Genialne przemówienie, od przyszłego przywódcy naszego wspaniałego kraju.

Trust Pierre Poilievre ~ our common sense leader!!

0
17
Pierre Poilievre - Bringing Home the Common Sense

To tyle, jeśli chodzi o ludzi, którzy twierdzą, że Pierre nie ma planu. Po prostu nie chcą słuchać..

Pierre Poilievre, jest powiewem świeżego powietrza. Ten liberalny rząd niszczy nasze zasady, etykę i moralność. Należy edukować dzieci, a nie je indoktrynować. Pozbądź się wszystkich liberalnych nauczycieli i profesorów, ponieważ piorą mózgi naszych dzieci. Przywróćmy normalność.

Wyobraź sobie – wszystko, co mówi Pierre Poilievre, jest prawdziwe! W końcu możemy być dumni z tego, że pełny potencjał Kanady zostanie zrealizowany jeszcze za naszego życia! Co za czas, by żyć!

Best speech ever, from the future leader of our Great Country. 🇨🇦PP4PM! 🇨🇦

Kanada musi ponownie stać się światłem nadziei dla świata. Tak wiele krajów zachodnich zgubiło swoją drogę, Kanada może ponownie stać się liderem wolnego świata. Tak trzymać Pierre.

Trudeau rozdaje pieniądze jak konfetti na weselu. Jesteśmy tak bardzo zadłużeni. Powodzenia Pierre Poilievre. Czeka cię bardzo trudne zadanie, gdy zostaniesz premierem Kanady 🇨🇦.

John Definbaker

“Jestem Kanadyjczykiem, wolnym, by mówić bez strachu, wolnym, by czcić na swój własny sposób, wolnym, by opowiadać się za tym, co uważam za słuszne, wolnym, by sprzeciwiać się temu, co uważam za złe, lub wolnym, by wybrać tych, którzy będą rządzić moim krajem. Zobowiązuję się podtrzymywać to dziedzictwo wolności dla siebie i całej ludzkości”. “
John Definbaker

🇨🇦 Bring it home Pierre… Nasza jedyna nadzieja ❤️🇨🇦

Pierre-Poilievre-PM

NASZYM NASTĘPNYM PREMIEREM!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here