“BEZPIECZNE I SKUTECZNE” KŁAMSTWA!!!

Global Covid Summit Declaration V

0
46
Global Covid Summit Declaration V

mRNA Tak zwane “Szczepionki” NIE SĄ ANI NIGDY NIE BYLY “BEZPIECZNE I SKUTECZNE”

“To nie była pomyłka, to był celowo zaaranżowany plan oszukania cię i zmanipulowania do przyjęcia toksycznego eksperymentalnego zastrzyku, który nigdy wcześniej nie był podawany ludziom. Miliony ludzi zostało rannych, a miliony zginęły. To globalna zbrodnia, która nie może pozostać bezkarna. Sprawiedliwości musi stać się zadość, bez względu na wszystko.”

Nadal twierdzą, że szczepionka Covid jest bezpieczna i skuteczna..

Jeśli chodzi o szczepionki, rządowi biurokraci chcą trzymać cię z dala od prawdy. Jeśli nie jesteś dobrze poinformowany, znacznie łatwiej jest im ingerować w zdrowie i dobre samopoczucie Twoje i Twojej rodziny. Rządowi urzędnicy z obsesją na punkcie szczepień, współpracujący ze swoimi kolegami z Big Pharma, chcieliby, abyś uwierzył, że “szczepionki” skutecznie powstrzymują infekcje i przenoszenie bakterii wywołujących choroby. Nieprawda! Udowodniliśmy to wielokrotnie!

Biurokracja w Waszyngtonie i stolicy twojego kraju wykorzystuje ten podstep, aby uzasadnić opresyjne mandaty, które odbierają ci dane przez Boga prawo do podejmowania decyzji zdrowotnych dla ciebie i tych, których kochasz.

Deklaracja V Światowego Szczytu COVID-19

BEZPIECZNE I SKUTECZNE KŁAMSTWA: 17 000 naukowców i lekarzy potwierdza, że rządy na całym świecie wraz z korporacjami świadomie i celowo okłamywały ludzkość w sprawie szczepionek na Covid. Muszą zostać oskarżeni o oszustwo, niewłaściwą reklamę i masowe zaniedbanie zabójstwa.

Dane pokazują teraz, że osoby zaszczepione na Covid są bardziej narażone na zakażenie lub chorobę, a nawet śmierć, jeśli zostały zaszczepione w porównaniu z osobami niezaszczepionymi. Szczepionki na Covid uszkadzają serce, mózg, tkankę rozrodczą, płuca, zwiększają zachorowalność na raka i trwale uszkadzają układ odpornościowy.

Parlament Europejski zadał firmie Pfizer to bezpośrednie pytanie. “Czy szczepionka Pfizer Covid została przetestowana pod kątem zatrzymania przenoszenia wirusa przed wprowadzeniem jej na rynek?”. Janine Small, prezes Pfizer, odpowiedziała: “NIE”, musieliśmy naprawdę poruszać się z prędkością nauki, aby naprawdę zrozumieć, co dzieje się na rynku. Z tego punktu widzenia musieliśmy zrobić wszystko ryzykując”. Celowo ryzykowali wasze życie i okłamywali was.

Rząd Stanów Zjednoczonych jest opanowany przez korporacje. Amerykańscy lekarze ostrzegają świat, aby zaprzestał przyjmowania szczepionek przeciwko COVID-19, ponieważ są one toksyczne, śmiertelne, nieskuteczne i muszą zostać zatrzymane. Uszkadzają mózg, serce, wątrobę, szpik kostny i płód, powodując wszelkiego rodzaju szkody w ludzkim ciele. Dezinformacja CDC i FDA powoduje śmierć i obrażenia kobiet w ciąży i noworodków na całym świecie.

17 000 lekarzy i naukowców żąda, aby firmy Pfizer, Moderna, BioNTech, Janssen, AstraZeneca i ich poplecznicy zostali natychmiast postawieni w stan oskarżenia za oszustwo za umyślne zatajanie i pomijanie informacji o bezpieczeństwie szczepionki Covid przed pacjentami i lekarzami, co doprowadziło do toksycznej śmierci i obrażeń tysięcy niewinnych ludzi na całym świecie.

Na całym świecie występuje nadmierna śmiertelność i śmierć, a populacje nagle się załamują. Jeden z czołowych amerykańskich kardiologów mówi, że powiem to bardzo jasno. Szczepionka zabija ludzi i zabija dużą liczbę ludzi. CDC ma ponad 16 000 Amerykanów, którzy zmarli w ciągu kilku dni od przyjęcia szczepionki i prawdopodobnie jest to rażąco zaniżona liczba.

Opinia publiczna musi domagać się postawienia zarzutów karnych za nielegalną reklamę przez media, CDC, NIH, FDA, które reklamowały szczepionki Covid jako bezpieczne i skuteczne, bez skutków ubocznych. Świadomie złamali prawo i popełnili przestępstwa federalne polegające na oszustwie, niewłaściwej reklamie i masowym zaniedbaniu zabójstwa. Wszyscy urzędnicy państwowi i wszyscy dyrektorzy korporacji muszą zostać oskarżeni i postawieni przed sądem.

Anthony Fauci i Bill Gates byli dwoma głównymi przestępcami w tym globalnym oszustwie polegającym na niewłaściwej reklamie i masowym zabójstwie popełnionym na miliardach niewinnych ludzi na całym świecie. Wszyscy zaangażowani muszą zostać ukarani za swoje umyślne zbrodnie przeciwko ludzkości. Musimy wymierzyć sprawiedliwość, aby to się nigdy nie powtórzyło. Muszą stać się przykładem tego, co się dzieje, gdy celowo łamie się prawo.

Instalują swoich Młodych Globalnych Liderów w każdej części przemysłu, rozrywki i rządu, aby nas zatruwać i kontrolować narrację. Kim są Młodzi Globalni Liderzy WEF?

To nie była pomyłka, to był celowo zaaranżowany plan oszukania cię i zmanipulowania do przyjęcia toksycznego eksperymentalnego zastrzyku, który nigdy wcześniej nie był podawany ludziom. Miliony ludzi zostało rannych, a miliony zginęły. To globalna zbrodnia, która nie może pozostać bezkarna. Sprawiedliwości musi stać się zadość, bez względu na wszystko.

Nigdy nie zapominaj, kim są ci ludzie i co wyprodukowali… wszyscy zaangażowani muszą zostać ukarani za swoje umyślne zbrodnie przeciwko ludzkości.

Szkoda, że wiele osób tego nie zauważy. Mówią “nigdy o tym nie słyszałem”, ale nigdy tego nie szukają! Wszystko tam jest i śmiali się z nas, kiedy przeprowadziliśmy własne badania. Jokes on them

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here