza prowincja posiada uprawnienia jurysdykcyjne przyznane nam na mocy konstytucji. Sąd Najwyższy i Trybunał Federalny wydały już orzeczenia w tej sprawie. Nadszedł czas, aby rząd Trudeau przestał ignorować praworządność i zaczął zachowywać się jak rząd krajowy, współpracując z prowincjami”.

Wystarczy tego!

Mówiąc o aspiracjach liberałów Trudeau w zakresie czystej energii elektrycznej, Danielle Smith jednoznacznie stwierdza, że Alberta „po prostu nie zamierza realizować ich celów na rok 2035”.

Jest to mocny i konieczny ruch ze strony Premiera naszej prowincji Danielle Smith.

Alberta jest atakowana przez Guilbeaulta i Trudeau i nie może bezczynnie na to pozwalać. Wszyscy Kanadyjczycy, którzy cenią wolność gospodarczą, bezpieczeństwo energetyczne, naszą konstytucję, kapitalizm i dobrobyt, powinni stanąć po stronie Alberty i przeciwstawić się niebezpiecznym ekosocjalistom, którzy zagrażają przyszłości gospodarczej Kanady.

Material zrodlowy: Spencer Fernandao

Spencer Fernando pisze cotygodniową kolumnę jako członek kampanii Narodowej Koalicji Obywatelskiej. Odwiedź ich stronę internetową pod linkiem poniżej:
https://www.nationalcitizens.ca/

Prognozy dotyczące globalnego ocieplenia od dziesięcioleci są bezpodstawne. W 2001 roku twierdzili, że woda będzie racjonowana. Tu nie chodzi o klimat, chodzi o uzurpację naszej suwerenności i narzucenie marzenia Schwaba i Sorosa o jednym rządzie światowym, który miałby dyktować wszystko o naszym życiu. Dokument Ala Gore’a został zakwestionowany w sądzie i wydany przeciwko Gore’owi.

Court Identifies Eleven Inaccuracies in Al Gore’s ‘An Inconvenient Truth’

Alberta powołuje się na ustawę o suwerenności przeciwko Trudeau 1

Absurdalna, nielogiczna, nienaukowa i niezgodna z konstytucją ingerencja” – to w zasadzie motto obecnego federalnego liberalnego rządu.

Danielle Smith jest skarbem narodowym i w pełni popieramy ja! Dziękujmy za Twoje przywództwo. Powołując się na Ustawę o suwerenności, mieszkańcy Alberty solidaryzują się zTobą.

Dziękujemy Danielle Smith jesteśmy z Ciebie dumni!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here